Dzisiaj jest: 16 Luty 2019    |    Imieniny obchodzą: Danuta, Juliana, Daniel

Święto Rodziny

b_150_100_16777215_00_images_galeria_KluczSzkola_FestynRodzin_01.JPG27 maja na stadionie sportowym w Kluczewsku obchodziliśmy Święto Rodziny. Organizatorami uroczystości był Zespół Przedszkolno-Szkolny w Kluczewsku przy współpracy Rady Rodziców szkoły. Festyn  rozpoczął się koncertem Młodzieżowej Orkiestry Dętej OSP w Dobromierzu. Następnie uczniowie naszej szkoły prezentując montaż słowno – muzyczny wyrazili wdzięczność strażakom za ich trud i poświęcenie. Nauczycielki naszej szkoły wystąpiły w iluzorycznym tańcu do piosenki pt. „Najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.

 

W związku ze zbliżającym się 100-leciem odzyskania niepodległości przez Polskę tegoroczne hasło przewodnie festynu brzmiało „Kocham Cię Ojczyzno”. Przedstawicielki Dziecięco - Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki wyrecytowały wiersz własnego autorstwa pt. „Opowiedz mi moja Ojczyzno”. Czwartoklasistki wystąpiły we wzruszającym tańcu „Barwy naszej Ojczyzny” oraz tańcu niepodległości. 3 - 4 latki przedstawiły „Opowieść-  historia Polski”, natomiast 5- 6 latki recytowały  wiersze i śpiewały piosenki patriotyczne. Dzieci klas pierwszych wykonały tańce i przyśpiewki ludowe. Trzecioklasiści w swoim ekologicznym występie zwrócili uwagę na  konieczność dbania o nasze środowisko, a przedszkolaki w pokazie „Eko-Mody” udowodniły, że można ponownie wykorzystać różne odpady. Młodzież gimnazjalna zaśpiewała „na ludowo”. Na scenie nie zabrakło także uczniów, którzy zaprezentowali swoje talenty wokalno - instrumentalne.

Uhonorowano również najlepsze siatkarki, które w tym roku zdobyły mistrzostwo województwa świętokrzyskiego w mini - piłce siatkowej. Pamiątkowe dyplomy wręczył wójt gminy Kluczewsko p. Rafał Pałka.

Festyn zakończył się wspólną zabawą dzieci, rodziców i nauczycieli prowadzoną przez wodzireja.

FestRodzin FestRodzin FestRodzin FestRodzin
FestRodzin FestRodzin FestRodzin FestRodzin
FestRodzin FestRodzin FestRodzin FestRodzin
FestRodzin FestRodzin FestRodzin FestRodzin
FestRodzin FestRodzin FestRodzin FestRodzin
FestRodzin FestRodzin FestRodzin FestRodzin
FestRodzin FestRodzin FestRodzin FestRodzin
FestRodzin FestRodzin FestRodzin FestRodzin
FestRodzin FestRodzin FestRodzin FestRodzin
FestRodzin FestRodzin FestRodzin FestRodzin
FestRodzin FestRodzin FestRodzin FestRodzin

System Informacji Przestrzennej

 

Projekty unijne

RODO

 

RODO

Galerie zdjęć

LogowanieGospodarka odpadami

Stowarzyszenia

Gminny Punkt ds. Rozwiązywania Problemów Uzależnień i Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie

Gminna Biblioteka Publiczna

WFOŚiGW

Informacje dla rolników

Miernik jakości powietrza AIRLY

Rewitalizacja Gminy Kluczewsko

Kontakt

Urząd Gminy Kluczewsko
ul. Spółdzielcza 12
29-120 Kluczewsko
woj. świetokrzyskie

telefon  (44) 781-42-46
         (44) 781-42-44
faks  (44) 781-42-24
email  ug@kluczewsko.gmina.pl

Godziny pracy:
Od poniedziałku do piątku
w godz. od 7:00 do 15:00

W sprawach skarg i wniosków przyjmują:
- Wójt Gminy: w każdy poniedziałek
od 1300 do 1600,

- Przewodniczący Rady Gminy: w poniedziałki
od 800 do 1100 oraz od 1530 do 1600,

- Sekretarz: codziennie w godzinach
pracy Urzędu Gminy,

- Kierownicy Referatów i pracownicy na samodzielnych stanowiskach codziennie
w godzinach pracy Urzędu Gminy.

Partnerzy