Dzisiaj jest: 19 Luty 2019    |    Imieniny obchodzą: Arnold, Konrad, Marceli

I Przedszkoliada w Dobromierzu

b_150_100_16777215_00_images_galeria_Dzierzgwa_Przedszkolandia_00.jpgO tym, jak ważny jest ruch wie każdy z nas, a naszych przedszkolaków nie trzeba do tego przekonywać. W dniu 13 czerwca na nowo oddanym boisku wielofunkcyjnym przy ZPS odbyła się I Przedszkoliada. Gośćmi honorowymi były dzieci, Wychowawczynie i Pani Dyrektor z zaprzyjaźnionego Przedszkola ,,Czarodziejski Młynek” z Końskich. Spotkanie było rewizytą, ponieważ w listopadzie mieliśmy przyjemność gościć w tamtejszej placówce.


W rozgrywkach wzięły udział trzy drużyny. Dzieci w formie zabaw ćwiczyły sprawność ogólną, celność, szybkość, a także uczyły się zdrowej rywalizacji, przestrzegania zasad fair play i radzenia sobie z porażkami. Wszystkie konkurencje bardzo przypadły dzieciom do gustu mimo, że wymagały dużego zaangażowania i kondycji fizycznej. Rywalizacji sportowej towarzyszył głośny doping uczestników i nauczycieli. Wszyscy wspaniale się bawili. Liczyła się radość i zabawa. Zwieńczeniem zawodów było wręczenie dzieciom pamiątkowych medali. Po wyczerpujących konkurencjach wszyscy udali się na pyszny obiadek.


Serdecznie dziękujemy Pani Marcie Dworak – Dyrektor Niepublicznego Przedszkola w Końskich za przyjęcie zaproszenia i obdarowanie naszych przedszkolaków wspaniałymi prezentami, natomiast rówieśnikom za świetną zabawę. Podziękowania należą się również uczniom klasy VI, którzy służyli swoją pomocą przy organizacji imprezy. Na medal spisali się ponadto nasi Rodzice, którzy zadbali o słodki poczęstunek i przygotowali stroje dla naszych sportowców. Dziękujemy i zapraszamy do galerii zdjęć.

Organizatorzy

Przedszkolandia Przedszkolandia Przedszkolandia Przedszkolandia
Przedszkolandia Przedszkolandia Przedszkolandia Przedszkolandia
Przedszkolandia Przedszkolandia Przedszkolandia Przedszkolandia
Przedszkolandia Przedszkolandia Przedszkolandia Przedszkolandia
Przedszkolandia Przedszkolandia Przedszkolandia Przedszkolandia
Przedszkolandia Przedszkolandia Przedszkolandia Przedszkolandia
Przedszkolandia Przedszkolandia Przedszkolandia Przedszkolandia
Przedszkolandia Przedszkolandia Przedszkolandia Przedszkolandia
Przedszkolandia Przedszkolandia Przedszkolandia Przedszkolandia
Przedszkolandia Przedszkolandia Przedszkolandia Przedszkolandia
Przedszkolandia Przedszkolandia Przedszkolandia Przedszkolandia
Przedszkolandia Przedszkolandia Przedszkolandia Przedszkolandia
Przedszkolandia Przedszkolandia Przedszkolandia Przedszkolandia
Przedszkolandia Przedszkolandia Przedszkolandia Przedszkolandia
Przedszkolandia    

System Informacji Przestrzennej

 

Projekty unijne

RODO

 

RODO

Galerie zdjęć

LogowanieGospodarka odpadami

Stowarzyszenia

Gminny Punkt ds. Rozwiązywania Problemów Uzależnień i Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie

Gminna Biblioteka Publiczna

WFOŚiGW

Informacje dla rolników

Miernik jakości powietrza AIRLY

Rewitalizacja Gminy Kluczewsko

Kontakt

Urząd Gminy Kluczewsko
ul. Spółdzielcza 12
29-120 Kluczewsko
woj. świetokrzyskie

telefon  (44) 781-42-46
         (44) 781-42-44
faks  (44) 781-42-24
email  ug@kluczewsko.gmina.pl

Godziny pracy:
Od poniedziałku do piątku
w godz. od 7:00 do 15:00

W sprawach skarg i wniosków przyjmują:
- Wójt Gminy: w każdy poniedziałek
od 1300 do 1600,

- Przewodniczący Rady Gminy: w poniedziałki
od 800 do 1100 oraz od 1530 do 1600,

- Sekretarz: codziennie w godzinach
pracy Urzędu Gminy,

- Kierownicy Referatów i pracownicy na samodzielnych stanowiskach codziennie
w godzinach pracy Urzędu Gminy.

Partnerzy