Dzisiaj jest: 19 Luty 2019    |    Imieniny obchodzą: Arnold, Konrad, Marceli

Wielkie strzelanie

b_150_100_16777215_00_images_galeria_Dzierzgwa_StrzDD_z5.JPGTradycyjnie  uczniowie, nauczyciele  i  rada rodziców ze szkoły w Dobromierzu spędzili miło czas  na strzelnicy sportowej w Pilczycy, gdzie odbył się Szkolny Turniej Strzelecki z okazji Dnia Dziecka. Przed rozpoczęciem zawodów uczniowie zostali zapoznani z zasadami bezpiecznego korzystania z broni i obiektu sportowego. Odbyła się krótka prelekcja na temat skutków spożywania alkoholu przez nieletnich.

Turniej Strzelecki rozgrywany był w  dwóch kategoriach tj. dziewcząt i chłopców. Uczestnikami byli uczniowie  kl. II i III gimnazjum oraz VII a i b szkoły podstawowej. Wśród  dziewcząt najlepsza okazała się Dominika Pawlik z klasy III gimnazjum. Drugie miejsce wywalczyła Zuzanna Gaj  z klasy VII b  a  III Karolina Skwarek z kl. II gimnazjum. Wśród chłopców I miejsce zajął Wiktor Tkacz z klasy VII a, II Antoni Nowak, III Kamil Musiał – uczniowie kl. II gimnazjum.  Zwycięzcy zostali nagrodzeni dyplomami oraz nagrodami książkowymi. W czasie, gdy odbywało się strzelanie, rodzice przygotowali grilla. Po zakończeniu zmagań strzeleckich uczniowie odpoczywali i dzielili się wrażeniami jedząc pyszne kiełbaski, które przygotowała Rada Rodziców.

Dziękujemy Radzie Rodziców za przygotowanie poczęstunku, a Gminie Kluczewsko za wsparcie w zorganizowaniu zawodów strzeleckich.

E.Delczyk_Wasela

A.Konopka

StrzDD StrzDD   

System Informacji Przestrzennej

 

Projekty unijne

RODO

 

RODO

Galerie zdjęć

LogowanieGospodarka odpadami

Stowarzyszenia

Gminny Punkt ds. Rozwiązywania Problemów Uzależnień i Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie

Gminna Biblioteka Publiczna

WFOŚiGW

Informacje dla rolników

Miernik jakości powietrza AIRLY

Rewitalizacja Gminy Kluczewsko

Kontakt

Urząd Gminy Kluczewsko
ul. Spółdzielcza 12
29-120 Kluczewsko
woj. świetokrzyskie

telefon  (44) 781-42-46
         (44) 781-42-44
faks  (44) 781-42-24
email  ug@kluczewsko.gmina.pl

Godziny pracy:
Od poniedziałku do piątku
w godz. od 7:00 do 15:00

W sprawach skarg i wniosków przyjmują:
- Wójt Gminy: w każdy poniedziałek
od 1300 do 1600,

- Przewodniczący Rady Gminy: w poniedziałki
od 800 do 1100 oraz od 1530 do 1600,

- Sekretarz: codziennie w godzinach
pracy Urzędu Gminy,

- Kierownicy Referatów i pracownicy na samodzielnych stanowiskach codziennie
w godzinach pracy Urzędu Gminy.

Partnerzy