Dzisiaj jest: 15 Listopad 2018    |    Imieniny obchodzą: Amelia, Albert, Leopold

Radna Młodzieżowego Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego

b_150_100_16777215_00_images_banners_WeronikaW_1.jpgOd 5 czerwca 2018 roku Weronika Wasela - Przewodnicząca Młodzieżowej Rady Gminy Kluczewsko, pełni także funkcję Radnej Młodzieżowego Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego. We wtorek na gali 20 lecia naszego województwa, została jej wręczona nominacja. Weronika jest jedna z 35 osób powołanych na  radnych młodzieżowego sejmiku i jedyną reprezentantką powiatu włoszczowskiego. Przez najbliższe 2 lata razem z innymi radnymi będzie pracować nad ,,ulepszaniem'' naszego województwa.

 

4 czerwca Weronika uczestniczyła w spotkaniu z Przedstawicielami władz Obwodu Winnickiego z Ukrainy. Delegacji przewodniczył gubernatorem Obwodu Walerij Korowij  przebywający z wizytą w naszym województwie. Spotkanie odbyło się w ramach projektu Świętokrzysko -Winnicka Akademia Młodych Liderów, który realizowany jest w roku obchodów 60 lat współpracy Województwa Świętokrzyskiego z Obwodem Winnickim.

W spotkaniu wzięli udział również Marszałek Województwa Świętokrzyskiego Adam Jarubas, przewodniczący Sejmiku Województwa Arkadiusz Bąk i Ewa Kapel-Śniowska wicedyrektor Departamentu Promocji, Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego w Kielcach oraz Barbara Zamożniewicz, rzecznik młodzieży przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Świętokrzyskiego w Kielcach,

18-19 czerwca nasza radna będzie uczestniczyć w wyjeździe szkoleniowym w Wólce Milanowskiej, na którym odbędzie się także pierwsza sesja nowopowstałego sejmiku.

Na co dzień Weronika jest uczennicą Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego we Włoszczowie.

Życzymy Weronice wielu sukcesów i trzymamy kciuki za godne reprezentowanie naszego regionu.

WeronikaW WeronikaW WeronikaW WeronikaW
WeronikaW WeronikaW WeronikaW  

Projekty unijne

W starym obiektywie

Galerie zdjęć

LogowanieGospodarka odpadami

Stowarzyszenia

Gminny Punkt ds. Rozwiązywania Problemów Uzależnień i Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie

Gminna Biblioteka Publiczna

WFOŚiGW

Informacje dla rolników

Rewitalizacja Gminy Kluczewsko

Kontakt

Urząd Gminy Kluczewsko
ul. Spółdzielcza 12
29-120 Kluczewsko
woj. świetokrzyskie

telefon  (44) 781-42-46
         (44) 781-42-44
faks  (44) 781-42-24
email  ug@kluczewsko.gmina.pl

Godziny pracy:
Od poniedziałku do piątku
w godz. od 7:00 do 15:00

W sprawach skarg i wniosków przyjmują:
- Wójt Gminy: w każdy poniedziałek
od 1300 do 1600,

- Przewodniczący Rady Gminy: w poniedziałki
od 800 do 1100 oraz od 1530 do 1600,

- Sekretarz: codziennie w godzinach
pracy Urzędu Gminy,

- Kierownicy Referatów i pracownicy na samodzielnych stanowiskach codziennie
w godzinach pracy Urzędu Gminy.

Partnerzy