Dzisiaj jest: 19 Luty 2019    |    Imieniny obchodzą: Arnold, Konrad, Marceli

Młodzież dla DKK

b_150_100_16777215_00_images_galeria_DkkKluczewsko_DSCF8922.JPGListopadowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki działającego przy Bibliotece w Kluczewsku było wyjątkowe. Poza stałymi rozmowami o książkach, przeżyliśmy również wspaniałą ucztę duchową, gościliśmy bowiem uczniów tutejszego ZPS i PG. Młodzież szkolna, jako że byliśmy w przededniu Święta Niepodległości, umiliła nam spotkanie kilkoma pięknymi, patriotycznymi utworami poetyckimi, prozatorskimi i wokalnymi. Z młodzieżą przybyła również Pani Dyr. Ewa Orzechowska i Pani Małgorzata Walasek.
Z wielką przyjemnością wysłuchaliśmy Adrianny Prokop i Karoliny Szymanek, które zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie w wierszach i prozie, a Weronika Stachura, Karolina Stróżykowska i Monika Rak zaśpiewały dla nas: ,,Biały krzyż", ,,Dziewczyna z granatem", ,,Niepodległość" , ,,Kwiaty Polskie". Zarówno wiersze jak i piosenki bardzo nam się podobały, wywołały wzruszenie a nawet łezkę w oku. Byliśmy pełni podziwu dla wszystkich występujących.
Serdecznie dziękujemy Pani Dyr. Ewie Orzechowskiej, Pani Małgorzacie Walasek oraz grupie młodzieży za wspaniałe chwile, które dane nam było przeżyć, dzięki Waszej obecności. Chętnie będziemy Was ponownie gościć w naszym Klubie. Serdecznie zapraszamy!

 Dyskusyjny Klub Książki w Kluczewsku

 Młodzież dla DKK  Młodzież dla DKK  Młodzież dla DKK  Młodzież dla DKK
 Młodzież dla DKK  Młodzież dla DKK  Młodzież dla DKK  Młodzież dla DKK

System Informacji Przestrzennej

 

Projekty unijne

RODO

 

RODO

Galerie zdjęć

LogowanieGospodarka odpadami

Stowarzyszenia

Gminny Punkt ds. Rozwiązywania Problemów Uzależnień i Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie

Gminna Biblioteka Publiczna

WFOŚiGW

Informacje dla rolników

Miernik jakości powietrza AIRLY

Rewitalizacja Gminy Kluczewsko

Kontakt

Urząd Gminy Kluczewsko
ul. Spółdzielcza 12
29-120 Kluczewsko
woj. świetokrzyskie

telefon  (44) 781-42-46
         (44) 781-42-44
faks  (44) 781-42-24
email  ug@kluczewsko.gmina.pl

Godziny pracy:
Od poniedziałku do piątku
w godz. od 7:00 do 15:00

W sprawach skarg i wniosków przyjmują:
- Wójt Gminy: w każdy poniedziałek
od 1300 do 1600,

- Przewodniczący Rady Gminy: w poniedziałki
od 800 do 1100 oraz od 1530 do 1600,

- Sekretarz: codziennie w godzinach
pracy Urzędu Gminy,

- Kierownicy Referatów i pracownicy na samodzielnych stanowiskach codziennie
w godzinach pracy Urzędu Gminy.

Partnerzy