Dzisiaj jest: 16 Grudzień 2018    |    Imieniny obchodzą: Albina, Zdzisław

VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w ZPS Kluczewsko

mt_ignore

b_150_100_16777215_00_images_2018_SPKluczewsko_TabliczkaMnozenia_1.JPG28 września 2018 roku nasza szkoła rozbłysła tęczą kolorowych plakatów. Informowały one społeczność szkolną, że dziś wszyscy, którzy lubią i potrafią liczyć będą mogli po raz kolejny sprawdzić swoje umiejętności ze znajomości tabliczki mnożenia. Sympatycy Królowej Nauk - Matematyki tłumnie zgłaszali się do Komisji Egzaminacyjnej składającej się koleżanek z klasy III b gimnazjum (Angeliki Borkowskiej, Emilki Nowakowskiej i Olgi Tyszer) - szkolnych ekspertek z tabliczki mnożenia. Każdy kto zdał przed Komisją egzamin z tabliczki mnożenia otrzymał certyfikat potwierdzający ten fakt. Zainteresowanie było bardzo duże. Certyfikaty otrzymało wielu uczniów oraz ci dorośli, którzy w tym dniu odwiedzili naszą szkołę i wzięli udział w egzaminie.

 

Najbardziej aktywną grupą okazali się uczniowie klasy 4 b, którzy do Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia przygotowywali się od początku roku szkolnego. Cała klasa wzięła udział w Klasowym Konkursie Znajomości Tabliczki Mnożenia. Wszyscy przygotowani byli znakomicie, dlatego rozstrzygnięcie było bardzo trudne. Ostatecznym zwycięzcą okazał się Piotr Ławiński. 

Wszystkim uczestnikom tego święta gratulujemy świetnej znajomości tabliczki mnożenia i zapraszamy za rok.

Szkolny Koordynator Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia

                                                                                             Małgorzata Lipniak

TabliczkaMnozenia TabliczkaMnozenia TabliczkaMnozenia TabliczkaMnozenia

Projekty unijne

W starym obiektywie

Galerie zdjęć

LogowanieGospodarka odpadami

Stowarzyszenia

Gminny Punkt ds. Rozwiązywania Problemów Uzależnień i Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie

Gminna Biblioteka Publiczna

WFOŚiGW

Informacje dla rolników

Miernik jakości powietrza AIRLY

Rewitalizacja Gminy Kluczewsko

Kontakt

Urząd Gminy Kluczewsko
ul. Spółdzielcza 12
29-120 Kluczewsko
woj. świetokrzyskie

telefon  (44) 781-42-46
         (44) 781-42-44
faks  (44) 781-42-24
email  ug@kluczewsko.gmina.pl

Godziny pracy:
Od poniedziałku do piątku
w godz. od 7:00 do 15:00

W sprawach skarg i wniosków przyjmują:
- Wójt Gminy: w każdy poniedziałek
od 1300 do 1600,

- Przewodniczący Rady Gminy: w poniedziałki
od 800 do 1100 oraz od 1530 do 1600,

- Sekretarz: codziennie w godzinach
pracy Urzędu Gminy,

- Kierownicy Referatów i pracownicy na samodzielnych stanowiskach codziennie
w godzinach pracy Urzędu Gminy.

Partnerzy