Dzisiaj jest: 24 Marzec 2019    |    Imieniny obchodzą: Gabriel, Marek, Gabor

Spotkanie z pisarką Małgorzatą Wardą

b_150_100_16777215_00_images_galeria_DKK_Dobromierz_MalgorzataWarda_IMG_20160615_184759.jpgTym razem Dyskusyjny Klub Książki z Dobromierza wziął udział w spotkaniu autorskim z Małgorzatą Wardą, która gościła w Bibliotece w Kurzelowie w dniu 15.06. 2016 r. w ramach DKK. Pani Małgorzata Warda jest pisarką, malarką, rzeźbiarką, pochodzi z Gdyni. Jest autorką wielu poczytnych i cenionych książek, laureatką kilku konkursów literackich. Wydała min. powieść ,,Dłonie", ,,Dziewczynka, która widziała zbyt wiele'', ,,Nikt nie widział, nikt nie słyszał" , ,,Jak oddech", ,,Miasto z lodu", ,,5 sekund do IO", ,,Najpiękniejsza na niebie". Podczas spotkania Pani Warda bardzo zaciekawiła nas swoimi książkami. Dostrzegliśmy, że porusza w nich nie tylko trudne ale co równie ważne, bardzo aktualne tematy odosobnienia, samotności, przemocy w rodzinie, problemu zaginięć, depresji czy uzależnienia od godzin spędzonych w wirtualnym świecie. Z przyjemnością i zaciekawieniem słuchaliśmy Pani Małgorzaty, bo sposób w jaki opowiadała był bardzo interesujący, Wiele z opowiedzianych historii, zwłaszcza tych dotyczących dzieci bardzo nas poruszyło. Warto sięgnąć po książki tej pisarki. Spotkanie dało nam również okazję do zapoznania się jej twórczością malarską i rzeźbiarską. Dodatkowo Pani Małgorzata okazała się niezwykle miłą, ciepłą, serdeczną i otwartą osobą.

Było to bardzo ciekawe spotkanie. Będziemy zachęcać do książek Pani Małgorzaty, bo pisarka potrafi poruszać ludzkimi zmysłami.

Zdzisława Krupa

 Spotkanie z pisarką Małgorzatą Wardą  Spotkanie z pisarką Małgorzatą Wardą  Spotkanie z pisarką Małgorzatą Wardą  Spotkanie z pisarką Małgorzatą Wardą

System Informacji Przestrzennej

 

Projekty unijne

RODO

 

RODO

Galerie zdjęć

LogowanieGospodarka odpadami

Stowarzyszenia

Gminny Punkt ds. Rozwiązywania Problemów Uzależnień i Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie

Gminna Biblioteka Publiczna

WFOŚiGW

Informacje dla rolników

Miernik jakości powietrza AIRLY

Rewitalizacja Gminy Kluczewsko

Kontakt

Urząd Gminy Kluczewsko
ul. Spółdzielcza 12
29-120 Kluczewsko
woj. świetokrzyskie

telefon  (44) 781-42-46
         (44) 781-42-44
faks  (44) 781-42-24
email  ug@kluczewsko.gmina.pl

Godziny pracy:
Od poniedziałku do piątku
w godz. od 7:00 do 15:00

W sprawach skarg i wniosków przyjmują:
- Wójt Gminy: w każdy poniedziałek
od 1300 do 1600,

- Przewodniczący Rady Gminy: w piątki
od 800 do 1000
,
- Sekretarz: codziennie w godzinach
pracy Urzędu Gminy,

- Kierownicy Referatów i pracownicy na samodzielnych stanowiskach codziennie
w godzinach pracy Urzędu Gminy.

Partnerzy