Dzisiaj jest: 21 Sierpień 2019    |    Imieniny obchodzą: Joanna, Kazimiera, Franciszek

Siatkarski Tydzień uczniów z Kluczewska

b_150_100_16777215_00_images_galeria_SZKOLA_KLUCZEWSKO_SiatkarskiTydzien_DSC_0178.JPGW minionym tygodniu uczniowie i uczennice Szkoły Podstawowej w Kluczewsku uczestniczyli w trzech turniejach siatkarskich. Najpierw w niedzielę 19 marca Reprezentacja Chłopców wystąpiła w Ogólnopolskim Turnieju Mini-Siatkówki JOKERY 2017 w Tomaszowie Mazowieckim. Impreza od dwunastu lat jest organizowana przez Szkołę Podstawową nr 13 i działający w tej szkole Uczniowski Klub Sportowy „13 JOKER”. Współorganizatorem tej największej w województwie łódzkim imprezy siatkarskiej dla najmłodszych jest Gmina Miasto Tomaszów Mazowiecki oraz siatkarski Klub Sportowy „LECHIA”.   Patronatem zawody objęła Fundacja POLSKA SIATKÓWKA. Nasi chłopcy w w/w turnieju mieli okazję zmierzyć się z najsilniejszymi drużynami z całej Polski w kategorii „trójek”. W gronie 24 zespołów zostali sklasyfikowani na 15 miejscu. 

Mecze w zawodach rozgrywano systemem grupowym, jeden set do 21 punktów. ZPS Kluczewsko trafiło do grupy IV wraz z KaEmKa Starogard Gdański I, Lechia I Tomaszów Maz., UKS Piątka Wołomin. Wyniki kluczewskiej drużyny w Grupie Eliminacyjnej: Starogard Gdański – Kluczewsko 21:15; Tomaszów Maz. – Kluczewsko 21:7; Kluczewsko – Wołomin 21:16. Po zajęciu trzeciego miejsca w grupie naszym siatkarzom przyszło rywalizować o miejsca 11-15. Wyniki tych meczów przedstawiają się następująco: Kaliska Akademia Siatkówki Kalisz – ZPS Kluczewsko 21:18, MUKS Jedynka Rawa Mazowiecka – ZPS Kluczewsko 21:17, Lechia II Tomaszów Maz. – ZPS Kluczewsko 21:12, PSP 19 Kędzierzyn – Koźle – ZPS Kluczewsko 21:12.

Klasyfikacja końcowa turnieju: 1. MOS Wola Warszawa, 2. IKS Atak Elbląg, 3. Lechia Tomaszów Mazowiecki, 4. Trefl Gdańsk, 5. UKS Piątka Turek, 6. MKS Anbud Będzin 7. KaEmKa Starogard Gdański II, 8. KaEmKa Starogard Gdański I, 9. Stal Grudziądz, 10. M-Volley Norwid Częstochowa, 11. Akademia Siatkówki Kalisz, 12. PSP 19 Kędzierzyn – Koźle, 13. Lechia II Tomaszów Mazowiecki, 14. MUKS Jedynka Rawa Maz., 15. ZPS Kluczewsko, 16. PSP 11 Kędzierzy – Koźle, 17. UKS Piątka Turek II, 18. UKS Piątka Wołomin, 19. Stal II Grudziądz, 20. PSP 11 Kędzierzy – Koźle II, 21. Lechia III Tomaszów Mazowiecki, 22. MUKS Jedynka II Rawa Maz., 23. Lechia V Tomaszów Maz., 24. Lechia IV Tomaszów Maz.
Udział w tak mocno obsadzonym turnieju był dla chłopców z Kluczewska fajną przygodą. Mogli oni zmierzyć się z silnymi drużynami, które na co dzień trenują w profesjonalnych klubach siatkarskich. Zebrane doświadczenie na pewno zaprocentuje w przyszłości.
ZPS Kluczewsko w turnieju reprezentowali: Damian Barczyński (kpt.), Jakub Prokop, Oskar Glanda i Antoni Mikołajczyk (uczeń ZPS Dobromierz – zastąpił w turnieju kontuzjowanego Jakuba Walaska). Opiekunem drużyny był p. Tomasz Dębowski

Po Tomaszowie czas na Gowarczów…

20 i 22 marca w Gowarczowie odbyły się Turnieje o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Gowarczowie. Dziewczęta z SP Kluczewsko zajęły I miejsce natomiast chłopcy 4. Wyniki turnieju dziewcząt: Kluczewsko – Gowarczów 2:1 (25:9; 22:25; 25:10), Dobromierz – Nieświń 2:0, Kluczewsko – Nieświń 2:0 (25:9; 25:16), Dobromierz – Gowarczów 2:1, Gowarczów – Nieświń 2:1, Kluczewsko – Dobromierz 2:1 (25:16; 21:25; 25:16). Klasyfikacja końcowa: 1. SP Kluczewsko, 2. SP Dobromierz, 3. SP Gowarczów, 4. SP Nieświń. Wyniki turnieju chłopców: Gowarczów – Dobromierz 2:0, Nieświń – Kluczewsko 2:1 (25:13; 18:25; 9:15), Gowarczów – Kluczewsko 2:1 (13:25; 25:15; 15:12), Dobromierz – Nieświń 1:2, Kluczewsko – Dobromierz 0:2 (21:25; 22:25), Gowarczów – Nieświń 1:2. Klasyfikacja końcowa turnieju: 1. SP Nieświń, 2. SP Gowarczów, 3. SP Dobromierz, 4. SP Kluczewsko.

Karolina Jambor i Damian Barczyński zostali wybrani jako jedni z najlepszych zawodników turnieju.

SP Kluczewsko w Gowarczowie reprezentowali:
Dziewczęta: Karolina Jambor (kpt.), Karolina Jamróz, Wioleta Kuliś, Paulina Liczberska, Emilia Turczyn, Aleksandra Teklak, Amelia Mazur, Wiktoria Łęcka, Natalia Wójcik, Klaudia Synowiec. Opiekun drużyny – p. Tomasz Dębowski
Chłopcy: Damian Barczyński (kpt.), Jakub Prokop, Oskar Glanda, Hubert Jambor, Dawid Bąk, Damian Śpiechowicz, Jakub Nowak, Kacper Czaiński, Krzysztof Bąk. Opiekun drużyny – p. Tomasz Dębowski

 

 Siatkarski Tydzień Siatkarski Tydzień Siatkarski Tydzień Siatkarski Tydzień
 Siatkarski Tydzień Siatkarski Tydzień Siatkarski Tydzień Siatkarski Tydzień
 Siatkarski Tydzień Siatkarski Tydzień Siatkarski Tydzień Siatkarski Tydzień
 Siatkarski Tydzień Siatkarski Tydzień Siatkarski Tydzień Siatkarski Tydzień
 Siatkarski Tydzień Siatkarski Tydzień Siatkarski Tydzień Siatkarski Tydzień
 Siatkarski Tydzień Siatkarski Tydzień Siatkarski Tydzień Siatkarski Tydzień
 Siatkarski Tydzień Siatkarski Tydzień Siatkarski Tydzień Siatkarski Tydzień
 Siatkarski Tydzień Siatkarski Tydzień Siatkarski Tydzień Siatkarski Tydzień
 Siatkarski Tydzień    

 

Rybactwo i morze

System Informacji Przestrzennej

 

Projekty unijne

RODO

 

RODO

Galerie zdjęć

LogowanieGospodarka odpadami

Stowarzyszenia

Gminny Punkt ds. Rozwiązywania Problemów Uzależnień i Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie

Gminna Biblioteka Publiczna

WFOŚiGW

Informacje dla rolników

Miernik jakości powietrza AIRLY

Rewitalizacja Gminy Kluczewsko

Kontakt

Urząd Gminy Kluczewsko
ul. Spółdzielcza 12
29-120 Kluczewsko
woj. świetokrzyskie

telefon  (44) 781-42-46
         (44) 781-42-44
faks  (44) 781-42-24
email  ug@kluczewsko.gmina.pl

Godziny pracy:

poniedziałek: od 7:00 do 16:00
od poniedziałku do czwartku
w godz. od 7:00 do 15:00

piątek: od 7:00 do 14:00

W sprawach skarg i wniosków przyjmują:
- Wójt Gminy: w każdy poniedziałek
od 1000 do 1600,

- Przewodniczący Rady Gminy: w piątki
od 800 do 1000
,
- Sekretarz: codziennie w godzinach
pracy Urzędu Gminy,

- Kierownicy Referatów i pracownicy na samodzielnych stanowiskach codziennie
w godzinach pracy Urzędu Gminy.

Partnerzy