Dzisiaj jest: 10 Grudzień 2018    |    Imieniny obchodzą: Julia, Judyta, Daniel

FERIE ZIMOWE Z PRZYGODĄ

b_150_100_16777215_00_images_galeria_Biblioteka_FerieZprzyg_01.JPG,,Ferie zimowe z przygodą„ pod tym hasłem od 12-19.02.2018 roku Gminna Biblioteka Publiczna w Kluczewsku oraz Gmina Kluczewsko zorganizowała bezpłatne ferie zimowe dla dzieci z terenu gminy Kluczewsko.

 

W pierwszym dniu odbyły się zajęcia integracyjne, które pozwoliły dzieciom się lepiej poznać i wymienić swoimi zainteresowaniami. W świetną zabawę małych uczestników wprowadziły gry planszowe zakupione przez GBP w Kluczewsku. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również zajęcia plastyczne dzięki którym dzieci miały możliwość wykazania się umiejętnościami manualnymi wykonując śliczne walentynkowe misie z cekinów. Pod koniec dzieci obejrzały ciekawy film przygodowy pt: „Opowieści z Narnii”.

W środę 14.02 zajęcia odbyły się w gospodarstwie Eko – Agroturystycznym ,,Danielówka” gdzie dzieci aktywnie spędziły wolny czas. W tym dniu uczestnicy wykonali piękne prace plastyczne do konkursu ,,Wiosna tuż tuż...” oraz ,,Mój wymarzony daniel”. Prace będzie można oglądać w Urzędzie Gminy od 26 lutego. Pod koniec wycieczki dzieci dzięki gościnności państwa Alicji i Eugeniusza Gromadów, a także państwa Zofii i Włodzimierza Jeziorskich mogły odwiedzić pasiekę i skosztować miodów różnych odmian, a także zwiedzić młyn wodny i poznać zasady jego funkcjonowania. Miniony dzień dzieci zaliczyły do bardzo udanych a słodki smak miodu pozostał długo w ich pamięci. Największą atrakcją ferii zimowych był wyjazd do Jędrzejowa, gdzie dzieci zwiedziły Muzeum zegarów słonecznych im. Przypkowskich a także obejrzały film w kinie CK Jędrzejów pt ,,Gnomy rozrabiają”. Pod koniec wycieczki nikt nie mógł się oprzeć pysznej pizzy z pieca.

W ostatnim dniu wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody za udział w konkursach ufundowane przez Gminną Bibliotekę Publiczna w Kluczewsku.

Dagmara Strychalska

FerieZprzyg FerieZprzyg FerieZprzyg FerieZprzyg
FerieZprzyg FerieZprzyg FerieZprzyg FerieZprzyg
FerieZprzyg FerieZprzyg FerieZprzyg FerieZprzyg
FerieZprzyg FerieZprzyg   

Projekty unijne

W starym obiektywie

Galerie zdjęć

LogowanieGospodarka odpadami

Stowarzyszenia

Gminny Punkt ds. Rozwiązywania Problemów Uzależnień i Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie

Gminna Biblioteka Publiczna

WFOŚiGW

Informacje dla rolników

Miernik jakości powietrza AIRLY

Rewitalizacja Gminy Kluczewsko

Kontakt

Urząd Gminy Kluczewsko
ul. Spółdzielcza 12
29-120 Kluczewsko
woj. świetokrzyskie

telefon  (44) 781-42-46
         (44) 781-42-44
faks  (44) 781-42-24
email  ug@kluczewsko.gmina.pl

Godziny pracy:
Od poniedziałku do piątku
w godz. od 7:00 do 15:00

W sprawach skarg i wniosków przyjmują:
- Wójt Gminy: w każdy poniedziałek
od 1300 do 1600,

- Przewodniczący Rady Gminy: w poniedziałki
od 800 do 1100 oraz od 1530 do 1600,

- Sekretarz: codziennie w godzinach
pracy Urzędu Gminy,

- Kierownicy Referatów i pracownicy na samodzielnych stanowiskach codziennie
w godzinach pracy Urzędu Gminy.

Partnerzy