Dzisiaj jest: 21 Kwiecień 2018    |    Imieniny obchodzą: Anzelm, Bartosz, Feliks

Dotacja Gminna Dla Klubów Sportowych

b_150_100_16777215_00_images_galeria_SPORT_Dotacja_18297113_120332000546603646_64789449_o.jpgGmina Kluczewsko podpisała umowy z klubami sportowymi z terenu Gminy Kluczewsko. Kluby będą realizować zadania publiczne na łączną kwotę 70 tysięcy złotych, z czego:
- 40 tysięcy uzyskał Gminny Klub Sportowy GKS Kluczewsko na realizację zadania pn: „Piłka nożna i siatkówka moim najlepszym sposobem na spędzanie wolnego czasu”. Klub realizując zadanie ma na celu: organizację treningów sportowych z zakresu piłki nożnej, a co za tym idzie udział w rozgrywkach Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej oraz organizację treningów sportowych z zakresu piłki siatkowej dla kobiet. Klub już od kilku lat propaguje piłkę nożną wśród mieszkańców gminy, a przede wszystkim promuje aktywny i zdrowy sposób spędzania wolnego czasu.
- 20 tysięcy uzyskał Parafialny Klub Sportowy ARKA Kluczewsko na realizację zadania pn: „Piłka Nożna Moją Pasją” zajęcia sportowe z piłki nożnej dla dzieci i młodzieży z terenu Gminy Kluczewsko. PKS Arka po raz drugi realizuje zadanie publiczne z Gminą Kluczewsko, którego celem jest zachęcanie jak największej liczby dzieci do czynnego udziału w sporcie a szczególnie piłki nożnej. Młodzi adepci mogą nabywać nowych umiejętności a także doskonalić dotychczas zdobyte, w nowym sezonie do obecnej grupy dołączy grupa Żaków”.
- 10 tysięcy uzyskał Ludowy Uczniowski Klub Sportowy START Dobromierz na realizację zadania pn: „Od Smyka do Kibica i Zawodnika”. Start Dobromierz za swój cel postawił sobie najwyższe miejsce na podium w III lidze Świętokrzyskiego Związku Piłki Siatkowej Mężczyzn i sukcesywnie zmierza w tym kierunku, w ubiegłym roku START uplasował się na 4 miejscu. 

Zadania realizowane są od 20 marca do 31 grudnia br.
Dzięki realizacji poszczególnych zadań pragniemy zwiększyć aktywność fizyczną społeczeństwa, w różnych grupach społecznych i środowiskowych, stworzyć warunki do aktywnego spędzania czasu wolnego, kształtowania zdrowego stylu życia, promowania prozdrowotnych, społecznych, wychowawczych i edukacyjnych wartości sportu a przede wszystkim przeciwdziałać chorobom cywilizacyjnym (w tym nadwadze i otyłości), wykluczeniu społecznemu oraz zjawiskom patologii społecznej.

 

 Dotacja Gminna Dla Klubów Sportowych  Dotacja Gminna Dla Klubów Sportowych  Dotacja Gminna Dla Klubów Sportowych  Dotacja Gminna Dla Klubów Sportowych

Projekty unijne

W starym obiektywie

Galerie zdjęć

LogowanieGospodarka odpadami

Stowarzyszenia

Gminny Punkt ds. Rozwiązywania Problemów Uzależnień i Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie

Gminna Biblioteka Publiczna

WFOŚiGW

Informacje dla rolników

Rewitalizacja Gminy Kluczewsko

Kontakt

Urząd Gminy Kluczewsko
ul. Spółdzielcza 12
29-120 Kluczewsko
woj. świetokrzyskie

telefon  (44) 781-42-46
         (44) 781-42-44
faks  (44) 781-42-24
email  ug@kluczewsko.gmina.pl

Godziny pracy:
Od poniedziałku do piątku
w godz. od 7:00 do 15:00

W sprawach skarg i wniosków przyjmują:
- Wójt Gminy: w każdy poniedziałek
od 1300 do 1600,

- Przewodniczący Rady Gminy: w poniedziałki
od 800 do 1100 oraz od 1530 do 1600,

- Sekretarz: codziennie w godzinach
pracy Urzędu Gminy,

- Kierownicy Referatów i pracownicy na samodzielnych stanowiskach codziennie
w godzinach pracy Urzędu Gminy.

Partnerzy