Dzisiaj jest: 22 Styczeń 2019    |    Imieniny obchodzą: Anastazy, Wincenty, Wiktor

Noworoczne granie…

b_150_100_16777215_00_images_galeria_KoncertNowor_01.JPGW niedzielę 21-go stycznia 2018r. w remizie OSP w Dobromierzu odbył się koncert noworoczny Gminnej Młodzieżowej Orkiestry Dętej działającej przy OSP Dobromierz. Koncert poprowadził dh Krzysztof Kupczyk dyrygent orkiestry, która wystąpiła w 25-cio osobowym składzie.

W repertuarze koncertu znalazło się 16 utworów w tym kolędy: Gdy się Chrystus rodzi, Cicha noc, Lulajże Jezuniu, Tryumfy Króla Niebieskiego, Wśród nocnej ciszy, utwory świąteczne takie jak LastChristmas, a także utwory rozrywkowe np. One Moment in Time, Uptown Girl, Heal the World, Mercymercy, Party rock anthem, czy też znane wszystkim Gonna flynow, a także klasyczny Walc Barbaryz filmu Noce i Dnie, który orkiestra zaprezentowała m.in. na Przeglądzie Wojewódzkim Orkiestr Dętych w Busku-Zdroju. Jak przystało na orkiestrę strażacką, koncert zakończono marszami - Pochod, Północna strona oraz Marszem Strzelców .Licznie zgromadzona publiczność nagrodziła wykonawców gromkimi brawami. Na koncercie, orkiestra miała okazję gościć m.in. p. Wójta Rafała Pałkę, p. Przewodniczącego Rady Gminy Mateusza Strychalskiego, a także ks. Proboszcza Stanisława Stańczyka. Dziękujemy wszystkim, którzy przybyli, by wysłuchać koncertu. Organizatorzy i wykonawcy mają nadzieję, iż koncert noworoczny wejdzie na stałe do kalendarza imprez, a słuchaczy będzie jeszcze więcej! Muzycy MOD Dobromierz składają także podziękowania druhom OSP w Dobromierzu za zaangażowanie w organizację tego wydarzenia.

Prezes Zarządu OSP Dobromierz

dh Leszek Wasela

KoncertNowor KoncertNowor KoncertNowor KoncertNowor
KoncertNowor KoncertNowor KoncertNowor KoncertNowor
KoncertNowor KoncertNowor KoncertNowor KoncertNowor
KoncertNowor KoncertNowor   

System Informacji Przestrzennej

 

Projekty unijne

RODO

 

RODO

Galerie zdjęć

LogowanieGospodarka odpadami

Stowarzyszenia

Gminny Punkt ds. Rozwiązywania Problemów Uzależnień i Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie

Gminna Biblioteka Publiczna

WFOŚiGW

Informacje dla rolników

Miernik jakości powietrza AIRLY

Rewitalizacja Gminy Kluczewsko

Kontakt

Urząd Gminy Kluczewsko
ul. Spółdzielcza 12
29-120 Kluczewsko
woj. świetokrzyskie

telefon  (44) 781-42-46
         (44) 781-42-44
faks  (44) 781-42-24
email  ug@kluczewsko.gmina.pl

Godziny pracy:
Od poniedziałku do piątku
w godz. od 7:00 do 15:00

W sprawach skarg i wniosków przyjmują:
- Wójt Gminy: w każdy poniedziałek
od 1300 do 1600,

- Przewodniczący Rady Gminy: w poniedziałki
od 800 do 1100 oraz od 1530 do 1600,

- Sekretarz: codziennie w godzinach
pracy Urzędu Gminy,

- Kierownicy Referatów i pracownicy na samodzielnych stanowiskach codziennie
w godzinach pracy Urzędu Gminy.

Partnerzy