Dzisiaj jest: 20 Czerwiec 2019    |    Imieniny obchodzą: Bogna, Florentyna, Rafał

Dzień Kobiet w sołectwach

b_150_100_16777215_00_images_2019_UG_DzienK_01.jpgTradycyjnie w miesiącu marcu obchodzony jest Dzień Kobiet, w pięciu sołectwach naszej gminy miały miejsce spotkania Pań z tej okazji. Spotkania te odbyły się w sołectwach: Bobrowska Wola wspólnie z Kolonią Bobrowską Wolą, Komornikach, Komparzowie, Pilczycy i Rzewuszycach.

Były one doskonałą okazją do integracji, wspólnych rozmów i  spędzenia wolnego czasu w miłej atmosferze przy smacznym poczęstunku i muzyce. Życzeń nie było końca, były  kwiaty. W Pilczycy dodatkowo  ratownik medyczny przeprowadził krótkie szkolenie z udzielania pierwszej pomocy, fizjoterapeuta wygłosił referat na temat dobrej kondycji ogólnej, natomiast ekspertka urody podzieliła się swoją wiedzą na temat pielęgnacji skóry oraz doboru makijażu. Sołectwa bardzo uroczyście i na różne sposoby świętowały a w Rzewuszycach Dzień Kobiet połączony był z Dniem Mężczyzn.

DzienK DzienK DzienK DzienK
DzienK DzienK DzienK DzienK
DzienK DzienK DzienK  

System Informacji Przestrzennej

 

Projekty unijne

RODO

 

RODO

Galerie zdjęć

LogowanieGospodarka odpadami

Stowarzyszenia

Gminny Punkt ds. Rozwiązywania Problemów Uzależnień i Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie

Gminna Biblioteka Publiczna

WFOŚiGW

Informacje dla rolników

Miernik jakości powietrza AIRLY

Rewitalizacja Gminy Kluczewsko

Kontakt

Urząd Gminy Kluczewsko
ul. Spółdzielcza 12
29-120 Kluczewsko
woj. świetokrzyskie

telefon  (44) 781-42-46
         (44) 781-42-44
faks  (44) 781-42-24
email  ug@kluczewsko.gmina.pl

Godziny pracy:

poniedziałek: od 7:00 do 16:00
od poniedziałku do czwartku
w godz. od 7:00 do 15:00

piątek: od 7:00 do 14:00

W sprawach skarg i wniosków przyjmują:
- Wójt Gminy: w każdy poniedziałek
od 1000 do 1600,

- Przewodniczący Rady Gminy: w piątki
od 800 do 1000
,
- Sekretarz: codziennie w godzinach
pracy Urzędu Gminy,

- Kierownicy Referatów i pracownicy na samodzielnych stanowiskach codziennie
w godzinach pracy Urzędu Gminy.

Partnerzy