Dzisiaj jest: 23 Kwiecień 2019    |    Imieniny obchodzą: Jerzy, Wojciech

Badminton w Komornikach

b_150_100_16777215_00_images_2018_obrazek.jpgGmina Kluczewsko w dniu 1 sierpnia 2018r. podpisała umowę o współpracy z Fundacją Narodowy Badminton w zakresie realizacji Programu „Shuttle Time”. Zajęcia w ramach programu prowadzone będą w  Zespole Przedszkolno-Szkolnym w Komornikach.

 

Celem będzie dostarczenie nauczycielom wychowania fizycznego konkretnej wiedzy, praktycznych umiejętności oraz przekonania w prowadzeniu zajęć badmintona dla dzieci. Shuttle Time ma pomóc nauczycielom efektywnie planować i prowadzić je w sposób bezpieczny, nowoczesny i zabawny, którego głównym założeniem jest uczynienie z badmintona jednej z najbardziej popularnych dyscyplin szkolnych.

W ramach współpracy z fundacją odbędzie się: kurs szkoleniowy II poziomu dla nauczycieli, zakupiony zostanie sprzęt do badmintona, będą organizowane turnieje dla dzieci biorących udział w zajęciach pozalekcyjnych. Najlepsi uczestnicy pojadą na Narodowe Dni Badmintona do Zakopanego.

Dzieci będą miały możliwość oprócz aktywnego udziału w turniejach, konkursach, spotkania z gwiazdami polskiego i światowego badmintona.

Wartość zadania to kwota 8 000.00 złotych, która zostaje podzielona do poniesienia przez strony współpracy po 50 % wartości.  

System Informacji Przestrzennej

 

Projekty unijne

RODO

 

RODO

Galerie zdjęć

LogowanieGospodarka odpadami

Stowarzyszenia

Gminny Punkt ds. Rozwiązywania Problemów Uzależnień i Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie

Gminna Biblioteka Publiczna

WFOŚiGW

Informacje dla rolników

Miernik jakości powietrza AIRLY

Rewitalizacja Gminy Kluczewsko

Kontakt

Urząd Gminy Kluczewsko
ul. Spółdzielcza 12
29-120 Kluczewsko
woj. świetokrzyskie

telefon  (44) 781-42-46
         (44) 781-42-44
faks  (44) 781-42-24
email  ug@kluczewsko.gmina.pl

Godziny pracy:
Od poniedziałku do piątku
w godz. od 7:00 do 15:00

W sprawach skarg i wniosków przyjmują:
- Wójt Gminy: w każdy poniedziałek
od 1300 do 1600,

- Przewodniczący Rady Gminy: w piątki
od 800 do 1000
,
- Sekretarz: codziennie w godzinach
pracy Urzędu Gminy,

- Kierownicy Referatów i pracownicy na samodzielnych stanowiskach codziennie
w godzinach pracy Urzędu Gminy.

Partnerzy