Dzisiaj jest: 15 Listopad 2018    |    Imieniny obchodzą: Amelia, Albert, Leopold

DKK Na Spektaklu "Jesus Christ Superstar"

b_150_100_16777215_00_images_galeria_DkkKluczewsko_SpektaklJesusChrist_Grupa_przed_teatrem.jpgW sobotnie popołudnie 10 grudnia b.r., klubowicze DKK oraz grupa mieszkańców gminy Kluczewsko spędziła w Teatrze Muzycznym w Łodzi. Uczestniczyła w niezwykłym spektaklu pt. ,,Jesus Christ Superstar", przedstawiającym ostatni tydzień z życia Jezusa Chrystusa, musicalu pięknie opowiedzianym współczesnym językiem. Czyli historia o tym jak mogłoby w dzisiejszych czasach wyglądać życie Jezusa wśród Jego licznych przyjaciół i wrogów.
Przedstawienie Chrystusa w sposób współczesny wcale nie umniejsza Jego Boskości a dzięki charakteryzacji, kostiumom i pięknej muzyce, opowiadana historia staje się bliższa dla młodego widza (ale nie tylko). Jest wielkim, żarliwym wyznaniem wiary, jest porywająca! Tu ogromne brawa dla reżysera i scenografa. Ponadto pomysł autorów dzieła Andrew Webbera i Tima Rica, by tematykę religijną pokazać w klimacie rocka był podobnie jak cała reszta bardzo ciekawy i bardzo pozytywnie odebrany przez publiczność. Zakończony długimi owacjami na stojąco.
Dlatego dla tych, którzy mieli już przyjemność pojawienia się na spektaklu będzie to fascynujące wspomnienie. A tym, którzy jeszcze nie zasiedli przed sceną naprawdę polecamy!!!

 

 DKK na spektaklu  DKK na spektaklu  DKK na spektaklu  DKK na spektaklu

Projekty unijne

W starym obiektywie

Galerie zdjęć

LogowanieGospodarka odpadami

Stowarzyszenia

Gminny Punkt ds. Rozwiązywania Problemów Uzależnień i Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie

Gminna Biblioteka Publiczna

WFOŚiGW

Informacje dla rolników

Rewitalizacja Gminy Kluczewsko

Kontakt

Urząd Gminy Kluczewsko
ul. Spółdzielcza 12
29-120 Kluczewsko
woj. świetokrzyskie

telefon  (44) 781-42-46
         (44) 781-42-44
faks  (44) 781-42-24
email  ug@kluczewsko.gmina.pl

Godziny pracy:
Od poniedziałku do piątku
w godz. od 7:00 do 15:00

W sprawach skarg i wniosków przyjmują:
- Wójt Gminy: w każdy poniedziałek
od 1300 do 1600,

- Przewodniczący Rady Gminy: w poniedziałki
od 800 do 1100 oraz od 1530 do 1600,

- Sekretarz: codziennie w godzinach
pracy Urzędu Gminy,

- Kierownicy Referatów i pracownicy na samodzielnych stanowiskach codziennie
w godzinach pracy Urzędu Gminy.

Partnerzy