Dzisiaj jest: 23 Wrzesień 2019    |    Imieniny obchodzą: Tekla, Bogusław

Siatkarskie zmagania mundurowych w Kluczewsku

b_150_100_16777215_00_images_2019_UG_TurniejM_01.JPGPo raz trzeci w hali sportowej w Kluczewsku mundurowi zmagali się ze sportowymi emocjami podczas Turnieju siatkarskiego Służb Mundurowych województwa świętokrzyskiego o puchar Wójta Gminy Kluczewsko – Rafała Pałki. Do tegorocznych rozgrywek przystąpiło aż 9 drużyn z naszego województwa: KPP Włoszczowa, KP PSP Włoszczowa, OSP z Gminy Kluczewsko, KWP Kielce, KPP Starachowice, KPP Busko-Zdrój, KPP Pińczów, Wojewódzki Sztab Wojskowy, Areszt Śledczy. Uroczystego otwarcia dokonał Wójt Gminy Kluczewsko – Rafał Pałka dziękując za tak liczne przybycie drużyn, tym samym życzył wszystkim zawodnikom im sportowej rywalizacji w duchu fairy play.

 

Wśród przybyłych gości znaleźli się m.in.: Małgorzata Gusta – członek Zarządu Powiatu Włoszczowskiego, Irena Orzechowska – dyrektor SP Kluczewsko oraz Radna Powiatu Włoszczowskiego, Sebastian Olczyk i Damian Bakalarz – Rani Gminy Kluczewsko, Paweł Dziopa - prezes IPA Region Kielce Centrum oraz członkowie IPA.

W finale zmierzyły się drużyny KWP Kielce i KP PSP Włoszczowa, gdzie po bardzo wyrównanej walce ostatecznie puchar Wójta Gminy Kluczewsko trafił do rąk strażaków z Włoszczowy.

Nagrodę MVP odebrał Marcin Orlikowski z KP PSP Włoszczowa, natomiast nagroda Fairy Play trafiła do drużyny Aresztu Śledczego z Kielc.

Na zakończenie turnieju Prezes IPA Region Kielce Centrum wręczył Wójtowi – Rafałowi Pałce okolicznościowy grawerton i złożył serdeczne podziękowania za organizację turnieju oraz propagowanie aktywnego spędzania czasu wolnego w środowisku służb mundurowych. Prezes IPA dodał: „Przyjeżdżając tutaj do Kluczewska czujemy się tak jakbyśmy stąpali po „Ziemi Świętej”, jesteśmy doceniani i potrzebni.” Grawerton z podziękowaniem za zaangażowanie i trud włożony w organizację turnieju - Paweł Dziopa złożył również na ręce pani Moniki Bakalarz – koordynatora wszystkich edycji turnieju służb mundurowych.

TurniejM TurniejM TurniejM TurniejM
TurniejM TurniejM TurniejM TurniejM
TurniejM TurniejM TurniejM TurniejM
TurniejM TurniejM TurniejM TurniejM
TurniejM TurniejM TurniejM TurniejM
TurniejM TurniejM TurniejM TurniejM
TurniejM TurniejM TurniejM TurniejM
TurniejM TurniejM TurniejM TurniejM
TurniejM TurniejM TurniejM TurniejM
TurniejM TurniejM TurniejM TurniejM
TurniejM TurniejM TurniejM TurniejM
TurniejM TurniejM TurniejM TurniejM
TurniejM TurniejM TurniejM TurniejM
TurniejM TurniejM TurniejM TurniejM
TurniejM TurniejM TurniejM TurniejM
TurniejM TurniejM TurniejM TurniejM
TurniejM TurniejM TurniejM TurniejM
TurniejM TurniejM TurniejM TurniejM
TurniejM TurniejM TurniejM TurniejM
TurniejM TurniejM TurniejM TurniejM
TurniejM TurniejM TurniejM TurniejM
TurniejM TurniejM TurniejM  

Rybactwo i morze

System Informacji Przestrzennej

 

Projekty unijne

RODO

 

RODO

Galerie zdjęć

LogowanieGospodarka odpadami

Stowarzyszenia

Gminny Punkt ds. Rozwiązywania Problemów Uzależnień i Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie

Gminna Biblioteka Publiczna

WFOŚiGW

Informacje dla rolników

Miernik jakości powietrza AIRLY

Rewitalizacja Gminy Kluczewsko

Kontakt

Urząd Gminy Kluczewsko
ul. Spółdzielcza 12
29-120 Kluczewsko
woj. świetokrzyskie

telefon  (44) 781-42-46
         (44) 781-42-44
faks  (44) 781-42-24
email  ug@kluczewsko.gmina.pl

Godziny pracy:

poniedziałek: od 7:00 do 16:00
od poniedziałku do czwartku
w godz. od 7:00 do 15:00

piątek: od 7:00 do 14:00

W sprawach skarg i wniosków przyjmują:
- Wójt Gminy: w każdy poniedziałek
od 1000 do 1600,

- Przewodniczący Rady Gminy: w piątki
od 800 do 1000
,
- Sekretarz: codziennie w godzinach
pracy Urzędu Gminy,

- Kierownicy Referatów i pracownicy na samodzielnych stanowiskach codziennie
w godzinach pracy Urzędu Gminy.

Partnerzy