Dzisiaj jest: 18 Luty 2019    |    Imieniny obchodzą: Konstancja, Maksym, Bernadeta

FERIE ZIMOWE Z PRZYGODĄ

b_150_100_16777215_00_images_galeria_Biblioteka_FerieZprzyg_01.JPG,,Ferie zimowe z przygodą„ pod tym hasłem od 12-19.02.2018 roku Gminna Biblioteka Publiczna w Kluczewsku oraz Gmina Kluczewsko zorganizowała bezpłatne ferie zimowe dla dzieci z terenu gminy Kluczewsko.

 

W pierwszym dniu odbyły się zajęcia integracyjne, które pozwoliły dzieciom się lepiej poznać i wymienić swoimi zainteresowaniami. W świetną zabawę małych uczestników wprowadziły gry planszowe zakupione przez GBP w Kluczewsku. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również zajęcia plastyczne dzięki którym dzieci miały możliwość wykazania się umiejętnościami manualnymi wykonując śliczne walentynkowe misie z cekinów. Pod koniec dzieci obejrzały ciekawy film przygodowy pt: „Opowieści z Narnii”.

W środę 14.02 zajęcia odbyły się w gospodarstwie Eko – Agroturystycznym ,,Danielówka” gdzie dzieci aktywnie spędziły wolny czas. W tym dniu uczestnicy wykonali piękne prace plastyczne do konkursu ,,Wiosna tuż tuż...” oraz ,,Mój wymarzony daniel”. Prace będzie można oglądać w Urzędzie Gminy od 26 lutego. Pod koniec wycieczki dzieci dzięki gościnności państwa Alicji i Eugeniusza Gromadów, a także państwa Zofii i Włodzimierza Jeziorskich mogły odwiedzić pasiekę i skosztować miodów różnych odmian, a także zwiedzić młyn wodny i poznać zasady jego funkcjonowania. Miniony dzień dzieci zaliczyły do bardzo udanych a słodki smak miodu pozostał długo w ich pamięci. Największą atrakcją ferii zimowych był wyjazd do Jędrzejowa, gdzie dzieci zwiedziły Muzeum zegarów słonecznych im. Przypkowskich a także obejrzały film w kinie CK Jędrzejów pt ,,Gnomy rozrabiają”. Pod koniec wycieczki nikt nie mógł się oprzeć pysznej pizzy z pieca.

W ostatnim dniu wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody za udział w konkursach ufundowane przez Gminną Bibliotekę Publiczna w Kluczewsku.

Dagmara Strychalska

FerieZprzyg FerieZprzyg FerieZprzyg FerieZprzyg
FerieZprzyg FerieZprzyg FerieZprzyg FerieZprzyg
FerieZprzyg FerieZprzyg FerieZprzyg FerieZprzyg
FerieZprzyg FerieZprzyg   

System Informacji Przestrzennej

 

Projekty unijne

RODO

 

RODO

Galerie zdjęć

LogowanieGospodarka odpadami

Stowarzyszenia

Gminny Punkt ds. Rozwiązywania Problemów Uzależnień i Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie

Gminna Biblioteka Publiczna

WFOŚiGW

Informacje dla rolników

Miernik jakości powietrza AIRLY

Rewitalizacja Gminy Kluczewsko

Kontakt

Urząd Gminy Kluczewsko
ul. Spółdzielcza 12
29-120 Kluczewsko
woj. świetokrzyskie

telefon  (44) 781-42-46
         (44) 781-42-44
faks  (44) 781-42-24
email  ug@kluczewsko.gmina.pl

Godziny pracy:
Od poniedziałku do piątku
w godz. od 7:00 do 15:00

W sprawach skarg i wniosków przyjmują:
- Wójt Gminy: w każdy poniedziałek
od 1300 do 1600,

- Przewodniczący Rady Gminy: w poniedziałki
od 800 do 1100 oraz od 1530 do 1600,

- Sekretarz: codziennie w godzinach
pracy Urzędu Gminy,

- Kierownicy Referatów i pracownicy na samodzielnych stanowiskach codziennie
w godzinach pracy Urzędu Gminy.

Partnerzy