Dzisiaj jest: 22 Styczeń 2019    |    Imieniny obchodzą: Anastazy, Wincenty, Wiktor

Młodzi Radni na debacie w Kielcach

b_150_100_16777215_00_images_galeria_MGR_1.JPGDnia 03.02. 2018 r. w Wojewódzkim Domu Kultury im. Józefa Piłsudskiego w Kielcach odbyła się debata o przyszłości Młodzieżowych Rad Gmin. Naszą gminę  reprezentowali młodzi radni:  Weronika Wasela, Karolina Kłudziak, Monika Ludynia, Oliwia Chlebosz, Alicja Bańcer oraz  opiekun p. Krystyna Balcerek.

Celem debaty było wypracowanie postulatów do zmiany Ustawy o Samorządzie Gminnym w kwestii młodzieżowych​ ​rad realizowanych przez Polską Radę Organizacji Młodzieżowych przy wsparciu finansowym programu Erasmus+. W grupach wypracowywaliśmy  propozycje poprawy wymienionej ustawy. Wymienialiśmy również doświadczenia na temat własnej pracy.  Serdeczne podziękowania składamy p. Wójtowi Rafałowi Pałce, który wspiera działalność Młodzieżowej Rady Gminy w naszej gminie.

Weronika Wasela

MGR MGR MGR MGR

System Informacji Przestrzennej

 

Projekty unijne

RODO

 

RODO

Galerie zdjęć

LogowanieGospodarka odpadami

Stowarzyszenia

Gminny Punkt ds. Rozwiązywania Problemów Uzależnień i Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie

Gminna Biblioteka Publiczna

WFOŚiGW

Informacje dla rolników

Miernik jakości powietrza AIRLY

Rewitalizacja Gminy Kluczewsko

Kontakt

Urząd Gminy Kluczewsko
ul. Spółdzielcza 12
29-120 Kluczewsko
woj. świetokrzyskie

telefon  (44) 781-42-46
         (44) 781-42-44
faks  (44) 781-42-24
email  ug@kluczewsko.gmina.pl

Godziny pracy:
Od poniedziałku do piątku
w godz. od 7:00 do 15:00

W sprawach skarg i wniosków przyjmują:
- Wójt Gminy: w każdy poniedziałek
od 1300 do 1600,

- Przewodniczący Rady Gminy: w poniedziałki
od 800 do 1100 oraz od 1530 do 1600,

- Sekretarz: codziennie w godzinach
pracy Urzędu Gminy,

- Kierownicy Referatów i pracownicy na samodzielnych stanowiskach codziennie
w godzinach pracy Urzędu Gminy.

Partnerzy