Dzisiaj jest: 17 Październik 2018    |    Imieniny obchodzą: Lucyny, Małgorzaty, Wiktora

Dublet Kluczewska… i udany debiut Najmłodszych Siatkarek!

b_150_100_16777215_00_images_galeria_KluczSzkola_Dublrt_01.jpgDoskonale zaprezentowały się Siatkarki SP Kluczewsko w Turnieju Akademii PGE Skry Bełchatów rozgrywanym w Fałkowie. Nasze dziewczęta zdobyły I i II miejsce w kategorii „trójki” oraz II miejsce w kategorii „single” (Zuzanna Olczyk).

 

W Fałkowie grały dziewczęta we wszystkich kategoriach wiekowych. Szkołę z Kluczewska reprezentowały 3 zespoły w kategorii „trójki” oraz 4 dziewczynki w kategorii „single”.

W „trójkach” zagrało 8 zespołów podzielonych na 2 grupy. Grano 1 set do 21 punktów. Wyniki naszych drużyn przedstawiają się następująco: Grupa „A”: SP I Kluczewsko – Strzelce Małe 21:6; SP I Kluczewsko – Radoszyce II 21:7; SP I Kluczewsko – Falków 21:12. Grupa „B”: SP II Kluczewsko – Radoszyce I 21:16; SP II Kluczewsko – Przedbórz 21:9; SP II Kluczewsko – SP III Kluczewsko 21:14; SP III Kluczewsko – Przedbórz 21:16; SP III Kluczewsko – Radoszyce I 14:21. Półfinały: SP I Kluczewsko – Radoszyce I 21:11; SP II Kluczewsko – Radoszyce II 21:10.

Mecz o V miejsce: SP III Kluczewsko – PSP Fałków 21:14

Mecz o I Miejsce: SP I Kluczewsko – SP II Kluczewsko 21:6

Klasyfikacja końcowa turnieju „trójek”: 1. SP I Kluczewsko; 2. SP II Kluczewsko; 3. Radoszyce I; 4. Radoszyce II; 5. SP III Kluczewsko; 6. Fałków; 7. Strzelce Małe; 8. Przedbórz.

Przypomnijmy, że Nasze Siatkarki triumfowały także w poprzednim turnieju Akademii, który odbył się w Bełchatowie.

„Single” to kolejna kategoria wiekowa, w której występowały dziewczęta z Kluczewska. Naszą szkołę reprezentowały 2 dziewczynki z Rocznika 2008 i 2 z Rocznika 2009. Dla tych czterech młodziutkich siatkarek był to kompletny debiut w zawodach mini-siatkówki tej rangi i trzeba przyznać, że po przejściu „chrztu bojowego” w początkowych meczach ich gra w każdym kolejnym wyglądała tylko lepiej. Bardzo dobry wynik osiągnęła Zuzia Olczyk (2008), która z jedną porażką zakończyła turniej na II miejscu. Fabiola Barabasz (2008) zajęła IV miejsce, Amelka Pura (2009) – V aAmelka Jończyk (2009) – VI.

Najmłodsze siatkarki ze Szkoły Podstawowej z Kluczewska należą do Akademii Siatkówki PGE Skry Bełchatów od września 2017 r. Treningi w ramach Akademii odbywają się 2 razy w tygodniu we wtorki i środy (lub piątki).

SP Kluczewsko w Fałkowie reprezentowały: „Trójki”: Amelia Mazur, Nina Parzuchowska, Wiktoria Łęcka, Klaudia Synowiec, Nikola Olczyk, Natalia Toborek, Kinga Turczyn, Natalia Wójcik, Emilia Wójcik. „Single”: Zuzanna Olczyk, Fabiola Barabasz, Amelia Jończyk, Amelia Pura. Opiekunowie – p. Tomasz Dębowski, p. Małgorzata Walasek.

Naszym dziewczętom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Dublrt Dublrt Dublrt Dublrt
Dublrt Dublrt Dublrt Dublrt
Dublrt Dublrt Dublrt Dublrt
Dublrt    

Projekty unijne

W starym obiektywie

Galerie zdjęć

LogowanieGospodarka odpadami

Stowarzyszenia

Gminny Punkt ds. Rozwiązywania Problemów Uzależnień i Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie

Gminna Biblioteka Publiczna

WFOŚiGW

Informacje dla rolników

Rewitalizacja Gminy Kluczewsko

Kontakt

Urząd Gminy Kluczewsko
ul. Spółdzielcza 12
29-120 Kluczewsko
woj. świetokrzyskie

telefon  (44) 781-42-46
         (44) 781-42-44
faks  (44) 781-42-24
email  ug@kluczewsko.gmina.pl

Godziny pracy:
Od poniedziałku do piątku
w godz. od 7:00 do 15:00

W sprawach skarg i wniosków przyjmują:
- Wójt Gminy: w każdy poniedziałek
od 1300 do 1600,

- Przewodniczący Rady Gminy: w poniedziałki
od 800 do 1100 oraz od 1530 do 1600,

- Sekretarz: codziennie w godzinach
pracy Urzędu Gminy,

- Kierownicy Referatów i pracownicy na samodzielnych stanowiskach codziennie
w godzinach pracy Urzędu Gminy.

Partnerzy