Dzisiaj jest: 18 Lipiec 2018    |    Imieniny obchodzą: Kamil, Robert, Szymon

To już IV edycja siatkarskich zmagań na piachu

b_150_100_16777215_00_images_galeria_IVsiatka_01.JPGPo raz IV mogliśmy się spotkać podczas rozgrywek Wakacyjnej Ligi Siatkówki Plażowej w Gminie Kluczewsko. W tym roku, pomimo codziennych obowiązków i okresu urlopowego na boisku w Kluczewsku stanęło do sportowej rywalizacji 5 drużyn z terenu gminy: (GKS Kluczewsko – Sekcja Siatkówki, Młyn, WKS Bobrowska-Wola, OSP Kluczewsko, Team Pilczyca), które walczyły o najwyższe podium, czyli puchar Wójta Gminy Kluczewsko – Rafała Pałki.

Drużyny grały systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów. Ostatecznie zwycięstwo przypadło drużynie Team Pilczyca, II miejsce wywalczył – Młyn, III miejsce dla OSP Kluczewsko, IV miejsce zajęła drużyna WKS Bobrowska Wola a V miejsce – GKS Kluczewsko Sekcja Siatkówki. Najlepszą zawodniczką okazała się Magdalena Szczukocka z drużyny Młyn, a najlepszym zawodnikiem Karol Szczukocki również z drużyny Młyn. W imieniu Wójta Gminy Kluczewsko puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe wręczyła Pani Bożena Ławińska – Wiceprzewodnicząca Rady Gminy Kluczewsko. Organizatorzy składają serdeczne podziękowania dla Pani Kamili Płoszaj za nieocenioną pomoc sędziowską podczas rozgrywek, Panu Krzysztofowi Stępień – Insportline Polska za zaangażowanie i pomoc przy organizacji IV edycji WLSP w Gminie Kluczewsko oraz zawodnikom i kibicom.

IVsiatka IVsiatka IVsiatka IVsiatka
IVsiatka IVsiatka IVsiatka IVsiatka
IVsiatka IVsiatka IVsiatka IVsiatka
IVsiatka IVsiatka IVsiatka IVsiatka
IVsiatka IVsiatka IVsiatka IVsiatka
IVsiatka    

Projekty unijne

W starym obiektywie

Galerie zdjęć

LogowanieGospodarka odpadami

Stowarzyszenia

Gminny Punkt ds. Rozwiązywania Problemów Uzależnień i Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie

Gminna Biblioteka Publiczna

WFOŚiGW

Informacje dla rolników

Rewitalizacja Gminy Kluczewsko

Kontakt

Urząd Gminy Kluczewsko
ul. Spółdzielcza 12
29-120 Kluczewsko
woj. świetokrzyskie

telefon  (44) 781-42-46
         (44) 781-42-44
faks  (44) 781-42-24
email  ug@kluczewsko.gmina.pl

Godziny pracy:
Od poniedziałku do piątku
w godz. od 7:00 do 15:00

W sprawach skarg i wniosków przyjmują:
- Wójt Gminy: w każdy poniedziałek
od 1300 do 1600,

- Przewodniczący Rady Gminy: w poniedziałki
od 800 do 1100 oraz od 1530 do 1600,

- Sekretarz: codziennie w godzinach
pracy Urzędu Gminy,

- Kierownicy Referatów i pracownicy na samodzielnych stanowiskach codziennie
w godzinach pracy Urzędu Gminy.

Partnerzy