Dzisiaj jest: 16 Luty 2019    |    Imieniny obchodzą: Danuta, Juliana, Daniel

Siatkarki SP Kluczewsko zagrają w Mistrzostwach Polski!!!

b_150_100_16777215_00_images_galeria_KluczSzkola_KluczSiatk_01.JPG21 maja w Ostrowcu Świętokrzyskim odbył się Finał Wojewódzki Turnieju Minisiatkówki Dziewcząt Kinder+Sport’2018. W kategorii „trójek” wystąpiły trzy zespoły Szkoły Podstawowej z Kluczewska, które zaprezentowały się wyśmienicie, zdobywając złote (I zespół) i brązowe (II zespół) medale.

 

                Zawody w pierwszej fazie odbywały się w trzech grupach, które tworzyły: Grupa „A”: SP III Kluczewsko, PSP Niekłań Wielki, MUKS Jedynka II Ostrowiec Św., ULKS Chobrzany; Grupa „B”: SP I Kluczewsko, PLAS Kielce, SP Dobromierz, GALA Skarżysko Kamienna; Grupa „C”: SP II Kluczewsko, FUN SPORT Kielce, MUKS Jedynka I Ostrowiec Św. Wyniki poszczególnych meczów drużyn z Kluczewska (grano 1 set do 25 punktów): Grupa „A”: SP III Kluczewsko – ULKS Chobrzany 25:20, SP III Kluczewsko – PSP Niekłań Wielki 19:25, SP III Kluczewsko – MUKS Jedynka II Ostrowiec Św. 19:25. Grupa „B”: SP I Kluczewsko – GALA Skarżysko Kam. 25:20, SP I Kluczewsko – SP Dobromierz 25:9, SP I Kluczewsko – PLAS Kielce 25:23. Grupa „C”: SP II Kluczewsko – FUN SPORT Kielce 25:12, SP II Kluczewsko – MUKS Jedynka I Ostrowiec Św. 25:21. Ćwierćfinały: SP I Kluczewsko – MUKS Jedynka I Ostrowiec Św. 25:15, SP II Kluczewsko – MUKS Jedynka II Ostrowiec Św. 25:19.

                Oba zespołu z Kluczewska awansowały do strefy medalowej, gdzie zmierzyły się trzy najlepsze drużyny turnieju: SP I Kluczewsko, SP II Kluczewsko i GALA Skarżysko Kam. Wyniki fazy finałowej przedstawiają się następująco: SP I Kluczewsko – GALA Skarżysko Kam. 25:21, SP I Kluczewsko – SP II Kluczewsko 25:23, SP II Kluczewsko – GALA Skarżysko Kam. 18:25.

                SP I Kluczewsko z kompletem zwycięstw zostało Mistrzem Województwa Świętokrzyskiego w kategorii „trójki” natomiast SP II Kluczewsko zajęło III miejsce. Mistrz i wicemistrz (GALA Skarżysko Kam.) awansowały na Mistrzostwa Polski Kinder+Sport’2018, które odbędą się w dniach 6-8 lipca w Zabrzu.

Klasyfikacja końcowa turnieju: 1. SP I Kluczewsko, 2. GALA Skarżysko, 3. SP II Kluczewsko, 4. MUKS Jedynka I Ostrowiec Św., 5. ULKS Chobrzany, 6. MUKS Jedynka II Ostrowiec Św. 7. SP III Kluczewsko, 8. FUN SPORT Kielce, 9. PLAS Kielce, 10. SP Dobromierz, 11. PSP Niekłań Wielki.

                Rozgrywki Minisiatkówki Kinder+Sport są największym tego typu turniejem w Europie. W całym cyklu bierze w nim udział ponad 40 tysięcy młodych adeptów siatkówki. Niezmiernie cieszy to, że w tych prestiżowych zawodach już po raz trzeci z rzędu zagrają młode siatkarki ze Szkoły Podstawowej z Kluczewska.

SP Kluczewsko w turnieju reprezentowały: I zespół: Amelia Mazur, Wiktoria Łęcka, Nina Parzuchowska; II zespół: Klaudia Synowiec, Nikola Olczyk, Natalia Toborek; III zespół: Kinga Turczyn, Natalia Wójcik, Emilia Wójcik, Anna Borowiecka. Opiekun zespołów – p. Tomasz Dębowski

KluczSiatk KluczSiatk KluczSiatk KluczSiatk
KluczSiatk KluczSiatk KluczSiatk KluczSiatk
KluczSiatk KluczSiatk KluczSiatk  

System Informacji Przestrzennej

 

Projekty unijne

RODO

 

RODO

Galerie zdjęć

LogowanieGospodarka odpadami

Stowarzyszenia

Gminny Punkt ds. Rozwiązywania Problemów Uzależnień i Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie

Gminna Biblioteka Publiczna

WFOŚiGW

Informacje dla rolników

Miernik jakości powietrza AIRLY

Rewitalizacja Gminy Kluczewsko

Kontakt

Urząd Gminy Kluczewsko
ul. Spółdzielcza 12
29-120 Kluczewsko
woj. świetokrzyskie

telefon  (44) 781-42-46
         (44) 781-42-44
faks  (44) 781-42-24
email  ug@kluczewsko.gmina.pl

Godziny pracy:
Od poniedziałku do piątku
w godz. od 7:00 do 15:00

W sprawach skarg i wniosków przyjmują:
- Wójt Gminy: w każdy poniedziałek
od 1300 do 1600,

- Przewodniczący Rady Gminy: w poniedziałki
od 800 do 1100 oraz od 1530 do 1600,

- Sekretarz: codziennie w godzinach
pracy Urzędu Gminy,

- Kierownicy Referatów i pracownicy na samodzielnych stanowiskach codziennie
w godzinach pracy Urzędu Gminy.

Partnerzy