Dzisiaj jest: 17 Listopad 2018    |    Imieniny obchodzą: Waleria, Salomea, Grzegorz

Dostęp do ZIP w Gminie Kluczewsko

b_150_100_16777215_00_images_banners_ZIP.JPG4 lutego br. w Centrum Informacji Turystycznej w Kluczewsku dyżurowali pracownicy Świętokrzyskiego Oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia. Mieszkańcy gminy oraz osoby zainteresowane mogli odebrać hasło i login dostępu do ZIP (Zintegrowanego Informatora Pacjenta).

Osoba, która posiada login i hasło może po zalogowaniu na swoim komputerze między innymi: poznać wykaz świadczeń medycznych sfinansowanych przez NFZ, sprawdzić, jakie miała zlecane i wykonane badania, sprawdzić, jakie zrealizował recepty na leki refundowane, dowiedzieć się, ile kosztowały udzielone świadczenia medyczne i dopłaty do leków, sprawdzić status swojego ubezpieczenia, dowiedzieć się, gdzie jest zapisany do lekarza rodzinnego, pielęgniarki i położnej, sprawdzić, jakie miała zlecane i wykonane badania, sprawdzić kolejki oczekujących na wizyty w poszczególnych przychodniach, wyszukać placówki medyczne w całym kraju, łącznie z harmonogramem przyjęć i mapą dojazdu, które mają umowę z NFZ.

Kampania Narodowego Funduszu Zdrowia cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców, w trakcie dyżuru pracownicy udostępnili dostęp do ZIP dla 126 osób.

 Osoby, które nie miały możliwości skorzystania z dostępu do ZIP zapraszamy do Oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia w Kielcach.

Projekty unijne

W starym obiektywie

Galerie zdjęć

LogowanieGospodarka odpadami

Stowarzyszenia

Gminny Punkt ds. Rozwiązywania Problemów Uzależnień i Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie

Gminna Biblioteka Publiczna

WFOŚiGW

Informacje dla rolników

Rewitalizacja Gminy Kluczewsko

Kontakt

Urząd Gminy Kluczewsko
ul. Spółdzielcza 12
29-120 Kluczewsko
woj. świetokrzyskie

telefon  (44) 781-42-46
         (44) 781-42-44
faks  (44) 781-42-24
email  ug@kluczewsko.gmina.pl

Godziny pracy:
Od poniedziałku do piątku
w godz. od 7:00 do 15:00

W sprawach skarg i wniosków przyjmują:
- Wójt Gminy: w każdy poniedziałek
od 1300 do 1600,

- Przewodniczący Rady Gminy: w poniedziałki
od 800 do 1100 oraz od 1530 do 1600,

- Sekretarz: codziennie w godzinach
pracy Urzędu Gminy,

- Kierownicy Referatów i pracownicy na samodzielnych stanowiskach codziennie
w godzinach pracy Urzędu Gminy.

Partnerzy