Dzisiaj jest: 22 Styczeń 2019    |    Imieniny obchodzą: Anastazy, Wincenty, Wiktor

Dublet Kluczewska… i udany debiut Najmłodszych Siatkarek!

b_150_100_16777215_00_images_galeria_KluczSzkola_Dublrt_01.jpgDoskonale zaprezentowały się Siatkarki SP Kluczewsko w Turnieju Akademii PGE Skry Bełchatów rozgrywanym w Fałkowie. Nasze dziewczęta zdobyły I i II miejsce w kategorii „trójki” oraz II miejsce w kategorii „single” (Zuzanna Olczyk).

 

W Fałkowie grały dziewczęta we wszystkich kategoriach wiekowych. Szkołę z Kluczewska reprezentowały 3 zespoły w kategorii „trójki” oraz 4 dziewczynki w kategorii „single”.

W „trójkach” zagrało 8 zespołów podzielonych na 2 grupy. Grano 1 set do 21 punktów. Wyniki naszych drużyn przedstawiają się następująco: Grupa „A”: SP I Kluczewsko – Strzelce Małe 21:6; SP I Kluczewsko – Radoszyce II 21:7; SP I Kluczewsko – Falków 21:12. Grupa „B”: SP II Kluczewsko – Radoszyce I 21:16; SP II Kluczewsko – Przedbórz 21:9; SP II Kluczewsko – SP III Kluczewsko 21:14; SP III Kluczewsko – Przedbórz 21:16; SP III Kluczewsko – Radoszyce I 14:21. Półfinały: SP I Kluczewsko – Radoszyce I 21:11; SP II Kluczewsko – Radoszyce II 21:10.

Mecz o V miejsce: SP III Kluczewsko – PSP Fałków 21:14

Mecz o I Miejsce: SP I Kluczewsko – SP II Kluczewsko 21:6

Klasyfikacja końcowa turnieju „trójek”: 1. SP I Kluczewsko; 2. SP II Kluczewsko; 3. Radoszyce I; 4. Radoszyce II; 5. SP III Kluczewsko; 6. Fałków; 7. Strzelce Małe; 8. Przedbórz.

Przypomnijmy, że Nasze Siatkarki triumfowały także w poprzednim turnieju Akademii, który odbył się w Bełchatowie.

„Single” to kolejna kategoria wiekowa, w której występowały dziewczęta z Kluczewska. Naszą szkołę reprezentowały 2 dziewczynki z Rocznika 2008 i 2 z Rocznika 2009. Dla tych czterech młodziutkich siatkarek był to kompletny debiut w zawodach mini-siatkówki tej rangi i trzeba przyznać, że po przejściu „chrztu bojowego” w początkowych meczach ich gra w każdym kolejnym wyglądała tylko lepiej. Bardzo dobry wynik osiągnęła Zuzia Olczyk (2008), która z jedną porażką zakończyła turniej na II miejscu. Fabiola Barabasz (2008) zajęła IV miejsce, Amelka Pura (2009) – V aAmelka Jończyk (2009) – VI.

Najmłodsze siatkarki ze Szkoły Podstawowej z Kluczewska należą do Akademii Siatkówki PGE Skry Bełchatów od września 2017 r. Treningi w ramach Akademii odbywają się 2 razy w tygodniu we wtorki i środy (lub piątki).

SP Kluczewsko w Fałkowie reprezentowały: „Trójki”: Amelia Mazur, Nina Parzuchowska, Wiktoria Łęcka, Klaudia Synowiec, Nikola Olczyk, Natalia Toborek, Kinga Turczyn, Natalia Wójcik, Emilia Wójcik. „Single”: Zuzanna Olczyk, Fabiola Barabasz, Amelia Jończyk, Amelia Pura. Opiekunowie – p. Tomasz Dębowski, p. Małgorzata Walasek.

Naszym dziewczętom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Dublrt Dublrt Dublrt Dublrt
Dublrt Dublrt Dublrt Dublrt
Dublrt Dublrt Dublrt Dublrt
Dublrt    

System Informacji Przestrzennej

 

Projekty unijne

RODO

 

RODO

Galerie zdjęć

LogowanieGospodarka odpadami

Stowarzyszenia

Gminny Punkt ds. Rozwiązywania Problemów Uzależnień i Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie

Gminna Biblioteka Publiczna

WFOŚiGW

Informacje dla rolników

Miernik jakości powietrza AIRLY

Rewitalizacja Gminy Kluczewsko

Kontakt

Urząd Gminy Kluczewsko
ul. Spółdzielcza 12
29-120 Kluczewsko
woj. świetokrzyskie

telefon  (44) 781-42-46
         (44) 781-42-44
faks  (44) 781-42-24
email  ug@kluczewsko.gmina.pl

Godziny pracy:
Od poniedziałku do piątku
w godz. od 7:00 do 15:00

W sprawach skarg i wniosków przyjmują:
- Wójt Gminy: w każdy poniedziałek
od 1300 do 1600,

- Przewodniczący Rady Gminy: w poniedziałki
od 800 do 1100 oraz od 1530 do 1600,

- Sekretarz: codziennie w godzinach
pracy Urzędu Gminy,

- Kierownicy Referatów i pracownicy na samodzielnych stanowiskach codziennie
w godzinach pracy Urzędu Gminy.

Partnerzy