Dzisiaj jest: 20 Czerwiec 2019    |    Imieniny obchodzą: Bogna, Florentyna, Rafał

Inna lekcja języka polskiego

b_150_100_16777215_00_images_2018_SPDobromierz_NiezyklyGosc_01.jpgW dniu 11 października uczniowie kl. IV ZPS w Dobromierzu na lekcji języka polskiego gościli p. Ewę Radolińską - emerytowaną naczelnik poczty, która obecnie aktywnie działa m.in. jako radna Rady Gminy Kluczewsko, sołtys Dobromierza, członkini Dyskusyjnego Klubu Książki.

 

            Pani Ewa przybyła na zajęcia na zaproszenie uczniów i nauczyciela jęz. polskiego p. E. Delczyk – Waseli w związku z realizacją tematu adresowania listów i zbliżającym się Dniem Poczty Polskiej. Pani Radolińska przyniosła ze sobą nie tylko kartki, blankiety do pokazania, ale też wiele cennych starych dokumentów jak: list legionisty do rodziny sprzed 100 lat, kartę polową, zdjęcia dawnego urzędu pocztowego w Dobromierzu i inne. Czwartoklasiści żywo zainteresowani pracą na poczcie,  zadawali mnóstwo pytań. Pani Ewa cierpliwie odpowiadała, wyjaśniała. Na koniec przedstawiciele klasy serdecznie podziękowali Gościowi za wizytę, przekazanie ciekawych  informacji, a przede wszystkim za możliwość obejrzenia niezwykłych dokumentów.

Edyta Delczyk- Wasela

NiezwyklyGosc NiezwyklyGosc NiezwyklyGosc NiezwyklyGosc
NiezwyklyGosc NiezwyklyGosc NiezwyklyGosc NiezwyklyGosc
NiezwyklyGosc NiezwyklyGosc NiezwyklyGosc NiezwyklyGosc
NiezwyklyGosc NiezwyklyGosc NiezwyklyGosc NiezwyklyGosc
NiezwyklyGosc NiezwyklyGosc NiezwyklyGosc NiezwyklyGosc
NiezwyklyGosc NiezwyklyGosc NiezwyklyGosc NiezwyklyGosc
NiezwyklyGosc    

System Informacji Przestrzennej

 

Projekty unijne

RODO

 

RODO

Galerie zdjęć

LogowanieGospodarka odpadami

Stowarzyszenia

Gminny Punkt ds. Rozwiązywania Problemów Uzależnień i Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie

Gminna Biblioteka Publiczna

WFOŚiGW

Informacje dla rolników

Miernik jakości powietrza AIRLY

Rewitalizacja Gminy Kluczewsko

Kontakt

Urząd Gminy Kluczewsko
ul. Spółdzielcza 12
29-120 Kluczewsko
woj. świetokrzyskie

telefon  (44) 781-42-46
         (44) 781-42-44
faks  (44) 781-42-24
email  ug@kluczewsko.gmina.pl

Godziny pracy:

poniedziałek: od 7:00 do 16:00
od poniedziałku do czwartku
w godz. od 7:00 do 15:00

piątek: od 7:00 do 14:00

W sprawach skarg i wniosków przyjmują:
- Wójt Gminy: w każdy poniedziałek
od 1000 do 1600,

- Przewodniczący Rady Gminy: w piątki
od 800 do 1000
,
- Sekretarz: codziennie w godzinach
pracy Urzędu Gminy,

- Kierownicy Referatów i pracownicy na samodzielnych stanowiskach codziennie
w godzinach pracy Urzędu Gminy.

Partnerzy