Dzisiaj jest: 17 Październik 2019    |    Imieniny obchodzą: Lucyny, Małgorzaty, Wiktora

Srebro i Brąz naszych Siatkarek w Finale „Świętokrzyskie Mini Volley Cup’2019 oraz dobry występ w Wieliczce!!!

b_150_100_16777215_00_images_2019_SPKluczewsko_SrebroBraz_1.jpg13 czerwca w Hali Legionów w Kielcach odbył się Wielki Finał Wojewódzki cyklu turniejów „Świętokrzyskie Mini Volley Cup’2019” w Minisiatkówce Dziewcząt i Chłopców. Szkołę Podstawową z Kluczewska reprezentowała drużyna „czwórek” oraz Kinga Czaińska (Rok urodzenia – 2009) w kategorii „single”.

 

Nasza „singielka” zaprezentowała się świetnie zajmując ostatecznie II miejsce i zdobywając Wicemistrzostwo Województwa Świętokrzyskiego. Należy podkreślić, że Kinga dopiero co wróciła do grania po przebytej anginie tym bardziej jej sukces jest wartościowy.

W finale najstarszej kategorii „czwórek” zagrała nasza najlepsza drużyna i ostatecznie zajęła III miejsce. Klasyfikacja końcowa turnieju czwórek: 1. GALA Skarżysko Kamienna, 2. SP 25/3 Kielce. 3. SP Kluczewsko, 4. FUN Sport I Kielce, 5. MUKS Ostrowiec Św., 6. SP Radoszyce, 7. Victoria Włoszczowa.

SP Kluczewsko na Finale Wojewódzkim „Świętokrzyskie Mini Volley Cup’2019” reprezentowały: „Single” – Kinga Czaińska; „Czwórki” – Amelia Mazur (kpt.), Nina Parzuchowska, Wiktoria Łęcka, Klaudia Synowiec, Nikola Olczyk, Natalia Toborek. Opiekun – Tomasz Dębowski

Natomiast 16 czerwca Siatkarki Szkoły Podstawowej z Kluczewska uczestniczyły w Ogólnopolskim Turnieju Minisiatkówki o Puchar Fundacji Małgorzaty Glinki, który odbył się w Wieliczce. W turnieju „czwórek” zagrało 16 zespołów a wśród nich „czołówka” najlepszych drużyn obecnie w Polsce (GLKS Nadarzyn, ECO UNI Opole, UKS MOSM II Bytom, KS Siatkarz I Koło, MKS Dwójka Zawiercie, Joker Świecie, KS Siatkarz II Koło, MKS MOS III Wieliczka, MKS MOS I Wieliczka, UKS MOSM I Bytom, GLKS II Nadarzyn, KS Stal Grudziądz, MKS MOS II Wieliczka, Akademia SOS Toruń/Lniano, SP Kluczewsko, Vega MOSIR Stalowa Wola). Nasze siatkarki w pierwszej fazie trafiły do grupy „D”. Ich rywalkami były: MKS MOS II Wieliczka, Akademia SOS Toruń/Lniano oraz Vega MOSIR Stalowa Wola. Wyniki kluczewianek przedstawiają się następująco (grano jednego seta do 20 pkt.): Kluczewsko – Toruń 18:20, Kluczewsko – Wieliczka II 20:15, Kluczewsko – Stalowa Wola 14:20. Zajmując III miejsce w grupie dziewczęta z Kluczewska trafiły do gry w fazie o miejsca 9-16 (Grupa H – KS Siatkarz I Koło, MKS MOS III Wieliczka, KS STAL Grudziądz, SP Kluczewsko). Wyniki Grupy „H”: Kluczewsko – Koło 20:11, Kluczewsko – Wieliczka III 20:9, Kluczewsko – Grudziądz 20:7. Po wygraniu Grupy „H” w decydującym meczu o miejsca pokonujemy GLKS II Nadarzyn 20:17 i ostatecznie zajmujemy IX pozycję w końcowej klasyfikacji turnieju.

Turniej w Wieliczce był wspaniałym sprawdzianem przed Mistrzostwami Polski, które w 23 czerwca rozpoczynają się w Zabrzu.

SP Kluczewsko w Wieliczce zagrało w składzie: Amelia Mazur, Nina Parzuchowska, Wiktoria Łęcka, Klaudia Synowiec, Nikola Olczyk, Natalia Toborek. Opiekun – p. Tomasz Dębowski

SrebroBraz SrebroBraz SrebroBraz SrebroBraz
SrebroBraz    

Rybactwo i morze

System Informacji Przestrzennej

 

Projekty unijne

RODO

 

RODO

Galerie zdjęć

LogowanieGospodarka odpadami

Stowarzyszenia

Gminny Punkt ds. Rozwiązywania Problemów Uzależnień i Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie

Gminna Biblioteka Publiczna

WFOŚiGW

Informacje dla rolników

Miernik jakości powietrza AIRLY

Rewitalizacja Gminy Kluczewsko

Kontakt

Urząd Gminy Kluczewsko
ul. Spółdzielcza 12
29-120 Kluczewsko
woj. świetokrzyskie

telefon  (44) 781-42-46
         (44) 781-42-44
faks  (44) 781-42-24
email  ug@kluczewsko.gmina.pl

Godziny pracy:

poniedziałek: od 7:00 do 16:00
od poniedziałku do czwartku
w godz. od 7:00 do 15:00

piątek: od 7:00 do 14:00

W sprawach skarg i wniosków przyjmują:
- Wójt Gminy: w każdy poniedziałek
od 1000 do 1600,

- Przewodniczący Rady Gminy: w piątki
od 800 do 1000
,
- Sekretarz: codziennie w godzinach
pracy Urzędu Gminy,

- Kierownicy Referatów i pracownicy na samodzielnych stanowiskach codziennie
w godzinach pracy Urzędu Gminy.

Partnerzy