Dzisiaj jest: 16 Grudzień 2018    |    Imieniny obchodzą: Albina, Zdzisław

Dobry występ Siatkarek z Kluczewska w Tuszynie

       b_150_100_16777215_00_images_galeria_KluczSzkola_Tuszyn_01.JPGW dniach 2-3 grudnia młode siatkarki ze Szkoły Podstawowej z Kluczewska uczestniczyły w Ogólnopolskim Turnieju Minisiatkówki Dziewcząt o Puchar Burmistrza Tuszyna. Turniej rozgrywany był w trzech kategoriach: „dwójki”, „trójki” i  „czwórki”. Dwa zespoły dziewcząt z Kluczewska grały w kategorii „trójki”, gdzie w sumie zagrały 33 zespoły. Rozgrywki toczyły się systemem grupowym (1 set do 15 punktów). Wszystkie drużyny rozegrały po kilkanaście spotkań.

 

Wyniki spotkań kluczewskich drużyn przedstawiają się następująco:

Etap I                                                                              

Grupa „A”: SP II Kluczewsko – Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 15:10; SP II Kluczewsko – ECO UNI I Opole 7:15; SP II Kluczewsko – UKS Środa Wielkopolska 15:10; SP II Kluczewsko – Lider Konstantynów Łódzki 9:15; SP II Kluczewsko – Joker I Świecie 9:15; SP II Kluczewsko – Szóstka I Rawicz 15:8; SP II Kluczewsko – ZKS Włókniarz Zgierz 15:10; SP II Kluczewsko – MICRO II Ełk 15:7.

SP II Kluczewsko zajęło IV miejsce w grupie „A” i awansowało do kolejnego etapu (miejsca 1-16).

Grupa „D”: SP I Kluczewsko – Siatkarz Jarocin 15:9; SP I Kluczewsko – UMKS I Tuszyn 8:15; SP I Kluczewsko – Spartakus II Września 15:3; SP I Kluczewsko – KS GORCE II Nowy Targ 11:15; SP I Kluczewsko – UKS I Ozorków 15:10; SP I Kluczewsko – SL SALOS II Staniątki 15:6; SP I Kluczewsko – Łaskovia II Łask 15:11;

SP I Kluczewsko zajęło II miejsce w grupie „D” i awansowało do kolejnego etapu (miejsca 1-16).

Etap II

Grupa „J”: SP II Kluczewsko – Start I Kłobuck 16:14; SP II Kluczewsko – MICRO I Ełk 15:10; SP II Kluczewsko – ECO UNI I Opole 2:15.

SP II Kluczewsko zajęło II miejsce w grupie „J” i awansowało do kolejnego etapu (miejsca 1-8).

Grupa „M”: SP I Kluczewsko – Tytan I Ostrowy 21:23; SP I Kluczewsko – KS GORCE II Nowy Targ 15:10; SP I Kluczewsko – Siatkarz I Jarocin 15:10.

SP I Kluczewsko zajęło II miejsce w grupie „M” i awansowało do kolejnego etapu (miejsca 1-8)

Etap III

Grupa „R”: SP II Kluczewsko – Tytan I Ostrowy 10:15; SP II Kluczewsko – KS Gorce II Nowy Targ 15:11; SP II Kluczewsko – Joker Świecie 5:15.

SP II Kluczewsko zajęło IV miejsce w grupie i kolejnym etapie grało o miejsca 5-8.

Grupa „S”: SP I Kluczewsko – UMKS I Tuszyn 4:15; SP I Kluczewsko – ECO UNI I Opole 5:15; SP I Kluczewsko – Lider Konstantynów Łódzki 7:15.

SP I Kluczewsko zajęło IV miejsce w grupie i kolejnym etapie grało o miejsca 5-8.

Etap IV (Miejsca 5-8)

Grupa „AB”: SP II Kluczewsko – UNI ECO I Opole 9:15; SP I Kluczewsko – KS GORCE II Nowy Targ 10:15; SP I Kluczewsko – ECO UNI I Opole 6:15; SP II Kluczewsko – KS GORCE II Nowy Targ 9:15; SP I Kluczewsko – SP II Kluczewsko 15:9.

Pierwsza dziesiątka turnieju przedstawia się następująco: 1. JOKER Świecie, 2. UMKS II Tuszyn, 3. Lider Konstantynów Łódzki, 4. Tytan Ostrowy, 5. KS GORCE II Nowy Targ, 6. ECO UNI I Opole, 7. SP I Kluczewsko, 8. SP II Kluczewsko, 9. Łaskovia I Łask, 10. JOKER II Świecie.

                Występ w Tuszynie dla dziewcząt z Kluczewska był bez wątpienia wspaniałą lekcją siatkówki. Mogły one skonfrontować swoje umiejętności z bardzo silnymi klubowymi drużynami i trzeba przyznać, że w niektórych momentach bardzo dobrze sobie radziły. Pokazały one, że „drzemie” w nich spory potencjał ale do najlepszych im jeszcze trochę brakuje i tylko przez zaangażowanie i ciężką pracę na treningach można wejść na „wyższy poziom”.

SP Kluczewsko w Tuszynie zagrało w składzie: I Zespół – Amelia Mazur, Wiktoria Łęcka, Nina Parzuchowska, II Zespół – Klaudia Synowiec, Natalia Toborek, Nikola Olczyk, Kinga Turczyn. Opiekunem obu zespołów jest p. Tomasz Dębowski

 

Tuszyn Tuszyn Tuszyn Tuszyn
Tuszyn Tuszyn Tuszyn Tuszyn
Tuszyn    

Projekty unijne

W starym obiektywie

Galerie zdjęć

LogowanieGospodarka odpadami

Stowarzyszenia

Gminny Punkt ds. Rozwiązywania Problemów Uzależnień i Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie

Gminna Biblioteka Publiczna

WFOŚiGW

Informacje dla rolników

Miernik jakości powietrza AIRLY

Rewitalizacja Gminy Kluczewsko

Kontakt

Urząd Gminy Kluczewsko
ul. Spółdzielcza 12
29-120 Kluczewsko
woj. świetokrzyskie

telefon  (44) 781-42-46
         (44) 781-42-44
faks  (44) 781-42-24
email  ug@kluczewsko.gmina.pl

Godziny pracy:
Od poniedziałku do piątku
w godz. od 7:00 do 15:00

W sprawach skarg i wniosków przyjmują:
- Wójt Gminy: w każdy poniedziałek
od 1300 do 1600,

- Przewodniczący Rady Gminy: w poniedziałki
od 800 do 1100 oraz od 1530 do 1600,

- Sekretarz: codziennie w godzinach
pracy Urzędu Gminy,

- Kierownicy Referatów i pracownicy na samodzielnych stanowiskach codziennie
w godzinach pracy Urzędu Gminy.

Partnerzy