Dzisiaj jest: 19 Luty 2019    |    Imieniny obchodzą: Arnold, Konrad, Marceli

Radna Młodzieżowego Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego

b_150_100_16777215_00_images_banners_WeronikaW_1.jpgOd 5 czerwca 2018 roku Weronika Wasela - Przewodnicząca Młodzieżowej Rady Gminy Kluczewsko, pełni także funkcję Radnej Młodzieżowego Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego. We wtorek na gali 20 lecia naszego województwa, została jej wręczona nominacja. Weronika jest jedna z 35 osób powołanych na  radnych młodzieżowego sejmiku i jedyną reprezentantką powiatu włoszczowskiego. Przez najbliższe 2 lata razem z innymi radnymi będzie pracować nad ,,ulepszaniem'' naszego województwa.

 

4 czerwca Weronika uczestniczyła w spotkaniu z Przedstawicielami władz Obwodu Winnickiego z Ukrainy. Delegacji przewodniczył gubernatorem Obwodu Walerij Korowij  przebywający z wizytą w naszym województwie. Spotkanie odbyło się w ramach projektu Świętokrzysko -Winnicka Akademia Młodych Liderów, który realizowany jest w roku obchodów 60 lat współpracy Województwa Świętokrzyskiego z Obwodem Winnickim.

W spotkaniu wzięli udział również Marszałek Województwa Świętokrzyskiego Adam Jarubas, przewodniczący Sejmiku Województwa Arkadiusz Bąk i Ewa Kapel-Śniowska wicedyrektor Departamentu Promocji, Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego w Kielcach oraz Barbara Zamożniewicz, rzecznik młodzieży przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Świętokrzyskiego w Kielcach,

18-19 czerwca nasza radna będzie uczestniczyć w wyjeździe szkoleniowym w Wólce Milanowskiej, na którym odbędzie się także pierwsza sesja nowopowstałego sejmiku.

Na co dzień Weronika jest uczennicą Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego we Włoszczowie.

Życzymy Weronice wielu sukcesów i trzymamy kciuki za godne reprezentowanie naszego regionu.

WeronikaW WeronikaW WeronikaW WeronikaW
WeronikaW WeronikaW WeronikaW  

System Informacji Przestrzennej

 

Projekty unijne

RODO

 

RODO

Galerie zdjęć

LogowanieGospodarka odpadami

Stowarzyszenia

Gminny Punkt ds. Rozwiązywania Problemów Uzależnień i Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie

Gminna Biblioteka Publiczna

WFOŚiGW

Informacje dla rolników

Miernik jakości powietrza AIRLY

Rewitalizacja Gminy Kluczewsko

Kontakt

Urząd Gminy Kluczewsko
ul. Spółdzielcza 12
29-120 Kluczewsko
woj. świetokrzyskie

telefon  (44) 781-42-46
         (44) 781-42-44
faks  (44) 781-42-24
email  ug@kluczewsko.gmina.pl

Godziny pracy:
Od poniedziałku do piątku
w godz. od 7:00 do 15:00

W sprawach skarg i wniosków przyjmują:
- Wójt Gminy: w każdy poniedziałek
od 1300 do 1600,

- Przewodniczący Rady Gminy: w poniedziałki
od 800 do 1100 oraz od 1530 do 1600,

- Sekretarz: codziennie w godzinach
pracy Urzędu Gminy,

- Kierownicy Referatów i pracownicy na samodzielnych stanowiskach codziennie
w godzinach pracy Urzędu Gminy.

Partnerzy