Dzisiaj jest: 18 Lipiec 2018    |    Imieniny obchodzą: Kamil, Robert, Szymon

Dzień bez Cukru w Kluczewsku pod patronatem Wójta Gminy Kluczewsko

b_150_100_16777215_00_images_galeria_Bezcukru_01.JPGGmina Kluczewsko zainaugurowała akcję profilaktyczną ukierunkowaną na edukację oraz świadomość mieszkańców gminy na temat szkodliwego wpływu cukru na nasz organizm. Podczas spotkania wykwalifikowana pielęgniarka pani Wiesława Jaszewska z Gminnego Ośrodka Zdrowia w Kluczewsku wykonała wszystkim osobom pomiar ciśnienia oraz poziom glukozy we krwi.

Wszystkie wyniki zostały każdemu z osobna zapisane do indywidualnej książeczki zdrowia pacjenta, następnie została przeprowadzona pogadanka, która miała na celu inspirować mieszkańców gminy do zmiany nawyków żywieniowych oraz poszerzanie świadomości dotyczącej szkodliwego wpływu cukru na zdrowie i jakość życia człowieka. Każdy uczestnik otrzymał ulotki informacyjne, karty ICE oraz suplement diety Morwa Biała. Organizatorzy serdecznie dziękują Pani Annie Krupskiej za okazaną pomoc i życzliwość przy organizacji Dnia bez Cukru, jak również wszystkim przybyłym za udział w akcji profilaktycznej, na którą zapraszamy w przyszłym roku.

bezcukru bezcukru bezcukru bezcukru
bezcukru bezcukru bezcukru bezcukru
bezcukru bezcukru   

Projekty unijne

W starym obiektywie

Galerie zdjęć

LogowanieGospodarka odpadami

Stowarzyszenia

Gminny Punkt ds. Rozwiązywania Problemów Uzależnień i Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie

Gminna Biblioteka Publiczna

WFOŚiGW

Informacje dla rolników

Rewitalizacja Gminy Kluczewsko

Kontakt

Urząd Gminy Kluczewsko
ul. Spółdzielcza 12
29-120 Kluczewsko
woj. świetokrzyskie

telefon  (44) 781-42-46
         (44) 781-42-44
faks  (44) 781-42-24
email  ug@kluczewsko.gmina.pl

Godziny pracy:
Od poniedziałku do piątku
w godz. od 7:00 do 15:00

W sprawach skarg i wniosków przyjmują:
- Wójt Gminy: w każdy poniedziałek
od 1300 do 1600,

- Przewodniczący Rady Gminy: w poniedziałki
od 800 do 1100 oraz od 1530 do 1600,

- Sekretarz: codziennie w godzinach
pracy Urzędu Gminy,

- Kierownicy Referatów i pracownicy na samodzielnych stanowiskach codziennie
w godzinach pracy Urzędu Gminy.

Partnerzy