Dzisiaj jest: 21 Listopad 2018    |    Imieniny obchodzą: Albert, Janusz, Konrad

„Majówka Seniorów”

b_150_100_16777215_00_images_2018_MajowkaSeniorow_01.JPG15 czerwca seniorzy z Gminy Kluczewsko udowodnili że nie tylko młodzież umie się bawić i spędzać ze sobą mile czas. Wspólną majówkę rozpoczęliśmy od uczczenia obchodów 100-lecia odzyskania Niepodległości. Dzieci i młodzież ze szkół podstawowych w Kluczewsku i Komornikach przegotowały wyjątkowy występ artystyczny podczas którego nie jedna łza zakręciła się w oku naszych widzów. W tym dniu pogoda nam dopisała było ciepło, przyjemnie i słonecznie, spędzaliśmy miło czas w towarzystwie naszych seniorów.

 

Po raz kolejny seniorzy udowodnili że potrafią i chcą wspólnie spędzać czas, dlatego chcieliśmy zorganizować taką zabawę plenerową, korzystając z fantastycznej pogody.
Jest to jedna z imprez dla seniorów, jakie organizujemy w naszym gminie.

Podczas Majówki nie zabrakło tańców przy muzyce, a także konkursów dla pań i panów poprowadzonych przez panią Małgorzatę Gusta. Wszyscy zebrani mogli także pośpiewać przy akompaniamencie harmonii w wykonaniu pana Mariana Szczepanika.

Wójt Gminy Kluczewsko Rafał Pałka bardzo dziękuje wszystkim seniorom i radnym za przybycie, wspólną zabawę, rozmowę, miłe spędzenie czasu. Również pracownikom UG i osobom zaangażowanym w przygotowanie spotkania należą się słowa uznania.

MajowkaSeniorow MajowkaSeniorow MajowkaSeniorow MajowkaSeniorow
MajowkaSeniorow MajowkaSeniorow MajowkaSeniorow MajowkaSeniorow
MajowkaSeniorow MajowkaSeniorow MajowkaSeniorow MajowkaSeniorow
MajowkaSeniorow MajowkaSeniorow MajowkaSeniorow MajowkaSeniorow

Projekty unijne

W starym obiektywie

Galerie zdjęć

LogowanieGospodarka odpadami

Stowarzyszenia

Gminny Punkt ds. Rozwiązywania Problemów Uzależnień i Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie

Gminna Biblioteka Publiczna

WFOŚiGW

Informacje dla rolników

Miernik jakości powietrza AIRLY

Rewitalizacja Gminy Kluczewsko

Kontakt

Urząd Gminy Kluczewsko
ul. Spółdzielcza 12
29-120 Kluczewsko
woj. świetokrzyskie

telefon  (44) 781-42-46
         (44) 781-42-44
faks  (44) 781-42-24
email  ug@kluczewsko.gmina.pl

Godziny pracy:
Od poniedziałku do piątku
w godz. od 7:00 do 15:00

W sprawach skarg i wniosków przyjmują:
- Wójt Gminy: w każdy poniedziałek
od 1300 do 1600,

- Przewodniczący Rady Gminy: w poniedziałki
od 800 do 1100 oraz od 1530 do 1600,

- Sekretarz: codziennie w godzinach
pracy Urzędu Gminy,

- Kierownicy Referatów i pracownicy na samodzielnych stanowiskach codziennie
w godzinach pracy Urzędu Gminy.

Partnerzy