Dzisiaj jest: 19 Luty 2019    |    Imieniny obchodzą: Arnold, Konrad, Marceli

Sześć Lat DKK

b_150_100_16777215_00_images_galeria_DKK_Dobromierz_6urodziny_IMG_20161012_133713.jpgDyskusyjny Klub Książki działający przy bibliotece w Dobromierzu dopisał kolejny rok do swojej działalności. Październikowe spotkanie stało się okazją zarówno do dyskusji o książkach wybranych pisarzy ale również do podsumowania i powspominania minionego czasu.
Od początku naszej działalności odbyliśmy 58 spotkań i omówiliśmy 106 różnych tytułów, głównie nowości książkowych. W ciągu sześciu lat nasz Dyskusyjny Klub Książki zorganizował pięć spotkań z pisarkami znanych i popularnych powieści: Martą Fox, Izabelą Sową, Katarzyną Enerlich, Marią Ulatowską i Karoliną Wilczyńską. Odbył również kilka spotkań wyjazdowych, na których poznaliśmy ciekawych pisarzy: Hannę Cygler, Olgę Rudnicką, Rafała Podrazę, Małgorzatę Wardę. Ponadto zorganizowanych zostało dziesięć wyjazdów do teatru w Łodzi. Klubowiczki obejrzały słynne opery, operetki i musicale. W lipcu b.r. kilkuosobowa grupa wzięła również udział w Ogólnopolskim Zlocie DKK we Wrocławiu z okazji dziesięciolecia istnienia Klubów.

Najważniejsze jest jednak to, że wciąż się spotykamy, wciąż czytamy i nie jesteśmy tym znudzeni. No i jest nas coraz więcej. W tym roku przybyła nam kolejna klubowiczka. Przy urodzinowym torcie i dobrej kawie, życzyliśmy sobie kolejnych udanych spotkań!!!

 

Zdzisława Krupa

 6 urodziny DKK  6 urodziny DKK  6 urodziny DKK  6 urodziny DKK
 6 urodziny DKK  6 urodziny DKK   

System Informacji Przestrzennej

 

Projekty unijne

RODO

 

RODO

Galerie zdjęć

LogowanieGospodarka odpadami

Stowarzyszenia

Gminny Punkt ds. Rozwiązywania Problemów Uzależnień i Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie

Gminna Biblioteka Publiczna

WFOŚiGW

Informacje dla rolników

Miernik jakości powietrza AIRLY

Rewitalizacja Gminy Kluczewsko

Kontakt

Urząd Gminy Kluczewsko
ul. Spółdzielcza 12
29-120 Kluczewsko
woj. świetokrzyskie

telefon  (44) 781-42-46
         (44) 781-42-44
faks  (44) 781-42-24
email  ug@kluczewsko.gmina.pl

Godziny pracy:
Od poniedziałku do piątku
w godz. od 7:00 do 15:00

W sprawach skarg i wniosków przyjmują:
- Wójt Gminy: w każdy poniedziałek
od 1300 do 1600,

- Przewodniczący Rady Gminy: w poniedziałki
od 800 do 1100 oraz od 1530 do 1600,

- Sekretarz: codziennie w godzinach
pracy Urzędu Gminy,

- Kierownicy Referatów i pracownicy na samodzielnych stanowiskach codziennie
w godzinach pracy Urzędu Gminy.

Partnerzy