Dzisiaj jest: 17 Wrzesień 2019    |    Imieniny obchodzą: Justyna, Narcyz, Franciszek

Inna lekcja języka polskiego

b_150_100_16777215_00_images_2018_SPDobromierz_NiezyklyGosc_01.jpgW dniu 11 października uczniowie kl. IV ZPS w Dobromierzu na lekcji języka polskiego gościli p. Ewę Radolińską - emerytowaną naczelnik poczty, która obecnie aktywnie działa m.in. jako radna Rady Gminy Kluczewsko, sołtys Dobromierza, członkini Dyskusyjnego Klubu Książki.

 

            Pani Ewa przybyła na zajęcia na zaproszenie uczniów i nauczyciela jęz. polskiego p. E. Delczyk – Waseli w związku z realizacją tematu adresowania listów i zbliżającym się Dniem Poczty Polskiej. Pani Radolińska przyniosła ze sobą nie tylko kartki, blankiety do pokazania, ale też wiele cennych starych dokumentów jak: list legionisty do rodziny sprzed 100 lat, kartę polową, zdjęcia dawnego urzędu pocztowego w Dobromierzu i inne. Czwartoklasiści żywo zainteresowani pracą na poczcie,  zadawali mnóstwo pytań. Pani Ewa cierpliwie odpowiadała, wyjaśniała. Na koniec przedstawiciele klasy serdecznie podziękowali Gościowi za wizytę, przekazanie ciekawych  informacji, a przede wszystkim za możliwość obejrzenia niezwykłych dokumentów.

Edyta Delczyk- Wasela

NiezwyklyGosc NiezwyklyGosc NiezwyklyGosc NiezwyklyGosc
NiezwyklyGosc NiezwyklyGosc NiezwyklyGosc NiezwyklyGosc
NiezwyklyGosc NiezwyklyGosc NiezwyklyGosc NiezwyklyGosc
NiezwyklyGosc NiezwyklyGosc NiezwyklyGosc NiezwyklyGosc
NiezwyklyGosc NiezwyklyGosc NiezwyklyGosc NiezwyklyGosc
NiezwyklyGosc NiezwyklyGosc NiezwyklyGosc NiezwyklyGosc
NiezwyklyGosc    

Rybactwo i morze

System Informacji Przestrzennej

 

Projekty unijne

RODO

 

RODO

Galerie zdjęć

LogowanieGospodarka odpadami

Stowarzyszenia

Gminny Punkt ds. Rozwiązywania Problemów Uzależnień i Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie

Gminna Biblioteka Publiczna

WFOŚiGW

Informacje dla rolników

Miernik jakości powietrza AIRLY

Rewitalizacja Gminy Kluczewsko

Kontakt

Urząd Gminy Kluczewsko
ul. Spółdzielcza 12
29-120 Kluczewsko
woj. świetokrzyskie

telefon  (44) 781-42-46
         (44) 781-42-44
faks  (44) 781-42-24
email  ug@kluczewsko.gmina.pl

Godziny pracy:

poniedziałek: od 7:00 do 16:00
od poniedziałku do czwartku
w godz. od 7:00 do 15:00

piątek: od 7:00 do 14:00

W sprawach skarg i wniosków przyjmują:
- Wójt Gminy: w każdy poniedziałek
od 1000 do 1600,

- Przewodniczący Rady Gminy: w piątki
od 800 do 1000
,
- Sekretarz: codziennie w godzinach
pracy Urzędu Gminy,

- Kierownicy Referatów i pracownicy na samodzielnych stanowiskach codziennie
w godzinach pracy Urzędu Gminy.

Partnerzy