Dzisiaj jest: 19 Luty 2019    |    Imieniny obchodzą: Arnold, Konrad, Marceli

DKK Na Spektaklu "Jesus Christ Superstar"

b_150_100_16777215_00_images_galeria_DkkKluczewsko_SpektaklJesusChrist_Grupa_przed_teatrem.jpgW sobotnie popołudnie 10 grudnia b.r., klubowicze DKK oraz grupa mieszkańców gminy Kluczewsko spędziła w Teatrze Muzycznym w Łodzi. Uczestniczyła w niezwykłym spektaklu pt. ,,Jesus Christ Superstar", przedstawiającym ostatni tydzień z życia Jezusa Chrystusa, musicalu pięknie opowiedzianym współczesnym językiem. Czyli historia o tym jak mogłoby w dzisiejszych czasach wyglądać życie Jezusa wśród Jego licznych przyjaciół i wrogów.
Przedstawienie Chrystusa w sposób współczesny wcale nie umniejsza Jego Boskości a dzięki charakteryzacji, kostiumom i pięknej muzyce, opowiadana historia staje się bliższa dla młodego widza (ale nie tylko). Jest wielkim, żarliwym wyznaniem wiary, jest porywająca! Tu ogromne brawa dla reżysera i scenografa. Ponadto pomysł autorów dzieła Andrew Webbera i Tima Rica, by tematykę religijną pokazać w klimacie rocka był podobnie jak cała reszta bardzo ciekawy i bardzo pozytywnie odebrany przez publiczność. Zakończony długimi owacjami na stojąco.
Dlatego dla tych, którzy mieli już przyjemność pojawienia się na spektaklu będzie to fascynujące wspomnienie. A tym, którzy jeszcze nie zasiedli przed sceną naprawdę polecamy!!!

 

 DKK na spektaklu  DKK na spektaklu  DKK na spektaklu  DKK na spektaklu

System Informacji Przestrzennej

 

Projekty unijne

RODO

 

RODO

Galerie zdjęć

LogowanieGospodarka odpadami

Stowarzyszenia

Gminny Punkt ds. Rozwiązywania Problemów Uzależnień i Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie

Gminna Biblioteka Publiczna

WFOŚiGW

Informacje dla rolników

Miernik jakości powietrza AIRLY

Rewitalizacja Gminy Kluczewsko

Kontakt

Urząd Gminy Kluczewsko
ul. Spółdzielcza 12
29-120 Kluczewsko
woj. świetokrzyskie

telefon  (44) 781-42-46
         (44) 781-42-44
faks  (44) 781-42-24
email  ug@kluczewsko.gmina.pl

Godziny pracy:
Od poniedziałku do piątku
w godz. od 7:00 do 15:00

W sprawach skarg i wniosków przyjmują:
- Wójt Gminy: w każdy poniedziałek
od 1300 do 1600,

- Przewodniczący Rady Gminy: w poniedziałki
od 800 do 1100 oraz od 1530 do 1600,

- Sekretarz: codziennie w godzinach
pracy Urzędu Gminy,

- Kierownicy Referatów i pracownicy na samodzielnych stanowiskach codziennie
w godzinach pracy Urzędu Gminy.

Partnerzy