Dzisiaj jest: 22 Styczeń 2019    |    Imieniny obchodzą: Anastazy, Wincenty, Wiktor

„Aktywna tablica” w Zespole Przedszkolno – Szkolnym w Kluczewsku

b_150_100_16777215_00_images_Tablica.JPGW Zespole Przedszkolno – Szkolnym w Kluczewsku jest realizowany Rządowy program rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2017-2019 – „Aktywna tablica”. W ramach wniosku zakupione zostały 3 tablice interaktywne  84 cale z powłoką ceramiczną, 3 projektory krótkoogniskowe oraz 3 zestawy nagłaśniające. Kwota wsparcia finansowego z budżetu państwa dla szkoły na zakup  pomocy dydaktycznych wynosi 14 tys. zł. Gmina Kluczewsko wniosła wkład własny w kwocie 3,5 tys. zł. Całkowita wartość zadania dla szkoły wyniesie w sumie 17,5 tys. Łącznie z okablowaniem i innymi materiałami potrzebnymi do montażu zestawów oraz ze szkoleniem nauczycieli z obsługi tablicy. Pomoce dydaktyczne zakupione w ramach programu będą cennym narzędziem aktywizującym uczniów do uczestnictwa w zajęciach, a promowanie szerokiego wykorzystania technologii informacyjno – komunikacyjnych i współpracy między nauczycielami w tym zakresie przyczyni się do rozwinięcia kompetencji uczniów, wzmacniania kompetencji zawodowych nauczycieli, a w efekcie do poprawy jakości kształcenia. Realizacja tych zakupów była możliwa dzięki podpisaniu umowy między Gminą Kluczewsko a Świętokrzyskim Kuratorem Oświaty działającym w imieniu Wojewody Świętokrzyskiego, która była podpisana w dniu 26.10.2017r.

System Informacji Przestrzennej

 

Projekty unijne

RODO

 

RODO

Galerie zdjęć

LogowanieGospodarka odpadami

Stowarzyszenia

Gminny Punkt ds. Rozwiązywania Problemów Uzależnień i Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie

Gminna Biblioteka Publiczna

WFOŚiGW

Informacje dla rolników

Miernik jakości powietrza AIRLY

Rewitalizacja Gminy Kluczewsko

Kontakt

Urząd Gminy Kluczewsko
ul. Spółdzielcza 12
29-120 Kluczewsko
woj. świetokrzyskie

telefon  (44) 781-42-46
         (44) 781-42-44
faks  (44) 781-42-24
email  ug@kluczewsko.gmina.pl

Godziny pracy:
Od poniedziałku do piątku
w godz. od 7:00 do 15:00

W sprawach skarg i wniosków przyjmują:
- Wójt Gminy: w każdy poniedziałek
od 1300 do 1600,

- Przewodniczący Rady Gminy: w poniedziałki
od 800 do 1100 oraz od 1530 do 1600,

- Sekretarz: codziennie w godzinach
pracy Urzędu Gminy,

- Kierownicy Referatów i pracownicy na samodzielnych stanowiskach codziennie
w godzinach pracy Urzędu Gminy.

Partnerzy