Dzisiaj jest: 21 Lipiec 2019    |    Imieniny obchodzą: Andrzej, Wiktor, Daniel

THE BEST OF MUZYCZNY

b_150_100_16777215_00_images_2019_DKK_Teatr1_1.JPGDyskusyjne Kluby Książki z Dobromierza i Kluczewska wraz z grupą zaprzyjaźnionych osób wyjechały w piątkowe popołudnie 29 marca 2019 roku do Teatru Muzycznego do Łodzi.  Powodem był zapowiedziany przez organizatorów koncert The best of Muzyczny czyli najlepsze w Muzycznym.

                                                                                                        

Koncert ten okazał się prawdziwą rewią największych przebojów z repertuaru Teatru. Najlepsze, największe, najbardziej wzruszające muzyczne hity - arie, duety, piosenki wybrane   ze świata musicalu, operetki i opery, te sprzed lat oraz te, które już stały się współczesnymi przebojami, złożyły się na wyjątkowy koncert. Największe przeboje muzycznej sceny wykonali nasi (możemy już tak powiedzieć) najulubieńsi artyści: Emilia Klimczak, Aleksandra Wiwała, Agnieszka Gabrysiak, Zbigniew Macias, Łukasz Załęski, Michał Mielczarek i inni. A wszystko to w znakomitej reżyserii Zbigniewa Maciasa pod dynamiczną batutą Elżbiety Tomali-Nocuń. Nie zabrakło jak zawsze wspaniałego baletu i chóru.            

 Niezapomniany koncert  wypełniony przebojami operetkowymi, operowymi i musicalowymi obejrzała 45-osobowa grupa.

Teatr1 Teatr1 Teatr1 Teatr1
Teatr1    

System Informacji Przestrzennej

 

Projekty unijne

RODO

 

RODO

Galerie zdjęć

LogowanieGospodarka odpadami

Stowarzyszenia

Gminny Punkt ds. Rozwiązywania Problemów Uzależnień i Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie

Gminna Biblioteka Publiczna

WFOŚiGW

Informacje dla rolników

Miernik jakości powietrza AIRLY

Rewitalizacja Gminy Kluczewsko

Kontakt

Urząd Gminy Kluczewsko
ul. Spółdzielcza 12
29-120 Kluczewsko
woj. świetokrzyskie

telefon  (44) 781-42-46
         (44) 781-42-44
faks  (44) 781-42-24
email  ug@kluczewsko.gmina.pl

Godziny pracy:

poniedziałek: od 7:00 do 16:00
od poniedziałku do czwartku
w godz. od 7:00 do 15:00

piątek: od 7:00 do 14:00

W sprawach skarg i wniosków przyjmują:
- Wójt Gminy: w każdy poniedziałek
od 1000 do 1600,

- Przewodniczący Rady Gminy: w piątki
od 800 do 1000
,
- Sekretarz: codziennie w godzinach
pracy Urzędu Gminy,

- Kierownicy Referatów i pracownicy na samodzielnych stanowiskach codziennie
w godzinach pracy Urzędu Gminy.

Partnerzy