Dzisiaj jest: 17 Październik 2019    |    Imieniny obchodzą: Lucyny, Małgorzaty, Wiktora

„Młyn” z pucharem Sołtysa w V Turnieju Siatkówki Plażowej

b_150_100_16777215_00_images_2019_UG_TurniejCiem_01.jpgW niedzielę 14 lipca br. na boisku do siatkówki plażowej w Ciemiętnikach rozegrany został V Turniej Siatkówki Plażowej o puchar Sołtysa. Sportową rywalizację otworzył sołtys wsi Ciemiętniki – Damian Bakalarz. Zawodnicy i organizatorzy nie mogli wymarzyć sobie lepszej pogody na przeprowadzenie rozgrywek, do których przystąpiło 7 trzyosobowych drużyn mieszanych. Sportowe emocje trzymały w niepewności zawodników do ostatniego punktu, aż ostatecznie w pojedynku o III miejsce zwyciężyła drużyna Bobrowskiej Woli z zawodnikami Gminy Kluczewsko 2:1 w setach, a w meczu o I miejsce wygrała drużyna gospodarzy – Młyn z drużyną Straży z Kluczewska 2:1.Na zakończenie turnieju zawodnicy otrzymali z rąk Wójta Gminy Kluczewsko – Rafała Pałki pamiątkowe puchary i nagrody rzeczowe. Organizatorzy turnieju w osobach Damiana Bakalarza, Huberta Grota i Adriana Miśtalskiego zadbali również o poczęstunek w formie grilla, gdzie po zakończonych rozgrywkach zawodnicy i kibice mogli się posilić.

 

Organizatorzy dziękują wójtowi Rafałowi Pałce za patronat nad turniejem, darczyńcom za wsparcie finansowe i rzeczowe turnieju (Sołectwo Ciemiętniki, Gmina Kluczewsko, Zarząd Starostwa Powiatowego we Włoszczowie, Bank Spółdzielczy we Włoszczowie - Oddział w Kluczewsku, Ochotnicza Straż Pożarna w Ciemiętnikach, inSPORTline Polska - Krzysztof Stępień, Agroturystyka LEŚNA PRZYSTAŃ, Młyn Gospodarczy - Zofia i Włodzimierz Jeziorscy, Firma Handlowa ”MILODOM” - Iwona Śmigielska, PRESSPRINT - Piotr Góral, Firma Handlowa - Anna Krupska, REMA Włoszczowa – Marek Piechowski, CONECT - Marcin Barszcz, JB SPORT - Paweł Bielawski), zawodnikom za przybycie i miłe, sportowe chwile oraz zapraszają na kolejny turniej w przyszłym roku.

TurnirjCiem TurnirjCiem TurnirjCiem TurnirjCiem
TurnirjCiem TurnirjCiem TurnirjCiem TurnirjCiem
TurnirjCiem TurnirjCiem TurnirjCiem TurnirjCiem
TurnirjCiem TurnirjCiem TurnirjCiem TurnirjCiem
TurnirjCiem TurnirjCiem TurnirjCiem TurnirjCiem
TurnirjCiem TurnirjCiem TurnirjCiem TurnirjCiem
TurnirjCiem TurnirjCiem TurnirjCiem TurnirjCiem
TurnirjCiem TurnirjCiem TurnirjCiem TurnirjCiem

Rybactwo i morze

System Informacji Przestrzennej

 

Projekty unijne

RODO

 

RODO

Galerie zdjęć

LogowanieGospodarka odpadami

Stowarzyszenia

Gminny Punkt ds. Rozwiązywania Problemów Uzależnień i Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie

Gminna Biblioteka Publiczna

WFOŚiGW

Informacje dla rolników

Miernik jakości powietrza AIRLY

Rewitalizacja Gminy Kluczewsko

Kontakt

Urząd Gminy Kluczewsko
ul. Spółdzielcza 12
29-120 Kluczewsko
woj. świetokrzyskie

telefon  (44) 781-42-46
         (44) 781-42-44
faks  (44) 781-42-24
email  ug@kluczewsko.gmina.pl

Godziny pracy:

poniedziałek: od 7:00 do 16:00
od poniedziałku do czwartku
w godz. od 7:00 do 15:00

piątek: od 7:00 do 14:00

W sprawach skarg i wniosków przyjmują:
- Wójt Gminy: w każdy poniedziałek
od 1000 do 1600,

- Przewodniczący Rady Gminy: w piątki
od 800 do 1000
,
- Sekretarz: codziennie w godzinach
pracy Urzędu Gminy,

- Kierownicy Referatów i pracownicy na samodzielnych stanowiskach codziennie
w godzinach pracy Urzędu Gminy.

Partnerzy