Dzisiaj jest: 25 Maj 2019    |    Imieniny obchodzą: Grzegorz, Urban, Magda

V EDYCJA GMINNEJ LIGI HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ

b_150_100_16777215_00_images_banners_GLH2018_01.JPGW dniu 24 lutego 2018 roku zakończyły się rozgrywki V-ej edycji Gminnej Ligi Halowej Piłki Nożnej w Kluczewsku. 105 spotkań ligowych, 15 pucharowych, 15 drużyn, ponad 200 zawodników i trzy miesiące sportowej rywalizacji. To przedsięwzięcie sportowe pozwoliło wyłonić Mistrza Gminy Kluczewsko w sezonie 2017/2018, którym została drużyna STALTECH Przedbórz.

Organizatorem rozgrywek i fundatorem nagród była Gmina Kluczewsko oraz sponsorzy indywidualni. Patronat honorowy nad V edycją Gminnej Ligi Halowej Piłki Nożnej, sprawował jak co roku Wójt Gminy Kluczewsko Pan Rafał Pałka. Drugie miejsce i tytuł wicemistrza przypadł drużynie, która debiutowała w lidze – CHEŁMO, a na miejscu trzecim podobnie jak rok temu uplasowała się drużyna FORMOZY. Królem strzelców z dorobkiem 42 bramek, został Mateusz Sobczyk, który reprezentował Team Przedbórz. Najlepszym bramkarzem wybrano Witkowskiego Damiana z Chełma. Natomiast nagrodę MVP czyli najlepszego zawodnika GLH Organizator przyznał Dawidowi Lizińczykowi, który grał w barwach Staltechu Przedbórz. Puchar Ligi wywalczyła ekipa SPRAWNIEJSI.PL, a puchar Fair Play powędrował do drużyny Conectu Dream Team. Najlepszym typerem w V-ej edycji GLH okazała się Weronika Rak (zeraczej). W tym sezonie podobnie jak w roku ubiegłym wybraliśmy i nagrodziliśmy najwszechstronniejszych zawodników z poszczególnych drużyn.

Składam serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji V-ej edycji Gminnej Ligi Halowej Piłki Nożnej w Kluczewsku w sezonie 2017/2018 i już dziś serdecznie zapraszam na VI edycję GLH.

Poniżej triumfatorzy i sponsorzy V edycji GLH >>>

 

TRIUMFATORZY V EDYCJI GLH W SEZONIE 2017/2018

 

L.P.

DRUŻYNA/ZAWODNIK

 MIEJSCE I

 STALTECH PRZEDBÓRZ

 MIEJSCE II

 CHEŁMO

 MIEJSCE III

 FORMOZA

 MIEJSCE IV

 SPRAWNIEJSI.PL

 MIEJSCE V

 EKO TECH BUCOVIA

 MIEJSCE VI

 SSK SUŁKÓW

 MIEJSCE VII

 FORZA RUDKA

 MIEJSCE VIII

 WKS JANUSZEWICE

 MIEJSCE IX

 CONECT DREAM TEAM

 MIEJSCE X

 TEAM PRZEDBÓRZ

 MIEJSCE XI

 LOS BLANCOS

 MIEJSCE XII

 INSPORTLINE TEAM

 MIEJSCE XIII

 PŁOMIEŃ OLESZNO

 MIEJSCE XIV

 PAINTBALL ŁAPCZYNA WOLA

 MIEJSCE XV

 FC ATLETICO

 KRÓL STRZELCÓW

 SOBCZYK MATEUSZ (TEAM PRZEDBÓRZ)

 NAJLEPSZY BRAMKARZ

 WITKOWSKI DAMIAN (CHEŁMO)

 NAJLEPSZY ZAWODNIK

 LIZIŃCZYK DAWID (STALTECH)

 PUCHAR FAIR PLAY

 CONECT DREAM TEAM

 NAJLEPSZY TYPER

 RAK WERONIKA (zeraczej)

 PUCHAR LIGI

 SPRAWNIEJSI.PL

 

NAJWSZECHSTRONNIEJSI ZAWODNICY POSZCZEGÓLNYCH DRUŻYN:

 

ZAWODNIK

DRUŻYNA

 JARUGA DAMIAN

 STALTECH PRZEDBÓRZ

 WITKOWSKI JAROSŁAW

 CHEŁMO

 STALA ROBERT

 FORMOZA

 MAŁEK GRZEGORZ

 SPRAWNIEJSI.PL

 BĄK JAKUB

 EKO TECH BUCOVIA

 SULIGA PIOTR

 SSK SUŁKÓW

 SZOPA ROBERT

 FORZA RUDKA

 BANASZCZYK KAROL

 WKS JANUSZEWICE

 SOBAŃSKI SŁAWOMIR

 CONECT DREAM TEAM

 ŁATACZ MARCIN

 TEAM PRZEDBÓRZ

 CZARCZYK ANDRZEJ

 LOS BLANCOS

 GADEK PATRYK

 INSPORTLINE TEAM

 MUSIAŁ PIOTR

 PŁOMIEŃ OLESZNO

 KŁUDZIAK JAKUB

 PAINTBALL

 GUSTA EMIL

 FC ATLETICO

SPONSORZY GLH W SEZONIE 2017/2018

WÓJT GMINY KLUCZEWSKO, „INSPORTLINE” KRZYSZTOF STĘPIEŃ, BANK SPÓŁDZIELCZY WE WŁOSZCZOWIE, SKLEP OBUWNICZY JB SPORT, STAROSTWO POWIATOWE WE WŁOSZCZOWIE, FIRMA HANDLOWA ANNA KRUPA, „MEGA TENT HIRE” DARIUSZ SZYMCZYK.

Sebastian Olczyk

GLH2018 GLH2018 GLH2018 GLH2018
GLH2018 GLH2018 GLH2018 GLH2018
GLH2018 GLH2018 GLH2018 GLH2018
GLH2018 GLH2018 GLH2018 GLH2018
GLH2018 GLH2018 GLH2018 GLH2018

System Informacji Przestrzennej

 

Projekty unijne

RODO

 

RODO

Galerie zdjęć

LogowanieGospodarka odpadami

Stowarzyszenia

Gminny Punkt ds. Rozwiązywania Problemów Uzależnień i Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie

Gminna Biblioteka Publiczna

WFOŚiGW

Informacje dla rolników

Miernik jakości powietrza AIRLY

Rewitalizacja Gminy Kluczewsko

Kontakt

Urząd Gminy Kluczewsko
ul. Spółdzielcza 12
29-120 Kluczewsko
woj. świetokrzyskie

telefon  (44) 781-42-46
         (44) 781-42-44
faks  (44) 781-42-24
email  ug@kluczewsko.gmina.pl

Godziny pracy:

poniedziałek: od 7:00 do 16:00
od poniedziałku do czwartku
w godz. od 7:00 do 15:00

piątek: od 7:00 do 14:00

W sprawach skarg i wniosków przyjmują:
- Wójt Gminy: w każdy poniedziałek
od 1000 do 1600,

- Przewodniczący Rady Gminy: w piątki
od 800 do 1000
,
- Sekretarz: codziennie w godzinach
pracy Urzędu Gminy,

- Kierownicy Referatów i pracownicy na samodzielnych stanowiskach codziennie
w godzinach pracy Urzędu Gminy.

Partnerzy