Dzisiaj jest: 17 Październik 2018    |    Imieniny obchodzą: Lucyny, Małgorzaty, Wiktora

Noworoczne granie…

b_150_100_16777215_00_images_galeria_KoncertNowor_01.JPGW niedzielę 21-go stycznia 2018r. w remizie OSP w Dobromierzu odbył się koncert noworoczny Gminnej Młodzieżowej Orkiestry Dętej działającej przy OSP Dobromierz. Koncert poprowadził dh Krzysztof Kupczyk dyrygent orkiestry, która wystąpiła w 25-cio osobowym składzie.

W repertuarze koncertu znalazło się 16 utworów w tym kolędy: Gdy się Chrystus rodzi, Cicha noc, Lulajże Jezuniu, Tryumfy Króla Niebieskiego, Wśród nocnej ciszy, utwory świąteczne takie jak LastChristmas, a także utwory rozrywkowe np. One Moment in Time, Uptown Girl, Heal the World, Mercymercy, Party rock anthem, czy też znane wszystkim Gonna flynow, a także klasyczny Walc Barbaryz filmu Noce i Dnie, który orkiestra zaprezentowała m.in. na Przeglądzie Wojewódzkim Orkiestr Dętych w Busku-Zdroju. Jak przystało na orkiestrę strażacką, koncert zakończono marszami - Pochod, Północna strona oraz Marszem Strzelców .Licznie zgromadzona publiczność nagrodziła wykonawców gromkimi brawami. Na koncercie, orkiestra miała okazję gościć m.in. p. Wójta Rafała Pałkę, p. Przewodniczącego Rady Gminy Mateusza Strychalskiego, a także ks. Proboszcza Stanisława Stańczyka. Dziękujemy wszystkim, którzy przybyli, by wysłuchać koncertu. Organizatorzy i wykonawcy mają nadzieję, iż koncert noworoczny wejdzie na stałe do kalendarza imprez, a słuchaczy będzie jeszcze więcej! Muzycy MOD Dobromierz składają także podziękowania druhom OSP w Dobromierzu za zaangażowanie w organizację tego wydarzenia.

Prezes Zarządu OSP Dobromierz

dh Leszek Wasela

KoncertNowor KoncertNowor KoncertNowor KoncertNowor
KoncertNowor KoncertNowor KoncertNowor KoncertNowor
KoncertNowor KoncertNowor KoncertNowor KoncertNowor
KoncertNowor KoncertNowor   

Projekty unijne

W starym obiektywie

Galerie zdjęć

LogowanieGospodarka odpadami

Stowarzyszenia

Gminny Punkt ds. Rozwiązywania Problemów Uzależnień i Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie

Gminna Biblioteka Publiczna

WFOŚiGW

Informacje dla rolników

Rewitalizacja Gminy Kluczewsko

Kontakt

Urząd Gminy Kluczewsko
ul. Spółdzielcza 12
29-120 Kluczewsko
woj. świetokrzyskie

telefon  (44) 781-42-46
         (44) 781-42-44
faks  (44) 781-42-24
email  ug@kluczewsko.gmina.pl

Godziny pracy:
Od poniedziałku do piątku
w godz. od 7:00 do 15:00

W sprawach skarg i wniosków przyjmują:
- Wójt Gminy: w każdy poniedziałek
od 1300 do 1600,

- Przewodniczący Rady Gminy: w poniedziałki
od 800 do 1100 oraz od 1530 do 1600,

- Sekretarz: codziennie w godzinach
pracy Urzędu Gminy,

- Kierownicy Referatów i pracownicy na samodzielnych stanowiskach codziennie
w godzinach pracy Urzędu Gminy.

Partnerzy