Dzisiaj jest: 18 Listopad 2018    |    Imieniny obchodzą: Aniela, Klaudyna, Roman

Dziewczęta z siatkarskim DNA

b_150_100_16777215_00_images_galeria_GKS_DziewzcetaDNA_010.jpgZawodniczki GKS Kluczewsko zakończyły swoją przygodę z XI edycją Świętokrzyskiej Ligi LZS,mimo wielkiego zapału do gry i niepokładanej ilości energii przegrały ze starszymi i bardziej doświadczonymi koleżankami z Fałkowa i Jędrzejowa. Porażka w lidze zmobilizowała dziewczęta i na turnieju w Gowarczowie o puchar Dyrektora Publicznego Gimnazjum wywalczyły I miejsce. Reprezentantki Gminy Kluczewsko wzięły udział również w turniejach z organizowanych z okazji Dnia Kobiet w Kluczewsku, gdzie zajęły I miejsce i Fałkowie, gdzie zajęły IV miejsce. Wspólnie spędzone chwile,emocje na meczu ,zabawa w autokarze ,nowe znajomości-wszystko  po to ,aby lepiej się rozumieć, lepiej grac w siatkówkę, współpracować na boisku a przede wszystkim aby przeżyć piękne chwile.
Skład: Monika Rak (kpt), Weronika Rak, Magdalena Dumin, Wiktoria Bąk, Katarzyna Włudzik, Wiktoria Wójcik, Zuzanna Glanda, Sara Szostkiewicz, Oliwia Kubis, Olga Tyszer, Martyna Dudek, Magdalena Kurzak, Karolina Ławińska. Trener Monika Mucha.
Dziewczęta serdecznie dziękują Wójtowi Gminy Kluczewsko – p. Rafałowi Pałce za zapewnienie bezpłatnego transportu na ww. rozgrywki.  

 

 Dziewczęta z siatkarskim DNA  Dziewczęta z siatkarskim DNA  Dziewczęta z siatkarskim DNA  Dziewczęta z siatkarskim DNA
 Dziewczęta z siatkarskim DNA  Dziewczęta z siatkarskim DNA  Dziewczęta z siatkarskim DNA  Dziewczęta z siatkarskim DNA
 Dziewczęta z siatkarskim DNA  Dziewczęta z siatkarskim DNA  Dziewczęta z siatkarskim DNA  

Projekty unijne

W starym obiektywie

Galerie zdjęć

LogowanieGospodarka odpadami

Stowarzyszenia

Gminny Punkt ds. Rozwiązywania Problemów Uzależnień i Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie

Gminna Biblioteka Publiczna

WFOŚiGW

Informacje dla rolników

Rewitalizacja Gminy Kluczewsko

Kontakt

Urząd Gminy Kluczewsko
ul. Spółdzielcza 12
29-120 Kluczewsko
woj. świetokrzyskie

telefon  (44) 781-42-46
         (44) 781-42-44
faks  (44) 781-42-24
email  ug@kluczewsko.gmina.pl

Godziny pracy:
Od poniedziałku do piątku
w godz. od 7:00 do 15:00

W sprawach skarg i wniosków przyjmują:
- Wójt Gminy: w każdy poniedziałek
od 1300 do 1600,

- Przewodniczący Rady Gminy: w poniedziałki
od 800 do 1100 oraz od 1530 do 1600,

- Sekretarz: codziennie w godzinach
pracy Urzędu Gminy,

- Kierownicy Referatów i pracownicy na samodzielnych stanowiskach codziennie
w godzinach pracy Urzędu Gminy.

Partnerzy