Dzisiaj jest: 19 Czerwiec 2019    |    Imieniny obchodzą: Gerwazy, Protazy, Julianna

Sukcesy siatkarskie Kluczewska w Świętokrzyskim Mini Volley Cup

b_150_100_16777215_00_images_2018_SPKluczewsko_SukcesSiatk_01.JPG19 grudnia w Kielcach odbył się turniej minisiatkówki dziewcząt w ramach Świętokrzyskiego Mini Volley Cup. W zawodach zagrało bardzo dużo zespołów z całego województwa a wśród nich młode siatkarki ze Szkoły Podstawowej z Kluczewska, w kategorii „czwórki” – 2 drużyny, „dwójki” – 1 i po raz pierwszy w historii  „single” – 3 dziewczynki.

 

Nasze najmłodsze „siatkareczki” spisały się znakomicie co zaowocowało II miejscem „absolutnej” debiutantki – Kingi Czaińskiej. W turnieju „singli” zagrały 23 zawodniczki, które toczyły między sobą mecze w systemie „brazylijskim” (2 porażki wykluczają z rozgrywek). Trochę pecha miała Amelka Pura, która w pierwszym meczu trafiła na silną zawodniczkę ze Skarżyska Kamiennej, w drugim meczu pokonała siatkarkę FUN Sport Kielce a następnie trafiła na swoją koleżankę Amelkę Jończyk i niestety mimo bardzo dobrej gry doznając drugiej porażki musiała pożegnać się z turniejem. Amelka Jończyk i Kinga Czaińska radziły sobie świetnie. Drabinka turniejowa spowodowała, że w ćwierćfinale trafiły na siebie co oznaczało, że tylko jedna z nich będzie walczyć o medale. W bratobójczym pojedynku Kinga zwyciężyła 15:11 i to ona awansowała do półfinału, gdzie pewnie pokonała koleżankę z Mirca natomiast w finale uległa zawodniczce SMS Ostrowiec Św. 11:15 (z tą samą zawodniczką Kinga przegrała także w pierwszej fazie turnieju). Bilans spotkań, naszych najmłodszych siatkarek przedstawia się następująco: Amelia Pura (1 zwycięstwo, 2 porażki), Amelia Jończyk (3 zwycięstwa, 2 porażki), Kinga Czaińska (6 zwycięstw, 2 porażki). Ostateczne miejsca naszych „singielek”: Kinga Czaińska (II miejsce), Amelia Jończyk (VII – VIII), Amelia Pura (XVII – XXIII).

W rozgrywkach „czwórek” w gronie 9 zgłoszonych zespołów wystąpiły 2 drużyny z Kluczewska. Grano w trzech grupach trzy-zespołowych. I zespół pewnie wygrał swoją grupę pokonując UKS Viktorię Włoszczowa 21:13 oraz Mąchocice 21:7 i bez problemu awansował do fazy finałowej (miejsca I-III). II zespół najpierw pokonał Galę II Skarżysko Kamienna 21:5 by następnie przegrać z SMS Ostrowiec Św. 13:21. Pozwoliło im to grać o miejsca 4-6.

W pierwszym meczu strefy medalowej SP I Kluczewsko uległ Gali Skarżysko Kam. 19:21. Niestety nasze zawodniczki fatalnie serwowały w tym spotkaniu (8 zepsutych zagrywek) co przechyliło szalę zwycięstwa na korzyść Gali. W drugim meczu Kluczewianki pokonały SMS Ostrowiec Św. 23:21. W ostatnim meczu tej grupy Ostrowiec pokonał Skarżysko Kam. 21:13 i dzięki lepszemu bilansowi małych punktów triumfował w całych rozgrywkach. SP I Kluczewsko zajęło II miejsce a Gala Skarżysko III.

SP II Kluczewsko w II fazie doznał dwóch porażek z Viktorią Włoszczowa i FUN Sport Kielce i został sklasyfikowany na 6 miejscu.

Ostatnia nasza drużyna grająca w turnieju to drużyna „dwójek”. W tej kategorii tak jak w singlach grano systemem „brazylijskim”. Zagrało 16 drużyn. SP Kluczewsko wygrało jeden mecz i doznało 2 porażek i zakończyło zmagania na miejscach IX-XVII.

SP Kluczewsko na zawodach w Kielcach reprezentowały: „Single”: Kinga Czaińska, Amelia Jończyk, Amelia Pura. „Dwójki”: Fabiola Barabasz, Zuzanna Olczyk. „Czwórki”: I zespół – Amelia Mazur, Nina Parzuchowska, Wiktoria Łęcka, Klaudia Synowiec. II zespół: Natalia Wójcik, Natlia Toborek, Kinga Turczyn, Anna Borowiecka, Aleksandra Borowiecka. Opiekunowie – p. Tomasz Dębowski, p. Urszula Jeziorska

SukcesSiatk SukcesSiatk SukcesSiatk SukcesSiatk
SukcesSiatk SukcesSiatk SukcesSiatk SukcesSiatk
SukcesSiatk SukcesSiatk SukcesSiatk SukcesSiatk
SukcesSiatk SukcesSiatk SukcesSiatk SukcesSiatk

System Informacji Przestrzennej

 

Projekty unijne

RODO

 

RODO

Galerie zdjęć

LogowanieGospodarka odpadami

Stowarzyszenia

Gminny Punkt ds. Rozwiązywania Problemów Uzależnień i Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie

Gminna Biblioteka Publiczna

WFOŚiGW

Informacje dla rolników

Miernik jakości powietrza AIRLY

Rewitalizacja Gminy Kluczewsko

Kontakt

Urząd Gminy Kluczewsko
ul. Spółdzielcza 12
29-120 Kluczewsko
woj. świetokrzyskie

telefon  (44) 781-42-46
         (44) 781-42-44
faks  (44) 781-42-24
email  ug@kluczewsko.gmina.pl

Godziny pracy:

poniedziałek: od 7:00 do 16:00
od poniedziałku do czwartku
w godz. od 7:00 do 15:00

piątek: od 7:00 do 14:00

W sprawach skarg i wniosków przyjmują:
- Wójt Gminy: w każdy poniedziałek
od 1000 do 1600,

- Przewodniczący Rady Gminy: w piątki
od 800 do 1000
,
- Sekretarz: codziennie w godzinach
pracy Urzędu Gminy,

- Kierownicy Referatów i pracownicy na samodzielnych stanowiskach codziennie
w godzinach pracy Urzędu Gminy.

Partnerzy