Dzisiaj jest: 23 Wrzesień 2018    |    Imieniny obchodzą: Tekla, Bogusław

Hubalczycy obronili Puchar Patrona

b_150_100_16777215_00_images_galeria_Hubmecz_01.jpgW sali sportowej Zespołu Przedszkolno - Szkolnego w Dobromierzu odbył się II Turniej Piłki Siatkowej Pamięci Majora „Hubala”. Turniej rozegrano po raz drugi w nowej formule.
Poszczególne drużyny tworzyły dziewczęta, które grały w pierwszym secie oraz chłopcy grający w drugim secie. Spotkania rozgrywano do dwóch wygranych setów, które grano do 25 punktów. W turnieju wystąpiły 3 zespoły, które rywalizowały ze sobą systemem „każdy z każdym”. W rozgrywkach zwyciężyła drużyna z Dobromierza, która pokonała swoich rówieśników z Przedborza i Strzelec Małych. Wszystkie drużyny zostały uhonorowane przez Dyrektora Szkoły Pana Roberta Dzierzgwę pucharami i dyplomami za miejsca, a każdy z uczestnik otrzymał pamiątkowy długopis i folder upamiętniający 65- lecie Naszej Szkoły. Niestety na turniej nie dojechały z przyczyn losowych drużyny z Radoszyc i Włoszczowy.


 
Poniżej wyniki rozgrywek:
DOBROMIERZ - PRZEDBÓRZ 2:1
PRZEDBÓRZ -STRZELCE MAŁE 2:0
STRZELCE MAŁE -DOBROMIERZ 0:2

Tabela końcowa:
1. SP "Hubal" DOBROMIERZ 2 4 4-1
2. PSP PRZEDBÓRZ 2 2 3-2
3. PSP STRZELCE MAŁE 2 0 0-4

Skład drużyny: Magdalena Fijołek, Magdalen Ciszewska, Kinga Czaińska,  Zuzanna Wojtczyk, Zuzanna Jaworska, Aleksandra Depta, Emilia Depta, Wiktoria Królikowska, Natalia Turczyn, Kamila Stanisz, Sebastian Mikołajczyk, Antoni Mikołajczyk, Michał Czupryński, Dominik, Jedynak, Patryk Nowak, Wiktor Stanik

Dotychczasowi zwycięzcy:
2016 – SP Kluczewsko
2017 – SP „Hubal” Dobromierz
2018 – ???

Hobmecz Hobmecz Hobmecz Hobmecz
Hobmecz Hobmecz Hobmecz Hobmecz
Hobmecz Hobmecz Hobmecz  

Projekty unijne

W starym obiektywie

Galerie zdjęć

LogowanieGospodarka odpadami

Stowarzyszenia

Gminny Punkt ds. Rozwiązywania Problemów Uzależnień i Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie

Gminna Biblioteka Publiczna

WFOŚiGW

Informacje dla rolników

Rewitalizacja Gminy Kluczewsko

Kontakt

Urząd Gminy Kluczewsko
ul. Spółdzielcza 12
29-120 Kluczewsko
woj. świetokrzyskie

telefon  (44) 781-42-46
         (44) 781-42-44
faks  (44) 781-42-24
email  ug@kluczewsko.gmina.pl

Godziny pracy:
Od poniedziałku do piątku
w godz. od 7:00 do 15:00

W sprawach skarg i wniosków przyjmują:
- Wójt Gminy: w każdy poniedziałek
od 1300 do 1600,

- Przewodniczący Rady Gminy: w poniedziałki
od 800 do 1100 oraz od 1530 do 1600,

- Sekretarz: codziennie w godzinach
pracy Urzędu Gminy,

- Kierownicy Referatów i pracownicy na samodzielnych stanowiskach codziennie
w godzinach pracy Urzędu Gminy.

Partnerzy