Dzisiaj jest: 23 Wrzesień 2019    |    Imieniny obchodzą: Tekla, Bogusław

XVII Forum Kobiet Powiatu Włoszczowskiego

b_150_100_16777215_00_images_2019_UG_ForumK_01.JPGW tym roku XVII Forum Kobiet Powiatu Włoszczowskiego odbyło się pod hasłem „Sposób na szczęście” w Powiatowym Centrum Kulturalno-Rekreacyjnym we Włoszczowie.

W Forum wzięli udział Posłowie między innymi Michał Cieślak i Adam Cyrański, Wicewojewoda Świętokrzyski Bartłomiej Dorywalski i Wicemarszałek Województwa Świętokrzyskiego Renata Janik, Starosta Włoszczowski – Dariusz Czechowski, wójtowie gmin z terenu powiatu włoszczowskiego oraz inni przedstawiciele powiatu.  Na spotkaniu tym było także liczne grono pań z terenu naszej gminy.

 Podczas uroczystości pani Halina Margas  została uhonorowana Srebrnym Krzyżem Zasługi, nadanym przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę. Pani Halina jest matką, która wychowała 9 synów i 3 córki. Dekoracji dokonali Wicewojewoda Bartłomiej Dorywalski i Wójt Gminy Kluczewsko Rafał Pałka. Odznaczenie przyznawane jest za trud wychowania dzieci w duchu patriotyzmu, poszanowaniu dla tradycji oraz wzajemnego szacunku i życzliwości dla innych. Pani Halina Margas wychowując dzieci wspólnie z mężem zajmują się także prowadzeniem gospodarstwa rolnego. Program spotkania był urozmaicony. Publiczność miała okazję wysłuchać panelu dyskusyjnego dotyczącego kobiet w życiu społecznym, pośpiewać z zespołem Plus Minus oraz pośmiać się podczas występu uczniów i nauczycieli z Zespołu Placówek Oświatowych w Olesznie.

ForumK ForumK ForumK ForumK
ForumK ForumK ForumK ForumK
ForumK ForumK ForumK ForumK
ForumK ForumK ForumK ForumK
ForumK ForumK ForumK ForumK
ForumK    

Rybactwo i morze

System Informacji Przestrzennej

 

Projekty unijne

RODO

 

RODO

Galerie zdjęć

LogowanieGospodarka odpadami

Stowarzyszenia

Gminny Punkt ds. Rozwiązywania Problemów Uzależnień i Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie

Gminna Biblioteka Publiczna

WFOŚiGW

Informacje dla rolników

Miernik jakości powietrza AIRLY

Rewitalizacja Gminy Kluczewsko

Kontakt

Urząd Gminy Kluczewsko
ul. Spółdzielcza 12
29-120 Kluczewsko
woj. świetokrzyskie

telefon  (44) 781-42-46
         (44) 781-42-44
faks  (44) 781-42-24
email  ug@kluczewsko.gmina.pl

Godziny pracy:

poniedziałek: od 7:00 do 16:00
od poniedziałku do czwartku
w godz. od 7:00 do 15:00

piątek: od 7:00 do 14:00

W sprawach skarg i wniosków przyjmują:
- Wójt Gminy: w każdy poniedziałek
od 1000 do 1600,

- Przewodniczący Rady Gminy: w piątki
od 800 do 1000
,
- Sekretarz: codziennie w godzinach
pracy Urzędu Gminy,

- Kierownicy Referatów i pracownicy na samodzielnych stanowiskach codziennie
w godzinach pracy Urzędu Gminy.

Partnerzy