Dzisiaj jest: 24 Marzec 2019    |    Imieniny obchodzą: Gabriel, Marek, Gabor

Półmetek ferii zimowych

b_150_100_16777215_00_images_galeria_GBP_PolmetekFerii_DSC_0998.JPGW Gminnej Bibliotece Publicznej w Kluczewsku przez cały miniony tydzień odbywały się bezpłatne zajęcia dla wszystkich dzieci z terenu Gminy Kluczewsko. Podczas zajęć dzieci wykonywały piękne prace plastyczne (lepienie figurek z masy solnej, modelowanie z plasteliny, malowanie farbami, wyklejanie bibułą, laurki na dzień babci i dziadka), rozwiązywały rebusy, zagadki, grały w gry planszowe, układały puzzle, oglądały filmy przygodowe dla dzieci. Największym zainteresowaniem jednak cieszyły się zajęcia kulinarne, na których dzieci piekły pizze i robiły lemoniadę. Oprócz zajęć spędzonych w bibliotece dzieci mogły aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu rzucając się śnieżkami i lepiąc bałwana. Gminna biblioteka od ubiegłego roku włączyła się do akcji CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM, dlatego też w minionym tygodniu w naszej bibliotece czytał dzieciom Baśnie Hansa Christiana Andersena Przewodniczący Rady Gminy Pan Mateusz Strychalski. W piątek z okazji święta Dnia Babci i Dziadka naszym dzieciakom czytała "babcia" Pani Zofia Łączek. Zapraszamy wszystkich chętnych którzy również chcieliby włączyć się do wspólnego czytania dzieciom w naszej bibliotece. Przed nami jeszcze jeden tydzień ferii i pełno ciekawych zajęć i atrakcji. Już w przyszłym tygodniu biblioteka zaprasza na darmowy teatrzyk aktorów z Krakowa z teatru KURTYNA, który odbędzie się w piątek o godzinie 10:00.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy!!!

 

Opiekunowie :
Dagmara Strychalska
Monika Mucha
Małgorzata Gusta

 Półmetek ferii zimowych Półmetek ferii zimowych Półmetek ferii zimowych Półmetek ferii zimowych
 Półmetek ferii zimowych Półmetek ferii zimowych Półmetek ferii zimowych Półmetek ferii zimowych
 Półmetek ferii zimowych Półmetek ferii zimowych Półmetek ferii zimowych Półmetek ferii zimowych
 Półmetek ferii zimowych Półmetek ferii zimowych Półmetek ferii zimowych Półmetek ferii zimowych
 Półmetek ferii zimowych Półmetek ferii zimowych Półmetek ferii zimowych Półmetek ferii zimowych
 Półmetek ferii zimowych Półmetek ferii zimowych Półmetek ferii zimowych Półmetek ferii zimowych
 Półmetek ferii zimowych Półmetek ferii zimowych Półmetek ferii zimowych Półmetek ferii zimowych
 Półmetek ferii zimowych Półmetek ferii zimowych Półmetek ferii zimowych Półmetek ferii zimowych
 Półmetek ferii zimowych Półmetek ferii zimowych Półmetek ferii zimowych Półmetek ferii zimowych
 Półmetek ferii zimowych    

System Informacji Przestrzennej

 

Projekty unijne

RODO

 

RODO

Galerie zdjęć

Logowanie



Gospodarka odpadami

Stowarzyszenia

Gminny Punkt ds. Rozwiązywania Problemów Uzależnień i Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie

Gminna Biblioteka Publiczna

WFOŚiGW

Informacje dla rolników

Miernik jakości powietrza AIRLY

Rewitalizacja Gminy Kluczewsko

Kontakt

Urząd Gminy Kluczewsko
ul. Spółdzielcza 12
29-120 Kluczewsko
woj. świetokrzyskie

telefon  (44) 781-42-46
         (44) 781-42-44
faks  (44) 781-42-24
email  ug@kluczewsko.gmina.pl

Godziny pracy:
Od poniedziałku do piątku
w godz. od 7:00 do 15:00

W sprawach skarg i wniosków przyjmują:
- Wójt Gminy: w każdy poniedziałek
od 1300 do 1600,

- Przewodniczący Rady Gminy: w piątki
od 800 do 1000
,
- Sekretarz: codziennie w godzinach
pracy Urzędu Gminy,

- Kierownicy Referatów i pracownicy na samodzielnych stanowiskach codziennie
w godzinach pracy Urzędu Gminy.

Partnerzy