Dzisiaj jest: 23 Wrzesień 2019    |    Imieniny obchodzą: Tekla, Bogusław

Dzień Kobiet w sołectwach

b_150_100_16777215_00_images_2019_UG_DzienK_01.jpgTradycyjnie w miesiącu marcu obchodzony jest Dzień Kobiet, w pięciu sołectwach naszej gminy miały miejsce spotkania Pań z tej okazji. Spotkania te odbyły się w sołectwach: Bobrowska Wola wspólnie z Kolonią Bobrowską Wolą, Komornikach, Komparzowie, Pilczycy i Rzewuszycach.

Były one doskonałą okazją do integracji, wspólnych rozmów i  spędzenia wolnego czasu w miłej atmosferze przy smacznym poczęstunku i muzyce. Życzeń nie było końca, były  kwiaty. W Pilczycy dodatkowo  ratownik medyczny przeprowadził krótkie szkolenie z udzielania pierwszej pomocy, fizjoterapeuta wygłosił referat na temat dobrej kondycji ogólnej, natomiast ekspertka urody podzieliła się swoją wiedzą na temat pielęgnacji skóry oraz doboru makijażu. Sołectwa bardzo uroczyście i na różne sposoby świętowały a w Rzewuszycach Dzień Kobiet połączony był z Dniem Mężczyzn.

DzienK DzienK DzienK DzienK
DzienK DzienK DzienK DzienK
DzienK DzienK DzienK  

Rybactwo i morze

System Informacji Przestrzennej

 

Projekty unijne

RODO

 

RODO

Galerie zdjęć

LogowanieGospodarka odpadami

Stowarzyszenia

Gminny Punkt ds. Rozwiązywania Problemów Uzależnień i Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie

Gminna Biblioteka Publiczna

WFOŚiGW

Informacje dla rolników

Miernik jakości powietrza AIRLY

Rewitalizacja Gminy Kluczewsko

Kontakt

Urząd Gminy Kluczewsko
ul. Spółdzielcza 12
29-120 Kluczewsko
woj. świetokrzyskie

telefon  (44) 781-42-46
         (44) 781-42-44
faks  (44) 781-42-24
email  ug@kluczewsko.gmina.pl

Godziny pracy:

poniedziałek: od 7:00 do 16:00
od poniedziałku do czwartku
w godz. od 7:00 do 15:00

piątek: od 7:00 do 14:00

W sprawach skarg i wniosków przyjmują:
- Wójt Gminy: w każdy poniedziałek
od 1000 do 1600,

- Przewodniczący Rady Gminy: w piątki
od 800 do 1000
,
- Sekretarz: codziennie w godzinach
pracy Urzędu Gminy,

- Kierownicy Referatów i pracownicy na samodzielnych stanowiskach codziennie
w godzinach pracy Urzędu Gminy.

Partnerzy