Dzisiaj jest: 17 Październik 2019    |    Imieniny obchodzą: Lucyny, Małgorzaty, Wiktora

IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

b_150_100_16777215_00_images_2019_SPKluczewsko_TablMnozenia_01.JPG4 października 2019 r był dla wszystkich miłośników matematyki w naszej szkole jak co roku powodem do połączenia znakomitej zabawy z nauką.

Przez cały tydzień poprzedzający ten dzień uczniowie klas 5-8 brali udział w klasowych egzaminach w wyniku, których wybrano najlepszych znawców tabliczki mnożenia z każdej klasy. 

W piątkowy poranek wyruszył w teren Szkolny Patrol Tabliczki Mnożenia. Młodzi matematycy z klasy V działając zgodnie z tegorocznym hasłem: "Młodsi sprawdzają czy starsi tabliczkę mnożenia znają odwiedzili szereg miejscowych instytucji egzaminując tych dorosłych, którzy odważyli się przystąpić do egzaminu. Każdy z nich, który poprawnie rozwiązał wylosowane działania otrzymywał tytuł i odznakę Eksperta Tabliczki Mnożenia. Chętnych było wielu. Razem z młodzieżą bawili się pracownicy Gminy z panem Wójtem Rafałem Pałką na czele, pracownicy Ośrodka Zdrowia, Apteki, Banku Spółdzielczego w Kluczewsku, Zakładu Fryzjerskiego, Stacji Paliw oraz miejscowi handlowcy. Wśród śmiałków znaleźli się także rodzice i babcie naszych uczniów (wiadomo dobry przykład idzie z góry). Połączenie nauki i zabawy bardzo się wszystkim spodobało.

 

Tymczasem w szkole na uczniów czekał dalszy ciąg atrakcji - Szkolny Konkurs na Supereksperta Tabliczki Mnożenia, który zorganizowany został pod patronatem Banku Spółdzielczego we Włoszczowie - Oddział w Kluczewsku. Zdobyć ten tytuł nie było łatwo. Wszyscy zawodnicy byli bowiem świetnie przygotowani. Ostatecznie zaszczytny tytuł zdobyła uczennica klasy VI b Ada Grzelka, drugie miejsce wspólnie zdobyli Klaudia Synowiec z klasy VIII a oraz Konrad Rokosa z klasy V.

To był udany dzień. Powtórzymy go za rok.

szkolny koordynator Małgorzata Lipniak

TablMnozenia TablMnozenia TablMnozenia TablMnozenia
TablMnozenia TablMnozenia TablMnozenia TablMnozenia
TablMnozenia TablMnozenia TablMnozenia TablMnozenia
TablMnozenia TablMnozenia TablMnozenia TablMnozenia
TablMnozenia TablMnozenia TablMnozenia TablMnozenia
TablMnozenia TablMnozenia TablMnozenia TablMnozenia
TablMnozenia TablMnozenia TablMnozenia  

Rybactwo i morze

System Informacji Przestrzennej

 

Projekty unijne

RODO

 

RODO

Galerie zdjęć

LogowanieGospodarka odpadami

Stowarzyszenia

Gminny Punkt ds. Rozwiązywania Problemów Uzależnień i Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie

Gminna Biblioteka Publiczna

WFOŚiGW

Informacje dla rolników

Miernik jakości powietrza AIRLY

Rewitalizacja Gminy Kluczewsko

Kontakt

Urząd Gminy Kluczewsko
ul. Spółdzielcza 12
29-120 Kluczewsko
woj. świetokrzyskie

telefon  (44) 781-42-46
         (44) 781-42-44
faks  (44) 781-42-24
email  ug@kluczewsko.gmina.pl

Godziny pracy:

poniedziałek: od 7:00 do 16:00
od poniedziałku do czwartku
w godz. od 7:00 do 15:00

piątek: od 7:00 do 14:00

W sprawach skarg i wniosków przyjmują:
- Wójt Gminy: w każdy poniedziałek
od 1000 do 1600,

- Przewodniczący Rady Gminy: w piątki
od 800 do 1000
,
- Sekretarz: codziennie w godzinach
pracy Urzędu Gminy,

- Kierownicy Referatów i pracownicy na samodzielnych stanowiskach codziennie
w godzinach pracy Urzędu Gminy.

Partnerzy