Dzisiaj jest: 16 Czerwiec 2019    |    Imieniny obchodzą: Alina, Aneta, Justyna

ODNOWIENIE GROBÓW PARTYZANCKICH

b_150_100_16777215_00_images_2018_UG_Groby_1.JPGW pierwszych dniach grudnia  zakończono prace związane z odnowieniem trzech nagrobków nieznanych z nazwiska żołnierzy Armii Krajowej. Dwa spośród nich znajdują się w lesie obok drogi dojazdowej do Krogulca, a trzeci przy leśnej drodze między Krogulcem a Zalesiem. Wykonano następujące prace: wyczyszczenie betonowych obwódek grobów z mchu i innych zanieczyszczeń, uzupełnienie ubytków i pomalowanie, wyczyszczenie elementów metalowych (płotki i krzyże) z rdzy i innych zanieczyszczeń oraz zabezpieczenie ich przed działaniem czynników atmosferycznych i pomalowanie,umieszczenie na każdym nagrobku tablicy z granitu.

  Koszt robót remontowych w wysokości 3000 zł został w całości pokryty z dotacji z dotacji Wojewody Świętokrzyskiego (zgodnie z Porozumieniem podpisanym z Gminą Kluczewsko). Prace wykonała firma KAMIENIARSTWO LIPIŃSKI z Kolonii Bobrowskiej Woli.

Groby Groby   

System Informacji Przestrzennej

 

Projekty unijne

RODO

 

RODO

Galerie zdjęć

LogowanieGospodarka odpadami

Stowarzyszenia

Gminny Punkt ds. Rozwiązywania Problemów Uzależnień i Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie

Gminna Biblioteka Publiczna

WFOŚiGW

Informacje dla rolników

Miernik jakości powietrza AIRLY

Rewitalizacja Gminy Kluczewsko

Kontakt

Urząd Gminy Kluczewsko
ul. Spółdzielcza 12
29-120 Kluczewsko
woj. świetokrzyskie

telefon  (44) 781-42-46
         (44) 781-42-44
faks  (44) 781-42-24
email  ug@kluczewsko.gmina.pl

Godziny pracy:

poniedziałek: od 7:00 do 16:00
od poniedziałku do czwartku
w godz. od 7:00 do 15:00

piątek: od 7:00 do 14:00

W sprawach skarg i wniosków przyjmują:
- Wójt Gminy: w każdy poniedziałek
od 1000 do 1600,

- Przewodniczący Rady Gminy: w piątki
od 800 do 1000
,
- Sekretarz: codziennie w godzinach
pracy Urzędu Gminy,

- Kierownicy Referatów i pracownicy na samodzielnych stanowiskach codziennie
w godzinach pracy Urzędu Gminy.

Partnerzy