Dzisiaj jest: 18 Lipiec 2018    |    Imieniny obchodzą: Kamil, Robert, Szymon

Gminny Rajd Rowerowy

b_150_100_16777215_00_images_galeria_rajdrow_01.jpgSwoją przygodę z rowerem uczestnicy rozpoczęli od pogadanki na temat bezpieczeństwa na drodze, którą przeprowadzili mundurowi z KPP Włoszczowa, asp. Rafał Tomczyk i sierż. szt. Marcin Kowalczyk. Mundurowi przypomnieli podstawowe zasady bezpieczeństwa podczas podróży jednośladem, przedstawili przepisy drogowe, do których najczęściej nie stosują się rowerzyści, apelowali również o rozwagę i rozsądek na drodze oraz o przestrzeganie przepisów.

  Blisko 30 osób wyruszyło w trasę rajdu rowerowego ze startem w Stanowiskach, przez górzyste tereny Bożej Woli oraz Gór Mokrych, z przystankiem w Starej Wsi na zwiedzanie Dojo i chwilą odpoczynku i lekką strawą. Następnie uczestnicy rajdu ruszyli w stronę Żeleźnicy, przez Komorniki aż do Kluczewska, w sumie trasa rajdu wynosiła ok. 36 km. Mimo zmiennej pogody, upalnego słońca wraz z burzą i deszczem kolarze z werwą pokonywali kolejne kilometry. Podczas wspólnej pogawędki podczas pokonywania trasy uczestnicy wyznaczyli kolejny termin na wspólną podróż jednośladem. Będzie to ciekawa alternatywa na spędzenie aktywnie wolnego czasu i już teraz serdecznie zapraszamy do udziału. Organizatorzy dziękują uczestnikom za wspólną wyprawę i towarzyszącej jej emocje oraz  Panu Sebastianowi Olczykowi za pomoc przy organizacji rajdu.

rajdrow rajdrow rajdrow rajdrow
rajdrow rajdrow rajdrow rajdrow
rajdrow rajdrow   

Projekty unijne

W starym obiektywie

Galerie zdjęć

LogowanieGospodarka odpadami

Stowarzyszenia

Gminny Punkt ds. Rozwiązywania Problemów Uzależnień i Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie

Gminna Biblioteka Publiczna

WFOŚiGW

Informacje dla rolników

Rewitalizacja Gminy Kluczewsko

Kontakt

Urząd Gminy Kluczewsko
ul. Spółdzielcza 12
29-120 Kluczewsko
woj. świetokrzyskie

telefon  (44) 781-42-46
         (44) 781-42-44
faks  (44) 781-42-24
email  ug@kluczewsko.gmina.pl

Godziny pracy:
Od poniedziałku do piątku
w godz. od 7:00 do 15:00

W sprawach skarg i wniosków przyjmują:
- Wójt Gminy: w każdy poniedziałek
od 1300 do 1600,

- Przewodniczący Rady Gminy: w poniedziałki
od 800 do 1100 oraz od 1530 do 1600,

- Sekretarz: codziennie w godzinach
pracy Urzędu Gminy,

- Kierownicy Referatów i pracownicy na samodzielnych stanowiskach codziennie
w godzinach pracy Urzędu Gminy.

Partnerzy