Dzisiaj jest: 19 Luty 2019    |    Imieniny obchodzą: Arnold, Konrad, Marceli

Siatkarki SP Kluczewsko ponownie Najlepsze w Województwie!!!

b_150_100_16777215_00_images_galeria_KluczSzkola_NajlepszeKlucz_01.JPG15 czerwca w Kielcach odbył się Wielki Finał Wojewódzkiego Turnieju Dziewcząt – Świętokrzyskie Mini Volley Cup’2018. W zawodach zagrało po 8 najlepszych drużyn województwa świętokrzyskiego wyłonionych w turniejach eliminacyjnych, które rozgrywano przez cały rok szkolny. W kategorii „trójki” zagrały 2 reprezentacje ze Szkoły Podstawowej w Kluczewsku. Pierwsza faza turnieju rozgrywana była w dwóch 4-zespołowych grupach. Grupę „A” tworzyły: PLAS Kielce, SP 25/4 Kielce, SP I Kluczewsko, SP Ćmińsk. Grupa „B”: Gala Skarżysko Kamienna, SP II Kluczewsko, SP 34 Kielce, SP 25/1 Kielce. Wyniki grupowych meczów kluczewianek przedstawiają się następująco: SP I Kluczewsko – SP Ćmińsk 2:0, SP I Kluczewsko – SP 24/4 Kielce 2:0, SP I Kluczewsko – PLAS Kielce 2:0, SP II Kluczewsko – SP 34/1 Kielce 2:0, SP II Kluczewsko – Gala Skarżysko Kam. 1:2, SP II Kluczewsko – SP 25/1 Kielce 2:0.

 

W półfinale doszło do spotkania obu zespołów z Kluczewska. Lepsze okazały się dziewczęta z pierwszej drużyny, które wygrały 2:0 i awansowały do finału rozgrywek, gdzie spotkały się z drużyną Gali Skarżysko Kamienna.

Finał dla naszych siatkarek rozpoczął się fatalnie. W pierwszym secie szwankuje zagrywka i przyjęcie i niestety dziewczęta przegrywają go w stosunku 7:15. Drugi set to prawdziwy thriller. Po grze „punkt za punkt” w końcówce rywalki odskakują na wynik 14:12 i mają dwie piłki meczowe. Nasze siatkarki wytrzymują presję i po kapitalnych zagrywkach wygrywają 16:14 doprowadzając do tie-breaka, który toczył się już wyraźnie po ich „dyktando” i zakończył się wynikiem 11:3 i zwycięstwem w całym meczu 2:1.

Pierwszy zespół z Kluczewska udowodnił, że w tym roku jest najlepszą drużyną w kategorii „trójki” w województwie świętokrzyskim. Przypomnijmy, że w maju dziewczęta zwyciężyły w Finale Wojewódzkim Turnieju KINDER+Sport i awansowały do Mistrzostw Polski, które odbędą się lipcu, w Zabrzu.

Na pochwałę zasługuje także druga drużyna z Kluczewska, która wywalczyła III miejsce pewnie pokonując koleżanki z Ćmińska.

Najlepszą Zawodniczką (MVP) Finału Wojewódzkiego „Świętokrzyskie Mini Volley Cup,2018” została Wiktoria Łęcka (SP I Kluczewsko).

Półfinały: SP I Kluczewsko –SP II Kluczewsko 2:0, Gala Skarżysko Kam. – SP Ćmińsk 2:0

Mecz o III miejsce: SP II Kluczewsko – SP Ćmińsk 2:0

Mecz o I miejsce: SP I Kluczewsko – Gala Skarżysko Kamienna 2:1

MVP Turnieju: Wiktoria Łęcka (SP I Kluczewsko)

Klasyfikacja końcowa turnieju: 1. SP I Kluczewsko, 2. Gala Skarżysko Kam., 3. SP II Kluczewsko, 4. SP Ćmińsk, 5. SP 25/4 Kielce, 6. SP 34/1 Kielce, 7. PLAS Kielce, 8. SP 25/1 Kielce.

SP Kluczewsko w Finale reprezentowały: I zespół: Amelia Mazur (kpt.), Wiktoria Łęcka, Nina Parzuchowska, Natalia Wójcik; II zespół: Klaudia Synowiec (kpt.), Natalia Toborek, Nikola Olczyk, Kinga Turczyn. Opiekunowie – p. Tomasz Dębowski, p. Beata Bąk

NajlepszeKlucz NajlepszeKlucz NajlepszeKlucz NajlepszeKlucz
NajlepszeKlucz NajlepszeKlucz   

System Informacji Przestrzennej

 

Projekty unijne

RODO

 

RODO

Galerie zdjęć

LogowanieGospodarka odpadami

Stowarzyszenia

Gminny Punkt ds. Rozwiązywania Problemów Uzależnień i Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie

Gminna Biblioteka Publiczna

WFOŚiGW

Informacje dla rolników

Miernik jakości powietrza AIRLY

Rewitalizacja Gminy Kluczewsko

Kontakt

Urząd Gminy Kluczewsko
ul. Spółdzielcza 12
29-120 Kluczewsko
woj. świetokrzyskie

telefon  (44) 781-42-46
         (44) 781-42-44
faks  (44) 781-42-24
email  ug@kluczewsko.gmina.pl

Godziny pracy:
Od poniedziałku do piątku
w godz. od 7:00 do 15:00

W sprawach skarg i wniosków przyjmują:
- Wójt Gminy: w każdy poniedziałek
od 1300 do 1600,

- Przewodniczący Rady Gminy: w poniedziałki
od 800 do 1100 oraz od 1530 do 1600,

- Sekretarz: codziennie w godzinach
pracy Urzędu Gminy,

- Kierownicy Referatów i pracownicy na samodzielnych stanowiskach codziennie
w godzinach pracy Urzędu Gminy.

Partnerzy