Dzisiaj jest: 16 Luty 2019    |    Imieniny obchodzą: Danuta, Juliana, Daniel

Dotacja gminna dla klubów sportowych

b_150_100_16777215_00_images_banners_informacja_slider.jpegGmina Kluczewsko podpisała umowy z klubami sportowymi z terenu Gminy Kluczewsko. Kluby będą realizować zadania publiczne na łączną kwotę 72 tysięcy złotych, z czego:

 

  • 40 tysięcy otrzymał Gminny Klub Sportowy GKS Kluczewsko na realizację zadania pn: „Sport moim najlepszym sposobem na spędzanie wolnego czasu”. Klub realizując zadanie ma na celu: organizację treningów sportowych z zakresu piłki nożnej, a co za tym idzie udział w rozgrywkach Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej oraz organizację treningów sportowych z zakresu piłki siatkowej dla kobiet. Klub już od kilku lat propaguje piłkę nożną wśród mieszkańców gminy, a przede wszystkim promuje aktywny i zdrowy sposób spędzania wolnego czasu.
  • 20 tysięcy otrzymał Parafialny Klub Sportowy ARKA Kluczewsko na realizację zadania pn: „Piłka Nożna Moją Pasją” zajęcia sportowe z piłki nożnej dla dzieci i młodzieży z terenu Gminy Kluczewsko. PKS Arka po raz drugi realizuje zadanie publiczne z Gminą Kluczewsko, którego celem jest zachęcanie jak największej liczby dzieci do czynnego udziału w sporcie a szczególnie piłki nożnej. Młodzi adepci mogą nabywać nowych umiejętności a także doskonalić dotychczas zdobyte, w nowym sezonie do obecnej grupy dołączy grupa Żaków”.
  • 12 tysięcy otrzymał Ludowy Uczniowski Klub Sportowy START Dobromierz na realizację zadania pn: „Od Smyka do Kibica i Zawodnika”. Celem zadania publicznego jest: popularyzacja gry w piłkę siatkową wśród dzieci, młodzieży i dorosłych z terenu Gminy Kluczewsko poprzez udział w treningach sportowych, turniejach oraz rozgrywkach ligowych Świętokrzyskiego Związku Piłki Siatkowej lub Ludowych Zespołów Sportowych.

Zadania realizowane są od maja do końca grudnia br.

Dzięki realizacji poszczególnych zadań pragniemy zwiększyć aktywność fizyczną społeczeństwa, w różnych grupach społecznych i środowiskowych, stworzyć warunki do aktywnego spędzania czasu wolnego, kształtowania zdrowego stylu życia, promowania prozdrowotnych, społecznych, wychowawczych i edukacyjnych wartości sportu.

 

 

 

 b_150_100_16777215_00_images_banners_DotKluby_1.jpg

 b_150_100_16777215_00_images_banners_DotKluby_2.jpg

 b_150_100_16777215_00_images_banners_DotKluby_3.jpg

 

 

 

System Informacji Przestrzennej

 

Projekty unijne

RODO

 

RODO

Galerie zdjęć

LogowanieGospodarka odpadami

Stowarzyszenia

Gminny Punkt ds. Rozwiązywania Problemów Uzależnień i Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie

Gminna Biblioteka Publiczna

WFOŚiGW

Informacje dla rolników

Miernik jakości powietrza AIRLY

Rewitalizacja Gminy Kluczewsko

Kontakt

Urząd Gminy Kluczewsko
ul. Spółdzielcza 12
29-120 Kluczewsko
woj. świetokrzyskie

telefon  (44) 781-42-46
         (44) 781-42-44
faks  (44) 781-42-24
email  ug@kluczewsko.gmina.pl

Godziny pracy:
Od poniedziałku do piątku
w godz. od 7:00 do 15:00

W sprawach skarg i wniosków przyjmują:
- Wójt Gminy: w każdy poniedziałek
od 1300 do 1600,

- Przewodniczący Rady Gminy: w poniedziałki
od 800 do 1100 oraz od 1530 do 1600,

- Sekretarz: codziennie w godzinach
pracy Urzędu Gminy,

- Kierownicy Referatów i pracownicy na samodzielnych stanowiskach codziennie
w godzinach pracy Urzędu Gminy.

Partnerzy