Dzisiaj jest: 26 Sierpień 2019    |    Imieniny obchodzą: Maria, Sandra, Ireneusz

Kolejne zadanie zrealizowane – droga Pilczyca

 

b_150_100_16777215_00_images_Kolejne_zadanie.JPGDzięki pozyskanej dotacji z Unii Europejskiej droga w Pilczycy przez wieś  została przebudowana poprzez: poszerzenie drogi, położenie chodnika, wykonanie  nowej nakładki asfaltowej. Długość wyremontowanej drogi to 690 metrów, na łączną wartość 302 tysięcy.
Remont tej drogi z pewnością poprawi nie tylko komfort mieszkańców, ale również poruszających się uczestników drogi. Cieszy, że kolejna inwestycja została zrealizowana dzięki pozyskaniu środków zewnętrznych z  edycji  Programu   Rozwoju  Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 na realizację inwestycji drogowych.

 

mt_ignore

Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycje  w energię odnawialną i w oszczędzanie energii” w ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich”, typ operacji „Budowa lub modernizacja dróg lokalnych”

 

Rybactwo i morze

System Informacji Przestrzennej

 

Projekty unijne

RODO

 

RODO

Galerie zdjęć

LogowanieGospodarka odpadami

Stowarzyszenia

Gminny Punkt ds. Rozwiązywania Problemów Uzależnień i Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie

Gminna Biblioteka Publiczna

WFOŚiGW

Informacje dla rolników

Miernik jakości powietrza AIRLY

Rewitalizacja Gminy Kluczewsko

Kontakt

Urząd Gminy Kluczewsko
ul. Spółdzielcza 12
29-120 Kluczewsko
woj. świetokrzyskie

telefon  (44) 781-42-46
         (44) 781-42-44
faks  (44) 781-42-24
email  ug@kluczewsko.gmina.pl

Godziny pracy:

poniedziałek: od 7:00 do 16:00
od poniedziałku do czwartku
w godz. od 7:00 do 15:00

piątek: od 7:00 do 14:00

W sprawach skarg i wniosków przyjmują:
- Wójt Gminy: w każdy poniedziałek
od 1000 do 1600,

- Przewodniczący Rady Gminy: w piątki
od 800 do 1000
,
- Sekretarz: codziennie w godzinach
pracy Urzędu Gminy,

- Kierownicy Referatów i pracownicy na samodzielnych stanowiskach codziennie
w godzinach pracy Urzędu Gminy.

Partnerzy