Dzisiaj jest: 19 Luty 2019    |    Imieniny obchodzą: Arnold, Konrad, Marceli

Wizyta Teresy Ostrowskiej w bibliotece szkolnej w Kluczewsku – promocja najnowszego zbioru wierszy.

b_150_100_16777215_00_images_galeria_KluczSzkola_WizPisarki_01.JPG26 kwietnia br. po raz drugi bibliotekę szkolną w Kluczewsku  odwiedziła pisarka p. Teresa Ostrowska. Głównym celem wizyty była promocja najnowszego zbioru wierszy pt. „Warzywa z ogródka babci i dziadka”, które powstały na prośbę wnuka pisarki.


W uroczystości wzięli udział uczniowie klas I-III. Z zainteresowaniem słuchali opowieści p. Teresy, która czytając swoją twórczość zachęcała dzieci do spożywania owoców i warzyw oraz aktywności fizycznej. Spotkanie było niezwykłą okazją do promowania zdrowego stylu życia, prawidłowego odżywiania oraz wielkiej roli warzyw i owoców w diecie młodego człowieka ”.  Dla uczestników zorganizowane  zostały różne zabawy, konkursy i zagadki dotyczące owoców i warzyw, za które dzieci otrzymały nagrody ufundowane przez p. Teresę Ostrowską. Następnie pisarka wręczyła każdemu prezent „owocowo – warzywny” oraz przekazała naszej bibliotece 40 książek pt. „Warzywa z ogródka babci i dziadka”.

W podziękowaniu za wizytę dzieci wręczyły pisarce bukiet kwiatów, natomiast uczniowie należący do Dziecięco - Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki przekazali zbiorek własnoręcznie napisanych wierszy.

Serdecznie dziękujemy p. Teresie za miłe spotkanie i z niecierpliwością czekamy na kolejne.

Małgorzata Walasek

WizPisarki WizPisarki WizPisarki WizPisarki
WizPisarki WizPisarki WizPisarki WizPisarki
WizPisarki WizPisarki WizPisarki WizPisarki
WizPisarki WizPisarki WizPisarki WizPisarki
WizPisarki WizPisarki WizPisarki WizPisarki
WizPisarki WizPisarki WizPisarki WizPisarki
WizPisarki WizPisarki WizPisarki WizPisarki
WizPisarki    

System Informacji Przestrzennej

 

Projekty unijne

RODO

 

RODO

Galerie zdjęć

LogowanieGospodarka odpadami

Stowarzyszenia

Gminny Punkt ds. Rozwiązywania Problemów Uzależnień i Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie

Gminna Biblioteka Publiczna

WFOŚiGW

Informacje dla rolników

Miernik jakości powietrza AIRLY

Rewitalizacja Gminy Kluczewsko

Kontakt

Urząd Gminy Kluczewsko
ul. Spółdzielcza 12
29-120 Kluczewsko
woj. świetokrzyskie

telefon  (44) 781-42-46
         (44) 781-42-44
faks  (44) 781-42-24
email  ug@kluczewsko.gmina.pl

Godziny pracy:
Od poniedziałku do piątku
w godz. od 7:00 do 15:00

W sprawach skarg i wniosków przyjmują:
- Wójt Gminy: w każdy poniedziałek
od 1300 do 1600,

- Przewodniczący Rady Gminy: w poniedziałki
od 800 do 1100 oraz od 1530 do 1600,

- Sekretarz: codziennie w godzinach
pracy Urzędu Gminy,

- Kierownicy Referatów i pracownicy na samodzielnych stanowiskach codziennie
w godzinach pracy Urzędu Gminy.

Partnerzy