Dzisiaj jest: 23 Kwiecień 2019    |    Imieniny obchodzą: Jerzy, Wojciech

Impreza integracyjna w miejscowości Kolonia Mrowina

b_150_100_16777215_00_images_2018_KoloniaMrowFest_01.jpg18 sierpnia w miejscowości Kolonia Mrowina odbył się wakacyjny festyn dla  mieszkańców nie tylko Kolonii Mrowiny. Zebrani uczestnicy świętowali z okazji kilku wydarzeń. Jednym z powodów spotkania było otrzymanie nagrody, którą wywalczyła dla Sołectwa Pani Sołtys Lucja Rubik. Pani Lucja została laureatem konkursu „Sołtys Roku 2017” województwa świętokrzyskiego. Spotkanie było również okazją do otwarcia nowo powstałego placu rekreacyjnego powstałego w Kolonii Mrowinie w ramach projektu „Zagospodarowanie placów w miejscowości Komorniki, Kolonia Mrowina, Jakubowice, Łapczyna Wola na cele turystyczno - rekreacyjne” realizowane przez Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Kluczewsko „Od pomysłu do działania”.

Środki na projekt pozyskane w konkursie w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem w zakresie Budowy lub przebudowy ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej, rekreacyjnej lub kulturalnej objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Podczas festynu najmłodsi uczestnicy zabawiani byli przez animatorów. Były zabawy taneczne, ruchowe, wielkie bańki mydlane, konkursy z nagrodami, zabawy z chustą klanza, z tunelem animacyjnym i linami animacyjnymi. Nie zabrakło także maszyny do popcornu, malowania buziek i skręcania balonów i zabawy na „dmuchańcach”.

Mieszkanki Sołectwa wykonały masę pyszności do częstowania, był grill, przekąski oraz ciasta. Zebranych zabawiała skrzyknięta na ta okazję grupa taneczna Bad News. Atrakcją była również możliwość przejazdu motocyklem z koszem. Środki na festyn przeznaczone zostały z funduszu sołeckiego wyodrębnionego z budżetu gminy Kluczewsko.

Pani Sołtys Lucja Rubik pragnie podziękować wszystkim przybyłym na wakacyjną imprezę a szczególnie tym, którzy zaangażowali się w przygotowanie spotkania.

KoloniaMrowFest KoloniaMrowFest KoloniaMrowFest KoloniaMrowFest
KoloniaMrowFest KoloniaMrowFest KoloniaMrowFest KoloniaMrowFest
KoloniaMrowFest KoloniaMrowFest KoloniaMrowFest KoloniaMrowFest
KoloniaMrowFest KoloniaMrowFest KoloniaMrowFest KoloniaMrowFest
KoloniaMrowFest KoloniaMrowFest KoloniaMrowFest KoloniaMrowFest
KoloniaMrowFest KoloniaMrowFest KoloniaMrowFest KoloniaMrowFest
KoloniaMrowFest KoloniaMrowFest KoloniaMrowFest KoloniaMrowFest
KoloniaMrowFest KoloniaMrowFest KoloniaMrowFest KoloniaMrowFest
KoloniaMrowFest KoloniaMrowFest   

System Informacji Przestrzennej

 

Projekty unijne

RODO

 

RODO

Galerie zdjęć

LogowanieGospodarka odpadami

Stowarzyszenia

Gminny Punkt ds. Rozwiązywania Problemów Uzależnień i Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie

Gminna Biblioteka Publiczna

WFOŚiGW

Informacje dla rolników

Miernik jakości powietrza AIRLY

Rewitalizacja Gminy Kluczewsko

Kontakt

Urząd Gminy Kluczewsko
ul. Spółdzielcza 12
29-120 Kluczewsko
woj. świetokrzyskie

telefon  (44) 781-42-46
         (44) 781-42-44
faks  (44) 781-42-24
email  ug@kluczewsko.gmina.pl

Godziny pracy:
Od poniedziałku do piątku
w godz. od 7:00 do 15:00

W sprawach skarg i wniosków przyjmują:
- Wójt Gminy: w każdy poniedziałek
od 1300 do 1600,

- Przewodniczący Rady Gminy: w piątki
od 800 do 1000
,
- Sekretarz: codziennie w godzinach
pracy Urzędu Gminy,

- Kierownicy Referatów i pracownicy na samodzielnych stanowiskach codziennie
w godzinach pracy Urzędu Gminy.

Partnerzy