Dzisiaj jest: 16 Luty 2019    |    Imieniny obchodzą: Danuta, Juliana, Daniel

Chłopcy z Kluczewska piątą drużyną województwa w minisiatkówce!

b_150_100_16777215_00_images_galeria_KluczSzkola_ChlopcyZKlucz_1.JPG17 maja w Mircu odbył się Finał Wojewódzki w Minisiatkówce Chłopców. W zawodach zagrało 6 najlepszych zespołów z województwa wyłonionych w półfinałach. Jednym z uczestników była po raz pierwszy w historii Szkoła Podstawowa w Kluczewsku. Oprócz Kluczewska w finale zagrały jeszcze następujące szkoły: SP Niekłań, SP Nr 1 Busko Zdrój, SP Rudki, SP Nieświń i SP Mirzec.

 

                W wyniku losowania chłopcy z Kluczewska trafili do bardzo trudnej grupy „B”, gdzie ich przeciwnikami byli: SP Niekłań i SP Nieświń. W pierwszym meczu Kluczewsko zagrało z Niekłaniemi niestety musiało uznać wyższość jednych z głównych faworytów całego finału, przegrywając 0:2 (21:25; 13:25). Znacznie bardziej wyrównany był mecz z kolegami z Nieświnia, który zakończył się po pasjonującym tie-breku, niestety dla nas przegranym 15:17. SP Kluczewsko – SP Nieświń 1:2 (17:25; 26:24; 15:17). Porażka w tym meczu oznaczała brak awansu do strefy medalowej i ostateczną klasyfikację naszej drużyny na V miejscu.

Klasyfikacja końcowa finału wojewódzkiego: 1. SP Mirzec, 2. SP Niekłań, 3. SP Nieświń, 4. SP Rudki, 5. SP Kluczewsko, SP Nr 1 Busko Zdrój.

Chłopcy z Kluczewska zaprezentowali się bardzo przyzwoicie na tle silnych rywali i w ocenie obserwatorów pozostawili po sobie bardzo dobre wrażenie.

SP Kluczewsko na Finale Wojewódzkim reprezentowali:Jakub Walasek (kpt.), Damian Barczyński, Jakub Prokop, Oskar Glanda, Krzysztof Bąk, Kacper Pura, Jakub Nowak, Kacper Czaiński, Jakub Łączek, Bartłomiej Marcinkowski. Opiekun – p. Tomasz Dębowski

ChlopcyZKlucz ChlopcyZKlucz ChlopcyZKlucz ChlopcyZKlucz
ChlopcyZKlucz ChlopcyZKlucz ChlopcyZKlucz ChlopcyZKlucz

System Informacji Przestrzennej

 

Projekty unijne

RODO

 

RODO

Galerie zdjęć

LogowanieGospodarka odpadami

Stowarzyszenia

Gminny Punkt ds. Rozwiązywania Problemów Uzależnień i Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie

Gminna Biblioteka Publiczna

WFOŚiGW

Informacje dla rolników

Miernik jakości powietrza AIRLY

Rewitalizacja Gminy Kluczewsko

Kontakt

Urząd Gminy Kluczewsko
ul. Spółdzielcza 12
29-120 Kluczewsko
woj. świetokrzyskie

telefon  (44) 781-42-46
         (44) 781-42-44
faks  (44) 781-42-24
email  ug@kluczewsko.gmina.pl

Godziny pracy:
Od poniedziałku do piątku
w godz. od 7:00 do 15:00

W sprawach skarg i wniosków przyjmują:
- Wójt Gminy: w każdy poniedziałek
od 1300 do 1600,

- Przewodniczący Rady Gminy: w poniedziałki
od 800 do 1100 oraz od 1530 do 1600,

- Sekretarz: codziennie w godzinach
pracy Urzędu Gminy,

- Kierownicy Referatów i pracownicy na samodzielnych stanowiskach codziennie
w godzinach pracy Urzędu Gminy.

Partnerzy