Dzisiaj jest: 23 Wrzesień 2019    |    Imieniny obchodzą: Tekla, Bogusław

Dzień Kobiet na sportowo

b_150_100_16777215_00_images_2019_UG_TurniejDziKob_01.JPGW dniu 8 maca w hali sportowej w Kluczewsku odbył się VIII Turniej Piłki Siatkowej Kobiet o Puchar Wójta Gminy Kluczewsko. Udział w tegorocznym turnieju wzięło 5 drużyn: Kajalinki, Gang Słodziaków, Muszki, Pilica Przedbórz oraz najmłodsza drużyna SP Kluczewsko.

 

Wszystkie uczestniczki przy dobrej zabawie walczyły o dobre miejsce na podium, i tak V miejsce zdobyły „ Kajalinki”, IV miejsce zdobyły dziewczynki z „SP Kluczewsko”, III miejsce zdobyła drużyna „ Pilica Przedbórz”, II miejsce „ Gang Słodziaków”, I miejsce zdobyły „ Muszki” . Najlepszą zawodniczką turnieju (MVP) została Wiktoria Łęcka – siatkarka SP Kluczewsko. Uczestniczącym w turnieju jeszcze raz Gratulujemy !!!.

Wszystkie drużyny zostały uhonorowane pucharami oraz dyplomami, które wręczył Pan Wójt Gminy Kluczewsko- Rafał Pałka, Dyrektor ZPS Kluczewsko p. Irena Orzechowska, a także przedstawiciele Rady Gminy w osobach: p. Bożena Ławińska, p. Piotr Barański, p. Sebastian Olczyk, p. Michał Gacek, p. Dmian Bakalarz. Na koniec Panowie wręczyli wszystkim Paniom znajdującym się w hali tak grającym jak i kibicującym kwiatki z okazji ich święta –„ Dnia Kobiet”.

TurniejDziKob TurniejDziKob TurniejDziKob TurniejDziKob
TurniejDziKob TurniejDziKob TurniejDziKob TurniejDziKob
TurniejDziKob TurniejDziKob TurniejDziKob TurniejDziKob
TurniejDziKob TurniejDziKob TurniejDziKob TurniejDziKob
TurniejDziKob TurniejDziKob TurniejDziKob TurniejDziKob
TurniejDziKob TurniejDziKob TurniejDziKob TurniejDziKob
TurniejDziKob TurniejDziKob TurniejDziKob TurniejDziKob
TurniejDziKob    

Rybactwo i morze

System Informacji Przestrzennej

 

Projekty unijne

RODO

 

RODO

Galerie zdjęć

LogowanieGospodarka odpadami

Stowarzyszenia

Gminny Punkt ds. Rozwiązywania Problemów Uzależnień i Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie

Gminna Biblioteka Publiczna

WFOŚiGW

Informacje dla rolników

Miernik jakości powietrza AIRLY

Rewitalizacja Gminy Kluczewsko

Kontakt

Urząd Gminy Kluczewsko
ul. Spółdzielcza 12
29-120 Kluczewsko
woj. świetokrzyskie

telefon  (44) 781-42-46
         (44) 781-42-44
faks  (44) 781-42-24
email  ug@kluczewsko.gmina.pl

Godziny pracy:

poniedziałek: od 7:00 do 16:00
od poniedziałku do czwartku
w godz. od 7:00 do 15:00

piątek: od 7:00 do 14:00

W sprawach skarg i wniosków przyjmują:
- Wójt Gminy: w każdy poniedziałek
od 1000 do 1600,

- Przewodniczący Rady Gminy: w piątki
od 800 do 1000
,
- Sekretarz: codziennie w godzinach
pracy Urzędu Gminy,

- Kierownicy Referatów i pracownicy na samodzielnych stanowiskach codziennie
w godzinach pracy Urzędu Gminy.

Partnerzy