Dzisiaj jest: 26 Sierpień 2019    |    Imieniny obchodzą: Maria, Sandra, Ireneusz

Budowa Lub Modernizacja Dróg Lokalnych

b_150_100_16777215_00_images_galeria_PROJEKTY_Drogi_jedna_z_drg.JPGGmina Kluczewsko pozyskała milion na drogi

Na terenie Gminy Kluczewsko w każdym roku sukcesywnie remontowane są drogi, mimo wszystko wiele z nich wymaga poprawy oraz dalszych remontów. Poprawa stanu dróg to jeden z priorytetów naszych władz, mieszkańcy również popierają te zadania przekazując środki z funduszu sołeckiego na różnego rodzaju remonty dróg na terenie swoich sołectw.
Gmina Kluczewsko złożyła siedem projektów na przebudowę dróg gminnych. W dniu 31 maja br. została podpisana umowa z Zarządem Województwa Świętokrzyskiego o dofinansowanie w ramach nowej edycji Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 na realizację inwestycji drogowych.

W ramach tych inwestycji wyremontowane zostaną drogi w miejscowościach:
Zabrodzie – Jamskie w kierunku Włoszczowy
Zabrodzie – do granicy Chałupki
Rzewuszyce – Zmarłe
Kluczewsko – ul. Murarska
Kluczewsko – droga koło szkoły
Pilczyca – droga w kierunku strzelnicy
Kolonia Bobrowska Wola-Ciemiętniki

mt_ignore

Łącznie przebudowanych zostanie 5,319 mb dróg gminnych oraz będzie wykonanych 1,3 km chodnika. Całościowy koszt prac to 1 675 937,17 zł, z czego Gmina Kluczewsko pozyskała dotację z Unii Europejskiej w wysokości 1 066 332,00 zł co stanowi 63,63%, natomiast środki Gminy Kluczewsko to 609 505,17 zł.Powyższe inwestycje poprawią nie tylko stan techniczny dróg, ale przede wszystkim bezpieczeństwo i komfort jazdy, jak również wpłyną na poprawę warunków życia mieszkańców. Prace potrwają do końca 2017 roku.


Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycje w energię odnawialną i w oszczędzanie energii” w ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich”, typ operacji „Budowa lub modernizacja dróg lokalnych”

 Gmina Kluczewsko Pozyskała Milion Na Drogi  Gmina Kluczewsko Pozyskała Milion Na Drogi  Gmina Kluczewsko Pozyskała Milion Na Drogi  Gmina Kluczewsko Pozyskała Milion Na Drogi
 Gmina Kluczewsko Pozyskała Milion Na Drogi  Gmina Kluczewsko Pozyskała Milion Na Drogi  Gmina Kluczewsko Pozyskała Milion Na Drogi  

 

 

Rybactwo i morze

System Informacji Przestrzennej

 

Projekty unijne

RODO

 

RODO

Galerie zdjęć

LogowanieGospodarka odpadami

Stowarzyszenia

Gminny Punkt ds. Rozwiązywania Problemów Uzależnień i Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie

Gminna Biblioteka Publiczna

WFOŚiGW

Informacje dla rolników

Miernik jakości powietrza AIRLY

Rewitalizacja Gminy Kluczewsko

Kontakt

Urząd Gminy Kluczewsko
ul. Spółdzielcza 12
29-120 Kluczewsko
woj. świetokrzyskie

telefon  (44) 781-42-46
         (44) 781-42-44
faks  (44) 781-42-24
email  ug@kluczewsko.gmina.pl

Godziny pracy:

poniedziałek: od 7:00 do 16:00
od poniedziałku do czwartku
w godz. od 7:00 do 15:00

piątek: od 7:00 do 14:00

W sprawach skarg i wniosków przyjmują:
- Wójt Gminy: w każdy poniedziałek
od 1000 do 1600,

- Przewodniczący Rady Gminy: w piątki
od 800 do 1000
,
- Sekretarz: codziennie w godzinach
pracy Urzędu Gminy,

- Kierownicy Referatów i pracownicy na samodzielnych stanowiskach codziennie
w godzinach pracy Urzędu Gminy.

Partnerzy