Dzisiaj jest: 20 Czerwiec 2019    |    Imieniny obchodzą: Bogna, Florentyna, Rafał

XVII Forum Kobiet Powiatu Włoszczowskiego

b_150_100_16777215_00_images_2019_UG_ForumK_01.JPGW tym roku XVII Forum Kobiet Powiatu Włoszczowskiego odbyło się pod hasłem „Sposób na szczęście” w Powiatowym Centrum Kulturalno-Rekreacyjnym we Włoszczowie.

W Forum wzięli udział Posłowie między innymi Michał Cieślak i Adam Cyrański, Wicewojewoda Świętokrzyski Bartłomiej Dorywalski i Wicemarszałek Województwa Świętokrzyskiego Renata Janik, Starosta Włoszczowski – Dariusz Czechowski, wójtowie gmin z terenu powiatu włoszczowskiego oraz inni przedstawiciele powiatu.  Na spotkaniu tym było także liczne grono pań z terenu naszej gminy.

 Podczas uroczystości pani Halina Margas  została uhonorowana Srebrnym Krzyżem Zasługi, nadanym przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę. Pani Halina jest matką, która wychowała 9 synów i 3 córki. Dekoracji dokonali Wicewojewoda Bartłomiej Dorywalski i Wójt Gminy Kluczewsko Rafał Pałka. Odznaczenie przyznawane jest za trud wychowania dzieci w duchu patriotyzmu, poszanowaniu dla tradycji oraz wzajemnego szacunku i życzliwości dla innych. Pani Halina Margas wychowując dzieci wspólnie z mężem zajmują się także prowadzeniem gospodarstwa rolnego. Program spotkania był urozmaicony. Publiczność miała okazję wysłuchać panelu dyskusyjnego dotyczącego kobiet w życiu społecznym, pośpiewać z zespołem Plus Minus oraz pośmiać się podczas występu uczniów i nauczycieli z Zespołu Placówek Oświatowych w Olesznie.

ForumK ForumK ForumK ForumK
ForumK ForumK ForumK ForumK
ForumK ForumK ForumK ForumK
ForumK ForumK ForumK ForumK
ForumK ForumK ForumK ForumK
ForumK    

System Informacji Przestrzennej

 

Projekty unijne

RODO

 

RODO

Galerie zdjęć

LogowanieGospodarka odpadami

Stowarzyszenia

Gminny Punkt ds. Rozwiązywania Problemów Uzależnień i Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie

Gminna Biblioteka Publiczna

WFOŚiGW

Informacje dla rolników

Miernik jakości powietrza AIRLY

Rewitalizacja Gminy Kluczewsko

Kontakt

Urząd Gminy Kluczewsko
ul. Spółdzielcza 12
29-120 Kluczewsko
woj. świetokrzyskie

telefon  (44) 781-42-46
         (44) 781-42-44
faks  (44) 781-42-24
email  ug@kluczewsko.gmina.pl

Godziny pracy:

poniedziałek: od 7:00 do 16:00
od poniedziałku do czwartku
w godz. od 7:00 do 15:00

piątek: od 7:00 do 14:00

W sprawach skarg i wniosków przyjmują:
- Wójt Gminy: w każdy poniedziałek
od 1000 do 1600,

- Przewodniczący Rady Gminy: w piątki
od 800 do 1000
,
- Sekretarz: codziennie w godzinach
pracy Urzędu Gminy,

- Kierownicy Referatów i pracownicy na samodzielnych stanowiskach codziennie
w godzinach pracy Urzędu Gminy.

Partnerzy