Dzisiaj jest: 26 Marzec 2019    |    Imieniny obchodzą: Teodor, Emanuela, Larysa

WICEMISTRZ POLSKI NAJLEPSZY W KLUCZEWSKU!

b_150_100_16777215_00_images_galeria_KluczSzkola_OgolnopolTurniej_01.JPG17 lutego w hali sportowej w Kluczewsku odbył się Ogólnopolski Turniej Mini Siatkówki Dziewcząt – „Kluczewsko Mini Volley Cup’2018” w kategorii „trójki”. Do rywalizacji przystąpiły 24 zespoły (ponad 120 uczestników) z pięciu województw: ECO AZS UNI Opole (x3), LUKS SUKCES Komprachcice (woj. opolskie), LIBERO VIP Aleksandrów Łódzki, LIDER Konstantynów Łódzki, ŁMLKS ŁASKOVIA Łask (x2), UMKS Tuszyn (x2) (woj. łódzkie), UKS DĄBROWIAK Dąbrowa Górnicza (x2) (woj. śląskie), MKS MOS Wieliczka (x2), KS GORCE Nowy Targ (x2) (woj. małopolskie), GALA Skarżysko Kamienna, AKADEMIA SIATKÓWKI Radoszyce, ZPS Komorniki, START Dobromierz (x3), SP Kluczewsko (x2) (woj. świętokrzyskie).

 

            W imprezie wystąpiły jedne z najlepszych drużyn mini siatkówki w Polsce. Takie zespoły jak Wieliczka (Wicemistrz Polski), Opole, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki czy Tuszyn co roku dominują w młodzieżowych rozgrywkach w kraju. Świetnie, że z tak silnymi rywalami mogła zmierzyć się Reprezentacja Szkoły Podstawowej z Kluczewska, która ostatecznie wywalczyła bardzo dobre 7 miejsce!

            Oficjalnego otwarcia turnieju dokonali – Wójt Gminy Kluczewsko – p. Rafał Pałka oraz dyrektorzy Zespołu Przedszkolno – Szkolnego w Kluczewsku – p. Irena Orzechowska oraz p. Jacek Zięba. Preludium do rozpoczęcia rozgrywek a zarazem formą uczczenia Roku 2018, który jest Rokiem Obchodów 100–lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę był wspaniały występ najmłodszych uczennic szkoły z Kluczewska pt. „Barwy Naszej Ojczyzny”.

            Turniej rozgrywany był w trzech fazach. W pierwszej z nich odbywały się gry eliminacyjne w trzech grupach 8-zespołowych. W drugiej grano już w czterech grupach 6-zespołowych. Do Grupy „D” i „E” trafiły po 4 najlepsze zespoły z grup eliminacyjnych „A”, „B” i „C”, które walczyły o miejsca 1-12 systemem „każdy z każdy” w dwóch grupach. W trzeciej fazie – finałowej, zwycięzcy oraz drugie miejsca z Grup „D” i „E” zagrały w półfinałach turnieju natomiast pozostałe: 3D-3E, 4D-4E, 5D-5E, 6D-6E o poszczególne miejsca od 5 do 11.

            O miejsca 13-18 w grupie „F” rywalizowały systemem „każdy z każdym” drużyny z miejsc 5-6 z grup „A”, „B” i „C” natomiast o 19-24 drużyny z miejsc 7-8.

            W sumie rozegrano 149 spotkań. Wszystkie mecze w turnieju rozgrywane były do 15 punktów (1 set), natomiast półfinały i finały do 21 punktów.

Wyniki drużyny SP I i SP II Kluczewsko - Faza I, Grupa „B”: SP I Kluczewsko – AS Radoszyce 15:9; SP I Kluczewsko – MKS MOS I Wieliczka 5:15; SP I Kluczewsko – ECO AZS UNI III Opole 15:8; SP I Kluczewsko – UMKS II Tuszyn 16:14; SP I Kluczewsko – START III Dobromierz 15:3; SP I Kluczewsko – ŁASKOVIA Łask 13:15; SP I Kluczewsko – DĄBROWIAK I Dąbrowa Górnicza 15:7. Grupa „D”: SP I Kluczewsko – ECO AZS UNI I Opole 8:15; SP I Kluczewsko – KS GORCE I Nowy Targ 14:16; SP I Kluczewsko – MKS MOS II Wieliczka 8:15; SP I Kluczewsko – LIDER Konstantynów Łódzki 12:15; SP I Kluczewsko – AS Radoszyce 15:9. Mecz o 7 miejsce: SP I Kluczewsko – ECO AZS UNI II Opole 15:7. Grupa „C”: SP II Kluczewsko – ZPS Komorniki 15:10; SP II Kluczewsko – ECO AZS UNI II Opole 10:15; SP II Kluczewsko – START II Dobromierz 15:7; SP II Kluczewsko – UMKS I Tuszyn 9:15; SP II Kluczewsko – KS GORCE I Nowy Targ 7:15; SP II Kluczewsko – ŁASKOVIA I Łask 15:12; SP II Kluczewsko – LIDER Konstantynów Łódzki 3:15. Grupa „F” (13-18): SP II Kluczewsko – GALA Skarżysko Kamienna 11:15; SP II Kluczewsko – ECO AZS UNI III Opole 15:11; SP II Kluczewsko –ŁASKOVIA II Łask 12:15; SP II Kluczewsko – ŁASKOVIA I Łask 15:11; SP II Kluczewsko – LUKS SUKCES Komprachcice 15:11.

Wyniki fazy finałowej: Półfinały: ECO AZS UNI Opole – LIBERO VIP Aleksandrów Łódzki 14:21; MKS MOS I Wieliczka – MKS MOS II Wieliczka 21:7; mecz o 11 miejsce: AS Radoszyce – UMKS II Tuszyn 12:15; mecz o 9 miejsce: KS GORCE I Nowy Targ – KS Gorce II Nowy Targ 10:15; mecz o 7 miejsce: SP I Kluczewsko – ECO AZS UNI II Opole 15:7; mecz o 5 miejsce: LIDER Konstantynów Łódzki – UMKS I Tuszyn 21:19; mecz o 3 miejsce: MKS MOS Wieliczka – ECO AZS UNI Opole 21:16; mecz o 1 miejsce: MKS MOS Wieliczka – LIBERO VIP Aleksandrów Łódzki 21:7.

Klasyfikacja końcowa turnieju przedstawia się następująco: 1. MKS MOS I Wieliczka, 2. LIBERO VIP Aleksandrów Łódzki, 3. MKS MOS II Wieliczka, 4. ECO AZS UNI I Opole, 5. LIDER Konstantynów Łódzki, 6. UMKS I Tuszyn, 7. SP I Kluczewsko, 8. ECO AZS UNI II Opole, 9. KS GORCE II Nowy Targ, 10. KS GORCE I Nowy Targ, 11. UMKS II Tuszyn, 12. AS Radoszyce, 13. ŁMLKS II ŁASKOVIA Łask, 14. SP II Kluczewsko, 15. ŁMLKS I ŁASKOVIA Łask, 16. ECO AZS UNI III Opole, 17. LUKS SUKCES Komprachcice, 18. GALA Skarżysko – Kamienna, 19. START I Dobromierz, 20. UKS DĄBROWIAK I Dąbrowa Górnicza, 21. START II Dobromierz, 22. UKS DĄBROWIAK II Dąbrowa Górnicza, 23. ZPS Komorniki, 24. START III Dobromierz.

Po zakończeniu turnieju organizatorzy oraz opiekunowie zespołów wybrali 4 wyróżniające się zawodniczki w rozgrywkach. Najlepszą zawodniczką całego turnieju (MVP) została Paulina Łabuz (MKS MOS I Wieliczka). Wyróżnienia otrzymały także: Zofia Sobanty (LIBERO VIP Aleksandrów Łódzki), Aleksandra Adamczyk (MKS MOS II Wieliczka) i Małgorzata Wypych (ECO AZS UNI I Opole).

Wszyscy uczestnicy turnieju zostali uhonorowani pamiątkowymi medalami, dyplomami oraz upominkami. Najlepsze zespoły i zawodniczki otrzymały puchary oraz nagrody rzeczowe, które wręczyli – Wójt Gminy Kluczewsko – p. Rafał Pałka oraz dyrektorzy ZPS w Kluczewsku – p. Irena Orzechowska i p. Jacek Zięba.

Sponsorami Ogólnopolskiego Turnieju Mini Siatkówki – KLUCZEWSKO MINI VOLLEY CUP’2018 byli: GMINA KLUCZEWSKO – Wójt Gminy p. Rafał Pałka, STAROSTWO POWIATOWE WE WŁOSZCZOWIE, ATLAS SP. Z O. O. – p. Katarzyna Łukawska, PGE SKRA BEŁCHATÓW, BANK SPÓŁDZIELCZY WE WŁOSZCZOWIE o/KLUCZEWSKO, FIRMA BUDOWLANO – HANDLOWA „DANIEL” – p. Daniel Łęcki, RADA RODZICÓW przy ZESPOLE PRZEDSZKOLNO – SZKOLNYM W KLUCZEWSKU, ZESPÓŁ PRZEDSZKOLNO – SZKOLNY W KLUCZEWSKU.

SP Kluczewsko w turnieju zagrało w składzie: SP I: Amelia Mazur, Wiktoria Łęcka, Nina Parzuchowska, Natalia Wójcik. SP II: Klaudia Synowiec, Nikola Olczyk, Natalia Toborek, Kinga Turczyn. Opiekun – p. Tomasz Dębowski.

Wyniki wszystkich spotkań rozegranych podczas turnieju dostępne są na stronie internetowej: www.spkluczewsko.pl

Pragnę serdecznie podziękować wszystkim tym, dzięki którym w/w turniej mógł się odbyć. Wszystkim Sponsorom, panu Rafałowi Pałce – Wójtowi Gminy Kluczewsko, Dyrektorom Zespołu Przedszkolno – Szkolnego w Kluczewsku – Irenie Orzechowskiej i Jackowi Ziębie, panu Danielowi Łęckiemu, pani Beacie Bąk, pani Aleksandrze Skórnickiej, pani Małgorzacie Walasek, Paniom i Panu z obsługi, Rodzicom, Sędziom oraz wszystkim tym, którzy w większym lub mniejszym stopniu przyczynili się do sukcesu organizacyjnego tej wspaniałej imprezy.

Tomasz Dębowski

OgolnopolTurniej OgolnopolTurniej OgolnopolTurniej OgolnopolTurniej
OgolnopolTurniej OgolnopolTurniej OgolnopolTurniej OgolnopolTurniej
OgolnopolTurniej OgolnopolTurniej OgolnopolTurniej OgolnopolTurniej
OgolnopolTurniej OgolnopolTurniej OgolnopolTurniej OgolnopolTurniej
OgolnopolTurniej OgolnopolTurniej OgolnopolTurniej OgolnopolTurniej
OgolnopolTurniej OgolnopolTurniej OgolnopolTurniej OgolnopolTurniej
OgolnopolTurniej OgolnopolTurniej OgolnopolTurniej OgolnopolTurniej
OgolnopolTurniej OgolnopolTurniej OgolnopolTurniej OgolnopolTurniej
OgolnopolTurniej OgolnopolTurniej OgolnopolTurniej OgolnopolTurniej
OgolnopolTurniej OgolnopolTurniej OgolnopolTurniej OgolnopolTurniej
OgolnopolTurniej OgolnopolTurniej OgolnopolTurniej OgolnopolTurniej
OgolnopolTurniej OgolnopolTurniej OgolnopolTurniej OgolnopolTurniej
OgolnopolTurniej OgolnopolTurniej OgolnopolTurniej OgolnopolTurniej
OgolnopolTurniej OgolnopolTurniej OgolnopolTurniej  

System Informacji Przestrzennej

 

Projekty unijne

RODO

 

RODO

Galerie zdjęć

LogowanieGospodarka odpadami

Stowarzyszenia

Gminny Punkt ds. Rozwiązywania Problemów Uzależnień i Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie

Gminna Biblioteka Publiczna

WFOŚiGW

Informacje dla rolników

Miernik jakości powietrza AIRLY

Rewitalizacja Gminy Kluczewsko

Kontakt

Urząd Gminy Kluczewsko
ul. Spółdzielcza 12
29-120 Kluczewsko
woj. świetokrzyskie

telefon  (44) 781-42-46
         (44) 781-42-44
faks  (44) 781-42-24
email  ug@kluczewsko.gmina.pl

Godziny pracy:
Od poniedziałku do piątku
w godz. od 7:00 do 15:00

W sprawach skarg i wniosków przyjmują:
- Wójt Gminy: w każdy poniedziałek
od 1300 do 1600,

- Przewodniczący Rady Gminy: w piątki
od 800 do 1000
,
- Sekretarz: codziennie w godzinach
pracy Urzędu Gminy,

- Kierownicy Referatów i pracownicy na samodzielnych stanowiskach codziennie
w godzinach pracy Urzędu Gminy.

Partnerzy