Dzisiaj jest: 21 Lipiec 2019    |    Imieniny obchodzą: Andrzej, Wiktor, Daniel

ZŁOTE I DIAMENTOWE GODY

b_150_100_16777215_00_images_2018_ZloteGody_01.JPGW dniu 21czerwca 2018 roku miała miejsce uroczystość wręczenia Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie parom zamieszkującym na terenie Gminy Kluczewsko. W tym roku po raz pierwszy na terenie naszej Gminy oprócz par obchodzących Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego na uroczystości zaproszono również pary, które przeżyły wspólnie już 60 lat, czyli obchodzące Diamentowe Gody.

Obchody rozpoczęła Msza Święta w kościele parafialnym w Stanowiskach koncelebrowana  przez ks. Wiesława Chęcinę i ks. Stanisława Stańczyka. W czasie nabożeństwa szanowni jubilaci mieli okazję przypomnieć sobie przyrzeczenia małżeńskie, jakie składali ponad 50 i 60 lat  temu. Druga część uroczystości odbyła się w budynku Zespołu Przedszkolno-Szkolnego w Dobromierzu. Wszystkich przybyłych  powitał Pan Dyrektor Andrzej Konopka. Później  zaproszeni goście wysłuchali programu artystycznego przedstawionego przez dzieci z przedszkola i szkoły w Dobromierzu. Zaprezentowane wiersze,  piosenki, a zwłaszcza tańce wzruszyły obecnych na sali. Następnie głos zabrał Pan Wójt Rafał Pałka. W swoim wystąpieniu podziękował jubilatom za ich wkład w rozwój Gminy Kluczewsko oraz życzył zdrowia i wielu lat życia. Podkreślił również, iż są oni wzorem do naśladowania dla ludzi młodych. Potem Pan Wójt, w imieniu Prezydenta RP, odznaczył jubilatów obchodzących Złote Gody Medalem za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.  Wszyscy jubilaci – obchodzący Złote i Diamentowe Gody - otrzymali także z rąk Pana Wójta i Przewodniczącego Rady Gminy Mateusza Strychalskiego oraz Dyrektora Andrzeja Konopki pamiątkowe dyplomy, prezenty i kwiaty. Przed wspólnym obiadem odśpiewano szanownym jubilatom gromkie "sto lat". 

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w zorganizowaniu tej pięknej uroczystości.

ZloteGody ZloteGody ZloteGody ZloteGody
ZloteGody ZloteGody ZloteGody ZloteGody
ZloteGody ZloteGody ZloteGody ZloteGody
ZloteGody ZloteGody ZloteGody ZloteGody
ZloteGody ZloteGody ZloteGody ZloteGody
ZloteGody ZloteGody ZloteGody ZloteGody
ZloteGody ZloteGody ZloteGody ZloteGody
ZloteGody ZloteGody ZloteGody ZloteGody
ZloteGody ZloteGody ZloteGody ZloteGody
ZloteGody ZloteGody   

System Informacji Przestrzennej

 

Projekty unijne

RODO

 

RODO

Galerie zdjęć

LogowanieGospodarka odpadami

Stowarzyszenia

Gminny Punkt ds. Rozwiązywania Problemów Uzależnień i Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie

Gminna Biblioteka Publiczna

WFOŚiGW

Informacje dla rolników

Miernik jakości powietrza AIRLY

Rewitalizacja Gminy Kluczewsko

Kontakt

Urząd Gminy Kluczewsko
ul. Spółdzielcza 12
29-120 Kluczewsko
woj. świetokrzyskie

telefon  (44) 781-42-46
         (44) 781-42-44
faks  (44) 781-42-24
email  ug@kluczewsko.gmina.pl

Godziny pracy:

poniedziałek: od 7:00 do 16:00
od poniedziałku do czwartku
w godz. od 7:00 do 15:00

piątek: od 7:00 do 14:00

W sprawach skarg i wniosków przyjmują:
- Wójt Gminy: w każdy poniedziałek
od 1000 do 1600,

- Przewodniczący Rady Gminy: w piątki
od 800 do 1000
,
- Sekretarz: codziennie w godzinach
pracy Urzędu Gminy,

- Kierownicy Referatów i pracownicy na samodzielnych stanowiskach codziennie
w godzinach pracy Urzędu Gminy.

Partnerzy