Dzisiaj jest: 17 Listopad 2018    |    Imieniny obchodzą: Waleria, Salomea, Grzegorz

Na konkursie w Przedborzu

b_150_100_16777215_00_images_banners_KONKURS_PRZEDBRZ.jpg19 stycznia w Przedborzu odbył się I Konkurs Kolęd i Pastorałek Kolędować Małemu. Rywalizacja odbywała się w kategoriach: soliści, duety, zespoły.

Dobromierz reprezentowały dwa zespoły: gimnazjum i szkoły podstawowej. Młodszą grupę stanowiły uczennice kl. IIIa,b: Zuzanna Gaj, Marta Ilnicka, Oliwia Parzuchowska, Olga Wasela, Aleksandra Steczkowska, Natalia Turczyn, Ewa Depta, Wiktoria Pabiasz . W grupie gimnazjalnej wystąpiły: Patrycja Stanek, Karolina Widomska, Weronika Mrozińska, Monika Dusza, Karolina Strychalska, Wiktoria Nowak, Patrycja Mazur. Obu zespołom na gitarach akompaniowały Patrycja Zając, Aleksandra Polkowska. Gimnazjalistki zajęły III miejsce, trzecioklasistki IV. To drobny sukces, ale cieszy.

Edyta Delczyk- Wasela

przedborz_konkurs przedborz_konkurs przedborz_konkurs  

Projekty unijne

W starym obiektywie

Galerie zdjęć

LogowanieGospodarka odpadami

Stowarzyszenia

Gminny Punkt ds. Rozwiązywania Problemów Uzależnień i Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie

Gminna Biblioteka Publiczna

WFOŚiGW

Informacje dla rolników

Rewitalizacja Gminy Kluczewsko

Kontakt

Urząd Gminy Kluczewsko
ul. Spółdzielcza 12
29-120 Kluczewsko
woj. świetokrzyskie

telefon  (44) 781-42-46
         (44) 781-42-44
faks  (44) 781-42-24
email  ug@kluczewsko.gmina.pl

Godziny pracy:
Od poniedziałku do piątku
w godz. od 7:00 do 15:00

W sprawach skarg i wniosków przyjmują:
- Wójt Gminy: w każdy poniedziałek
od 1300 do 1600,

- Przewodniczący Rady Gminy: w poniedziałki
od 800 do 1100 oraz od 1530 do 1600,

- Sekretarz: codziennie w godzinach
pracy Urzędu Gminy,

- Kierownicy Referatów i pracownicy na samodzielnych stanowiskach codziennie
w godzinach pracy Urzędu Gminy.

Partnerzy