Dzisiaj jest: 20 Kwiecień 2019    |    Imieniny obchodzą: Agnieszka, Teodor, Czesław

Modernizacja Świetlicy Wiejskiej w Miejscowości Komorniki

Świetlica Wiejska w Komornikach                                                                             

UNOWOCZEŚNIAMY ŚWIETLICĘ W KOMORNIKACH

 Gmina Kluczewsko planuje modernizację wraz z remontem pomieszczeń istniejącej świetlicy wiejskiej w Komornikach. Świetlica ta została wybudowana w latach dziewięćdziesiątych o łącznej powierzchni 700m2.

 Z uwagi na zły stan techniczny wykonane zostaną m.in. następujące czynności: wymiana stolarki okiennej i drzwiowej, wymiana podłogi, prace malarskie, a także instalacja i montaż armatury sanitarnej. Przeprowadzone w ramach remontu prace wpłyną korzystnie na stronę wizualną miejsca.

 Celem operacji jest rozwijanie aktywności mieszkańców wsi Komorniki i umożliwienie im uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych. Odnowiona świetlica pozwoli na organizowanie cyklicznych wydarzeń turystyczno-rekreacyjnych, ponieważ leży na szlaku rowerowym łączącym atrakcyjne miejsca i zabytki.

 Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej na rzecz Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Osi 3 Leader działania „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” w zakresie małych projektów objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

 Dofinansowanie na remont świetlicy pochodzi ze środków Unii Europejskiej w kwocie 22 764,22 zł. Całkowity koszt planowanej inwestycji ma wynieść 35 000,00 zł. 

 Wykonawcą robót jest Firma „DAMBUD” ul. 1 Maja 38, 29-120 Kluczewsko.

System Informacji Przestrzennej

 

Projekty unijne

RODO

 

RODO

Galerie zdjęć

LogowanieGospodarka odpadami

Stowarzyszenia

Gminny Punkt ds. Rozwiązywania Problemów Uzależnień i Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie

Gminna Biblioteka Publiczna

WFOŚiGW

Informacje dla rolników

Miernik jakości powietrza AIRLY

Rewitalizacja Gminy Kluczewsko

Kontakt

Urząd Gminy Kluczewsko
ul. Spółdzielcza 12
29-120 Kluczewsko
woj. świetokrzyskie

telefon  (44) 781-42-46
         (44) 781-42-44
faks  (44) 781-42-24
email  ug@kluczewsko.gmina.pl

Godziny pracy:
Od poniedziałku do piątku
w godz. od 7:00 do 15:00

W sprawach skarg i wniosków przyjmują:
- Wójt Gminy: w każdy poniedziałek
od 1300 do 1600,

- Przewodniczący Rady Gminy: w piątki
od 800 do 1000
,
- Sekretarz: codziennie w godzinach
pracy Urzędu Gminy,

- Kierownicy Referatów i pracownicy na samodzielnych stanowiskach codziennie
w godzinach pracy Urzędu Gminy.

Partnerzy